שם משתמש: סיסמא:
הרשמה לאג'נדה

טיולים ואתרים
פורום הטיולים שלנו.

ברוכים הבאים לקהילות אג'נדה!
אתם צופים כרגע בהודעה טקסטואלית מתוך פורום "טיולים ואתרים"

הודעות נוספות מפורום טיולים ואתרים
הודעות נוספות מפורום טיולים ואתרים

ליחצו כאן כדי לעבור לגירסה המקורית של פורום "טיולים ואתרים"

מתקשה למצוא מסלול בדרום
מתקשה למצוא מסלול בדרום
מאת saar64
בתאריך 13/1/2013
אהלן
אולי למי מכם יש רעיון למסלול בדרום כ 4 ימים עם כל הציוד על הגב והטמנות מים?

נגמרו לי הרעיונות... בוצע בעבר - שביל ישראל, מבארות עודד לכרכום ומשם לצוריעז, עין אם סאלח-נחל אנמר-נחל מעוק-הר נקרות-הר משא, ישרף-טרף-שביל האוכפים-נחל חווה.

תודה
סער

מה עם מדבר יהודה? או הערבה?
מאת סאקרה
בתאריך 13/1/2013

למשל איזור נחל עמוס,נחל חצצון,ערוגות עליון,כנוב-
המבחר אין סופי שם.
לא יודעת מה המדיניות של אימונים בשטחי "שמורת הטבע" הפלשתינאית, שווה לבדוק מול מתאם טיולים.
באיזור יש לא מעט בורות מים שמורים ועם טבליות/מטהר מים אפשר בתקופה הזו להסתדר בלי הטמנה.

אפשרות נוספת היא הדרמה לערבה וטיול בהרי אילת למשל מבקעת תמנע עד לאילת דרך עתק-רחם.

מדבר יהודה
מאת saar64
בתאריך 13/1/2013
תודה על התשובה.
אני לא כל כך מכיר את האיזורים האלו, כל איזור צהוב במפה הוא בסימן טאבו.

אין בעיה לישון בשטח במקומות האלו (ביטחונית)? אני יודע שאנשים מהפורום מטיילים ביהודה ושומרון כל הזמן, אבל לא אני.
תוכלי להציע מסלול קונקרטי שאוכל לעקוב אחריו במפה?

לדעתי די מפחיד לישון שם
מאת עמית 171
בתאריך 13/1/2013
ישנתי בשנים האחרונות עם חוג אלעד ברוג'ום א-נאקה ובמצפה מדרג. לא יכול לומר שהרגשתי בטוח במיוחד לישון במקומות האלו.

מה שכן אפשר לבצע את המסלול כך שביום הראשון יוצאים מתקוע/מעלה עמוס/פני חבר, ומגיעים לנקודה קרובה לשולי המצוק (כמו מצוקי דרגות) או לפחות לא נגישה מדי מכיוון מערב (כמו החניון בהר חולד) ללינה, והמשך יותר "סטנדרטי" בקרבת המצוקים.

אגב, כיום (או בקרוב) מתחילים לעבוד על סימון שביל אזורי מדבר יהודה (כמדומני, מנחל פרת עד לאזור ערד ומפגש שביל ישראל).

*
המלצה לעמוד הראשי קהילת תמיכה טכנית מנהלי קהילות הסכם שימוש באתר צור קשר עבודה בעגלות Copyright ©2007-2009, אג'נדה

(0.0938)