שם משתמש: סיסמא:
הרשמה לאג'נדה

טיולים ואתרים
פורום הטיולים שלנו.

חוויות מצולמות מטיול בגוון ירוק

חוויות מצולמות מטיול בגוון ירוק
פורסם לפני 1233 ימים     מאת אילנה ב     סה"כ תגובות: 12     תגובה אחרונה לפני: 1227 ימים

הוזמנתי שוב להצטרף לחבורת הג'יפאים איתה נסעתי להרי אילת, והפעם ההזמנה היתה לטיול "ירוק"
היעד שנבחר היה צפון מדבר יהודה ובקעת הירדן שבעונה זו של השנה מוריקה ופורחת
כיוון שג'יפים מסוגלים לגמוא מרחקים שאני כמטיילת רגלית יכולה לחלום עליהם, טיול כזה מאפשר טעימות ממספר רב של מקומות ויעידו על כך התמונות שאספתי במצלמה שלי מהשישי-שבת
מפאת קוצר זמן וחוסר סבלנות להטמעות מגוגל, אני אשים כאן את הלינק לאלבום
מה יש בו?
האנשים איתם טיילתי, הרבה חיוכים, "חוות האוהלים" שהקמנו במשתלת נמפיאה שבתומר, קאסר אל-יהוד, דיר חג'לה, נחל אוג (לא השלמתנו את המסלול המעגלי מקוצר זמן ופקקי תנועה שהיו בתור לסולמות), המרסבא, נסיעה על כביש אלון, הצצה לדיר זמני לכבשים ועזים, נסיעה אתגרית עד לכביש שמוביל לעוג'א וחזרה למשתלה בתומר - כל זה בשישי
בשבת - קיפול המאהל, משאירים את הציוד במשתלה ונוסעים על כביש 90 צפונה לכיוון שמורת אום זוקא שמקבלת את פנינו במרבדים ירוקים. עצירה במוצב לתצפית, המשך נסיעה עד שמגיעים למקום המושלם לפריסה לארוחת בוקר בחיק הטבע, המשך נסיעה עד תחילת המסלול בנחל פיראן. וכאן יורדים מהג'יפים למסלול הליכה רגלי בשני הנחלים היפהפיים הללו, תלכיד ופיראן. גם שם נצפו עומסי תנועה רגלית ותורים בדרגיות... בתום ההליכה חוזרים שוב לשטח, לא ממש עקבתי אחרי השבילים, אבל נסענו והיגענו לתצפית על נחל תלכיד שקודם ירדנו בו. שוב מוצאים מקום מושלם להפסקת צהריים מאוחרת.
צלחת החומוס היא דוגמא לאיך "מצלחתים" כמו שצריך בחיק הטבע. בקבוקי הבירה שצילמתי הם עדות לאיך ש"שהתקלקלתי"... כי פעם הייתי מסרבת לשתות אלכוהול תוך כדי טיול, אבל כאן, מה אכפת לי, לא הולכים הרבה, אני בלאו הכי לא נוהגת, רק מצלמת המון פרחים ונופים, מחייכת ונהנית...
סיימנו את המסלול בירידה במעלה שי וחזרה לכביש הבקעה, עד לתומר להעמיס את הציוד, חיבוקים וחיוכים עד לטיול הבא וחזרה הביתה על כביש חוצה שומרון. כמה טוב שהבקעה במרחק שעה פלוס נסיעה מהבית, להבדיל מהנגב או הרי אילת.. וכמה טוב שהיא עכשיו פורחת בשלל גווני ירוק, צהוב ואדום שמרחיבים את הלב.

אהבת את הפוסט? סמן לייק:
הגדרות תצוגה
הודעה מחבר שעה תאריך

מאמרי הקהילה
משה מאירי סוקר את רמות ישכר
נופים, התיישבות,הסטוריה,מפות ואתרים, בשרשור מעמיק.
12/7/2016
אילנה מטיילת בדולומיטים האיטלקים
בלווי הגיגים והסברים.כל תמונה גלויה.
12/7/2016
תילי תילים בשפלה- PW יקירנו חד חידות באויר
בעזרת צילומי רחפן נראים התילים הארכילוגיים שונים מהמוכר לנו.זה לא הפריע לידעני הפורום לזהות אותם.
12/7/2016
שביל הבשורה ממזרח לנצרת-סייר מדבר וחבורתו
ביום קיץ לוהט מצפינים סיירי המדבר לגליל התחתוןמזרח לנצרת עילית, על הכביש בדרך לעין מאהל, בשביל ישראל בדרך להר דבורה, פסגת הר דבורה, ירידה והתחברות אל שביל הבשורה, משיכה צפונה עד נחל אזנות, עליה לגבעת הנ.ג. 532, עין מאהל.
12/7/2016
חיפוש בפורום
הכנסו לקישור (גוגל) ובשורת החיפוש הוסיפו את המילים שאתם מחפשים. שימו לב-הוסיפו, בלי למחוק את מה שכבר כתוב בשורה.
5/9/2014
מספר הטלפון של יוני-קרמבו 053-5240002
במידה ואתם לא מצליחים להכנס לפורום,אנא פנו ישירות ליוני.
4/6/2013
הטמעת תמונות
לחברים שטרם ניסו, לחברים חדשים ולכל מי שצריך ריענון-איך מטמיעים תמונות בתוך ההודעה בפורום.
4/1/2013

*
המלצה לעמוד הראשי קהילת תמיכה טכנית מנהלי קהילות הסכם שימוש באתר צור קשר השוואת מחירים בתי מלון בחו"ל Copyright ©2007-2009, אג'נדה

(0.0313)