שם משתמש: סיסמא:
הרשמה לאג'נדה

פורום מפלגת שינוי החדש
הפורום הרשמי של מפלגת שינוי במשכנו החדש, לשעבר פורום שינוי בתפוז
שלום לכל באי הפורום

שלום לכל באי הפורום
פורסם לפני 3067 ימים     מאת Atir Ami     סה"כ תגובות: 2     תגובה אחרונה לפני: 3066 ימים

אני עוף מוזר בנוף של 'שינוי',
אני מתנחל ואתאיסט ולכאורה 'שינוי' הייתה צריכה להיות בברירת "ייהרג ובל יעבור" - אבל
אני רוחש למפלגה הזו חיבה, הפער החברתי מגושר דרך הקרבה הרעיונית והכלכלית, אני בן אדם
ליברלי, לא שמרן, נכון זה נשמע קצת מוזר מפי אדם שגר כביכול בשטחים כבושים, אבל זכותי
לגור איפה שארצה בין בית לחם, פקיעין או אום אל-פאחם, אני גם קפיטליסט, אני דוגל בכמות
נכבדת של רעיונות כפי שבאות לידי ביטוי במצע 'שינוי'.
אבל לא תמיד הייתי כך - מתנחל כן כל חיי(20 שנה, אני חייל צה''ל עוד 10 חודשים בחוץ
ובשמחה אתפקד, עד אז שום דבר חוץ מהפתק שלנו בקלפי) אבל פעם הייתי חושב שכהניזם זו לא
מילה גסה, היום אני מתנער מכך לחלוטין, הייתי שמרן לא קטן והייתי בתהליך חזרה בתשובה
שנבלם(השבח לאל!) היום רק תנו לי לעבוד בשביל פיסת אדמה(לא אדמת לאום אלא קרקע פרטית)
משלי, בלי שהממשלה תכנס לכיסי ואני אהיה מאושר.
יש לציין שאבי לא יודע מכך דבר(חוץ מהעניין האתאיסטי שטרחתי לעדכן אותו ביום כיפור) אני
חושב שאם הוא יישמע את זה יישבר לו הלב, באמת.

אני מאמין שביחד, בכוחות משותפים, שינוי תוכל לשוב להיות כח משפיע ולקיים את מה שלא
קיימה כיאות בבחירות 2003.

בחופשיות ואהבה,
עתיר עמי.

נ.ב.
אשמח לשמור על קשר עם אנשים בפורום, עוד לא חקרתי לעומק את המערכת של אג'נדה מקווה שיש
פה אפשרות להודעות פרטיות.

אהבת את הפוסט? סמן לייק:
הגדרות תצוגה
הודעה מחבר שעה תאריך

מאמרי הקהילה
מצע מפלגת שינוי
שינוי היא מפלגה דמוקרטית, ליברלית, ציונית, חופשית ושוחרת שלום
16/1/2009
תקנון פורום שינוי

16/1/2009

*
המלצה לעמוד הראשי קהילת תמיכה טכנית מנהלי קהילות הסכם שימוש באתר צור קשר השוואת מחירים בתי מלון בחו"ל Copyright ©2007-2009, אג'נדה

(0.0781)