שם משתמש: סיסמא:
הרשמה לאג'נדה

*עברנו דירה! בואו לבלוג החדש והנאה של קפה+טלוויזיה
חיפוש בפורום

Follow CoffeePlusTV on Twitter
דקסטר 310- ספוילר

דקסטר 310- ספוילר
פורסם לפני 3339 ימים     מאת רעות     סה"כ תגובות: 12     תגובה אחרונה לפני: 3337 ימים

פרק מעולה, למה הוא מגיע רגע לפני הסוף? אני לוקחת בחזרה כל מה שאמרתי על המשחק של ג'ימי סמיתס, כנראה שרק שחקן טוב יכול להפוך את הדמות שלו מבלתי נסבלת למרתקת בפרק אחד.

אהבתי במיוחד את הסצינה הנהדרת על הגג , את השלווה של דקסטר מול הזעם של מיגל, את העובדה שדקסטר אפילו לא מצמץ בעוד שמיגל לא הפסיק לחוג סביבו. אני לא מצליחה להחליט אם זה היה יותר תמים או יותר יהיר מצידו של דקסטר לחשוב שהוא "משחק לפי החוקים" ולכן כולם ינהגו באופן דומה. אני מעדיפה כמובן לחשוב שמדובר בתמימות. יכול להיות שזה בגלל השעה או העייפות, אבל מבט ההשלמה המעורב בעצבות בעיניו של דקסטר, בזמן שנכנס למשרד, שיקף עבורי את כל מי שהוא ואת כל מה שעבר עליו בשלוש העונות האחרונות וזה היה מעט מטריד.

"you got the ring? I got City fucking Hall"

"Harry also said it's all about choices. Good and bad. My search for connection always ends in blood"

מיגל שואב את כוחו מעולמו החיצוני, דקסטר נחלש מהקוד הפנימי. עד שצפיתי בפרק חשבתי שהתחרות ביניהם מבוססת על אפלה, עכשיו אני חושבת שהיא מבוססת על כוח טהור. בעולם האמיתי לדקסטר לא היה כמובן סיכוי, אבל זה לא באמת משנה, את הקרב הזה ינצח הרי זה שחתום על עונות נוספות.

אגב, כשדקסטר אמר לעצמו בסוף הפרק "i'll kill him", רק לי הוא הזכיר את אחמד?

אהבת את הפוסט? סמן לייק:
הגדרות תצוגה
הודעה מחבר שעה תאריך

מאמרי הקהילה
"הסמויה" - דיוני הפרקים
כל הדיונים שהיו לנו על פרקי "הסמויה", הסדרה הטובה ביותר בתולדות הטלוויזיה (הוכח מדעית).
26/9/2010
"מד מן" - דיוני הפרקים
כל הדיונים שהיו לנו על פרקי "מד מן", AKA "הגברים של שדרות מדיסון".
23/9/2010
"glee" - דיוני הפרקים
כל הדיונים שהיו לנו על פרקי glee.
27/10/2010
"אבודים" - דיוני הפרקים
כל הדיונים שהיו לנו על פרקי סדרת המיסתורין.
30/10/2010
"יומני הערפד" - דיוני הפרקים
כל הדיונים שהיו לנו על פרקי סדרת הערפדים.
4/11/2010
"ילדי האנרכיה" - דיוני הפרקים
כל הדיונים שהיו לנו על פרקי דרמת האופנוענים של קורט סאטר.
2/11/2010
"צ'אק" - דיוני הפרקים
כל הדיונים שהיו לנו על פרקי "צ'אק".
10/10/2010
"קומיוניטי" - דיוני הפרקים
כל הדיונים על פרקי "קומיוניטי".
11/10/2010
"דם אמיתי" - דיוני הפרקים
דיוני הפרקים של סדרת הערפדים של אלן בול.
30/9/2010
"דקסטר" - דיוני הפרקים
דיוני הפרקים שהיו לנו על פרקי "דקסטר".
9/10/2010
"שובר שורות" - דיוני הפרקים
כל הדיונים על פרקי "שובר שורות".
9/10/2010

*
המלצה לעמוד הראשי קהילת תמיכה טכנית מנהלי קהילות הסכם שימוש באתר צור קשר עבודה בעגלות Copyright ©2007-2009, אג'נדה

(0.0322)