שם משתמש: סיסמא:
הרשמה לאג'נדה

*עברנו דירה! בואו לבלוג החדש והנאה של קפה+טלוויזיה
חיפוש בפורום

Follow CoffeePlusTV on Twitter

H_C_1
פורסם לפני 3892 ימים     מאת איציק 21     סה"כ תגובות: 14     תגובה אחרונה לפני: 3891 ימים

(קול דרמטי ורועם): "בפרקים הקודמים! בהישרדות! המתח הנפשי באי נותן את אותותיו!"

ליה(למצלמה): אין כל ספק שהמתח הנפשי באי נותן את אותותיו.

(קד"ו): "דן מתחיל לזלזל בחבריו לקבוצה!"

דן (למצלמה): אני אשכרה מתחיל לזלזל בחבריי לקבוצה.

(קד"ו): "משה ושחר בדיכאון אחרי עזיבתו של מולי!"

משה (למצלמה): אני בדיכאון, אחרי עזיבתו של מולי.

(קד"ו): "מה שמותיר אותנו עם 7 שורדים אחרונים בהחלט! אלכס! דן! נועם! משה! נעמה! ליה! מי יהיה! השורד האחרון!"

~מוזיקת פתיחה~

(היום ה-40, אי שם בנתניה)

נעמה (למצלמה): נורא, נורא קשה לי כאן. לא נשאר לנו אורז, היתושים אוכלים אותי בלי הפסקה. (מתחילה לבכות) זה לא פשוט בכלל בשבילי לעזוב תינוק בן יומו בשביל לזכות במיליון ש"ח! ואף אחד כאן לא חושב לנסות לוותר לי כאן! למה תמיד דן, השחצן הזה, מנצח תמיד בכל החסינויות? בכל הפרסים? צריך להראות לו פעם אחת מה זה ולא להיכנע לו!

(בחזרה באי)

דן: נעמה, בואי שניה.

נעמה (למצלמה): ואז דן קרא לי. ידעתי שאסור לי להיות חלשה.

נעמה (באי): רגע, רגע, אני באה! (רצה אליו) כן דן?

נעמה (למצלמה): זה באמת נראה כאילו נשברתי, אבל חכו ותראו, בפעם הבאה אני אעמוד על שלי.

דן (למצלמה): מה היא אמרה? (מישהו מההפקה נכנס לפריים ולוחש לו משהו) באמת? איזו מפגרת, בחיי... בשניות אני מטיס אותה מפה על טיל, שלא תרגיז אותי... חושבת שתיקח את המיליון...

~מעבר~

(אלכס ומשה באי)

אלכס: הנה מושיקו, יפה מאוד, בדיוק ככה, זהו.

משה (למצלמה): היום אלכס מלמד אותי ללכת בלי ליפול. לעניות דעתי, ויכול להיות שאני היחיד שחושב ככה, אבל אני חושב שזה מאוד חשוב לחשוב ככה, ואני לא יודע אם השאר חושבים ככה, אבל איך שכרגע מסתמנת חלוקת הכוחות בשבט אטיינו... טיינטאנו... בשבט – המיומנות הזו חשובה מאוד מאוד. הבעיה היחידה היא עם אלכס...

אלכס: אז אתה רואה מושיקו? רגל אחרי רגל, עקב בצד אגודל. מה אני אגיד לך מושיקו? כשאני הייתי בגילך, לא היו לי כל הדברים שיש לכם היום, כן? פעם היה הרבה יותר פשוט, היית יורד לצרכניה בבוקר עם שטר של 50 ₪ ביד, קונה לחם שחור – בסיסי, פשוט – וחוזר עם עודף של 50 אגורות. פעם הייתה אמינות! אתה יודע מה זו אמינות? כשנפוליאון כבש את ...

(משה נרדם, כשהמשקפיים עליו)

אלכס ממשיך: בש.ג, 8 שעות, כמו כולם! וזה עוד כלום...

נועם (למצלמה): קוקוס.

~מעבר~

(ליה מכינה אורז)

ליה: מי הם חושבים שהם בכלל? אלה גברים אלה? אלה כוסיות! אצלנו באשקלון, גבר זה גבר! גבר לא משחק משחקים, נכון שחר?

שחר: נכ...

ליה: הם חושבים שאני, בגלל שאני אישה, אני צריכה להכין להם את האוכל. מה נראה להם? בגלל שאני מאשקלון? פרידמנים מתים...

שחר: מה זה פריד...

משה: מה זה פרידמנים?

ליה: זה משהו מאשקלון. חברה טובה של הבת שלי המציאה את זה, היא טוענת שזה יתפוס מתישהו. בקיצור בנות, אני טוענת שאנחנו הנשים צריכות להישאר יחד, נכון משה?

שחר: אני חושבת ש...

ליה: רק נעמה הזו, נדבקת לדן כאילו הוא זה שיביא לה את המיליון על מגש של זהב.

שחר (למצלמה): ליה אף פעם לא נותנת לי להשלים מש...

דן (למצלמה): זה מה שהיא אמרה? שניה, אני כבר חוזר אליכם (צועק לטלפון הסלולרי שבידו) מה קורה אימא? אל תשאלי, מפגרים פה כולם... אני חייב לנתק, המסאג'יסטית שלי בדרך, ביי.

~מעבר~

(אלכס ונועם הולכים להביא דואר)

אלכס: אני ונועם הלכנו להביא דואר. נועם ממש מזכיר לי אותי כשהייתי בגילו. גם אחרי כל הבנות רדפו בצעירותי, ובכלל – מה זאת אהבה? דוסטויובסקי טען שאהבה זה כמו... זה כמו החיים בגינות שומרון, שכידוע לכם אוכלסה בשנת 1985, נמצא בגבעה המערבית והוא הרובע הגדול ביותר, ובו 3,000 תושבים. שאר השכונות ב"גינות שומרון" הן בעלות אוכלוסייה מגוונת (יש בהן אוכלוסייה חילונית ודתית שגרות בצוותא)...

(אלכס ונועם חוזרים עם הדואר)
נעמה: נו, אז מה יש היום?

אלכס: ...מינוס בי פלוס מינוס שורש בי בריבוע...

ליה: אוי אלכס, תשתוק כבר!

דן: מפגר זה, ממש...

נועם: קוקוס.

שחר: אני אקרא.

ליה ונעמה, ביחד: "חג החנוכה הגיע, והיום במשימה תצטרכו להזיע. החרוז אמנם מפגר, אבל התוכנית הזו הרבה יותר."

נעמה: מה זה אומר?

נעמה (למצלמה): לא הבנתי מה זה אומר.

אלכס (למצלמה): ... חשוב להבין כי המונח נועד לזהות את מקור האי והוא אינו מתאר בהכרח את גובהו יחסית ל"איים נמוכים". קיימים מספר "איים גבוהים" שגובהם מטרים ספורים בלבד מעל פני הים...

~מעבר~

(חברי השבט הולכים לאורך החוף, פוגשים בגיא זוארץ)

זוארץ: שלום חברים. מה שלומכם? נשארתם כעת 7 אנשים. איך זה משפיע עליכם ביום יום, נעמה?

נעמה (למצלמה): ואז גיא שאל אותי איך זה משפיע עלינו ביום יום. עניתי לו שאנחנו מסתדרים עם מה שיש.

נעמה: אנחנו מסתדרים עם כל מה שיש.

זוארץ: ליה?

ליה: גם, אותו דבר.

זוארץ: אלכס?

אלכס: ...אעצם הינו שבט בדואי בנגב, שהוכר על ידי מדינת ישראל כיישוב ושמו אעצם (שבט), אך עדיין ללא מעמד מוניציפלי...

זוארץ: תודה אלכס. חברים, היום עומדת בפניכם משימת חסינות מיוחדת מאוד, ברוח חגי ישראל. המשימה שלפניכם דורשת זריזות, כוח סיבולת, חלוקת קשב, קוארדינציה ותואר ראשון במדעי המוח.

משה (למצלמה): ידעתי שזו משימה בשבילי.

זוארץ: שימו לב- כפי שכבר הבנתם מהדואר, היום זה נר ראשון של חנוכה. במרחק של קילומטר אחד מכם מוצבת חנוכיית ענק. לידכם יש 7 לפידים, כרגע כבויים. עליכם, מרגע הישמע האות, להדליק את הלפיד בעצמכם בתנאי השטח, לרוץ לחנוכייה ולהדליק את הנר הראשון. וכמובן, הראשון שיעשה את זה, יזכה בחסינות, ולא יודח הערב. לפני זה, דן – אנא החזר לי את שרשרת החסינות שגנבת בפעם שעברה.

(דן מחזיר את השרשרת, ולוקח ביס אחרון מהלאפה)

זוארץ: האם השורדים מוכנים? שבט טאיינו, צאו לדרך!

(כולם מתחילים לרוץ לעבר הלפידים)

משה (למצלמה): אין, זו המשימה שלי, תפור עליי, את זה אני בטוח לוקח.

(משה נופל עם הלפיד בתוך המים, כריש גדול אוכל לו את הלפיד ואת המשקפיים)

משה (למצלמה): אין לי מזל. אבל איך אומרים? מחר תזרח השמש שוב.

(נעמה רצה בכל הכוח)

נעמה (למצלמה): כל הזמן הזה שרצתי, בדקתי איפה דן נמצא. כשראיתי שהוא לא בטווח הראייה שלי, ידעתי שאני מנצחת את המשימה הזו.

(דן דוהר על אופנוע הים שלו לעבר החנוכייה, עם הלפיד בוער)

דן: חבורת מפגרים, בחיי...

זוארץ: דן מתקדם לעבר החנוכייה! בינתיים שאר חברי השבט מאחור! כולם מתאמצים! כולם מנסים! אבל דן כבר נמצא ליד החנוכייה! אלכס עדיין מתלבט!

אלכס: ...לחות היא מידת הרטיבות שנמצאת באוויר. היא יכולה להימדד כלחות מוחלטת שהיא מסת המים המצויה בנפח אוויר מסוים, או כפי שלרוב משתמשים כלחות יחסית, שהיא היחס של הלחות מוחלטת מחולקת בלחות המוחלטת שתייצר טל באותה טמפרטורה...

נועם: קוקוס?

נעמה (למצלמה): אני לא מאמינה שהוא שוב עשה לי את זה! למה הוא לא נותן לי לנצח?

שחר:...

זוארץ: דן מתקרב אל החנוכיה! הוא מקרב את הלפיד לעברה, ו...

קד"ו: אחרי הפרסומות! האם! דן! יצליח להבעיר את החנוכייה כפי שצריך?

~פרסומות~
~פרסומות~
~פרסומות~
~פרסומות~
~פרסומות~
~פרסומות~

~התוכנית משודרת בחסות:~

~פרסומות~
~פרסומות~
~פרסומות~
~פרסומות~
~פרסומות~
~פרסומות~
~פרסומות~
~פרסומות~
~פרסומות~
~פרסומות~
~פרסומות~
~פרסומות~
~פרסומות~

(דן מדליק את החנוכייה, הנר בוער יפה, שום כדור אש ענקי לא נוצר)

זוארץ: ודן הוא המנצח! דן, אתה מקבל את החסינות, ואתה לא תודח היום. שאר חברי השבט, נתראה היום במועצת השבט. יש לכם הרבה מחשבות לחשוב היום. נתראה בערב.

(כולם חוזרים עצובים, דן נוגס בהמבורגר עסיסי)

~מעברון~

(משה ונעמה באי)

נעמה: מושון, מה יהיה?

משה: מה יהיה? מי יודע מה יהיה? מי ידע שכך יהיה? היה או לא היה? ההיה או חלמתי חלום?

נעמה: משה, די. מספיק יש לי מאלכס.

אלכס: ...מס חברות הוא מס שגובהו משפיע מאוד על השקעות של תושבי חוץ. זאת מאחר וחברות בינלאומיות המעוניינות להתרחב ולהקים מרכזים במדינות נוספות מבצעות השוואה בין המדינות באשר לגובה מס החברות. מסיבה זו מתוך כוונה לשפר את כדאיות ההשקעה מפחיתות בהדרגה מדינות את גובה המס...

ליה: מבחינתי אני יודעת את מי להדיח, את יודעת שחר?

שחר: את מי את רו....

ליה: הוא כ"כ מרגיז, ושחצן, והגיע הזמן להיפטר ממנו.

נעמה: כן, באמת מספיק עם בלבולי השכל שלו. סבלנו מספיק, הגיע הזמן גם להרוויח משהו מהמשחק הדבילי הזה.

(דן מסתכל עליהם מהצד, חושש)

דן (למצלמה): על מה התרנגולות האלה מדברות? מי הביא אותן למשחק עד לשלב הזה? אינגה, לא עכשיו.... יאללה יאללה, אני במקומן הייתי סותם את הפה, במיוחד ליה הזאת, לא מפסיקה לדבר.

נועם: קוקוס!

משה: אני כבר החלטתי. ההחלטה קשה, אבל מישהו חייב לבצע אותה. איך אומרים? אם אין אני לי..... אמממ..... אלכס, איך אומרים?

אלכס: ...נפוליאון הוא גם המייסד של שושלת בונפרטה: אֵחיו כיהנו כמלכים בארצות שכבש באירופה, בנו, נפוליאון השני, הוכרז על ידו כמלך רומא, ואחיינו, הידוע כ"נפוליאון השלישי", כיהן כשליט צרפת (נשיא ואחר כך קיסר) בין השנים 1848 ל-1870....

משה: לא, לא התכוונתי!

אלכס: ...קוזרוי גם נודע כמלך ישר וחכם. הוא ביטל חלק גדול מהזכויות שהיו למעמד האצולה, הקטין את נטל המסים על האוכלוסייה ובעיקר על האיכרים.קוזרוי גם היה הראשון להנהיג צבא סדיר, כאשר החיילים קיבלו נשק ואימונים על חשבון הממלכה, ונוסף על כך משכורת מכובדת, חידוש שלא היה כמוהו עד אז בפרס...

נעמה: טוב, ההחלטה נפלה. (מתחילה לבכות) הבן שלי! אבא שלי! הכסף שלי!

ליה (מסתכלת לעברה): פרידמנית.

נועם (מסתכל לעברה): קוקוס.

~מעבר~

(כולם נכנסים למועצת השבט, לפידים בידיהם)

זוארץ: ערב טוב שבט טאיינו. מה שלומכם? עברו 41 ימים מאז שהגעתם לאי. נוצרו חברויות חדשות, נשברו בריתות ישנות, וניתן להגיד שכל המשחק בעצם השתנה עבורכם, נכון נעמה? מה את חושבת?

נעמה: גיא, אפשר להגיד שאני חושבת שהיום המשחק שינה צורה מבחינתי.

זוארץ: את חושבת שהיית צריכה לעשות מהלכים אחרת? לשחק בצורה שונה? לפעול בניגוד למה שתכננת? להתנהג לא לפי מה שחשבת לעשות מלכתחילה?

נעמה: בוא נגיד שאני יודעת מה אני צריכה לעשות.

זוארץ: שחר?

שחר (בתקווה): כן?

זוארץ: ליה, את כאן כבר 41 ימים, וניתן להגיד שכל המשחק בעצם השתנה עבורך, נכון? מה את חושבת?

ליה: ימים יגידו. אני נשארת נאמנה לעצמי.

זוארץ: את חושבת שהיית צריכה לעשות מהלכים אחרת? לשחק בצורה שונה? לפעול בניגוד למה שתכננת? להתנהג לא לפי מה שחשבת לעשות מלכתחילה?

ליה: נחכה ונראה...

זוארץ: אלכס?

כולם ביחד: לא!!!

אלכס: ...תרום הוא מושב עובדים של ארגון המושבים של הפועל המזרחי. נמצא צפונית לבית שמש ושייך למועצה האזורית מטה יהודה. היישוב הוקם בשנת 1950 על ידי עולים מתימן שאליהם הצטרפו לאחר כמה זמן עולים מקוצ'ין...

זוארץ: ואתה חושב שהיית צריך לעשות מהלכים אחרת? לשחק בצורה שונה? לפעול בניגוד למה שתכננת? להתנהג לא לפי מה שחשבת לעשות מלכתחילה?

דן: מה אתה לא מבין במילה לא? מפגר, בחיי...

זוארץ: סליחה דן, אתה צודק. זה לא יקרה שוב. נועם?

ליה ונעמה: איזה גבר...

זוארץ: קוקוס?

זוארץ: טוב, חברים. שמענו את כולכם, והגיע הזמן להצביע. שחר?

שחר (בתקווה): כן!

זוארץ: אלכס, אתה ראשון.

(אלכס הולך להצביע, חוזר)

(דן נוסע על הקורקינט, וחוזר)

(נעמה הולכת להצביע, וחוזרת)

(שחר הולכת להצביע, נופלת למים ונטרפת ע"י תנין ענק. בהפקה פותחים בקבוקי שמפניה.)

(נועם הולך להצביע, וחוזר)

(משה הולך להצביע, וחוזר)

(ליה הולכת להצביע, וחוזרת)

זוארץ: אני אלך להביא את הקולות.

(חוזר עם הקולות)

זוארץ: ברגע שאקרא את הקולות ההכרעה היא סופית. מי שאקרא בשמו יתבקש לעזוב את האי מיד. אני אתחיל.

השם הראשון – גיא. (מסתכל עליהם בתדהמה) חברים, גיא כבר הודח לפני שבועיים, ולכן הקול הזה ייפסל.

(דן קורץ לליה)

השם השני – קוקוס. גם זה ייפסל.

השם השלישי – גיא. עוד פעם? מוזר...

(פותח את כל הפתקים, על כולם כתוב גיא)

(ליה ונעמה מתקרבות לזוארץ, מורחות אותו בשמן)

ליה: אתה מבין, גיא? ייבשת אותנו, ולא רק אותנו. אנשים רבים בבית בועטים בטלוויזיה בתקווה שאולי תעוף החוצה מהמכשיר. הרסת לנו את כל חדוות המשחק, שיגעת אותנו ושעממת אותנו למוות.

נעמה: ויש לך את אחת הנשים היותר יפות בישראל, אשר מחכה לך בבית, לבד, עם התינוק שלכם. (מתחילה לבכות) התינוק שלי! אבא שלי! הבוטוקס שלי!

דן (מתקרב עם הלפיד לזוארץ): קיצר, השבט אמר את דברו.

(דן מדליק את זוארץ, אשר כמובן – בשניות הופך לכדור אש ענקי)

זוארץ (במילותיו האחרונות): צאו לדרךךךךך!!!!!!!!!

~מעבר~

(היום ה-42 באי, כולם משתזפים)

משה (למצלמה): אז זהו, נפטרנו מהמכשול העיקרי שלנו. נעמה וליה חזרו לדוג, נועם חזר לא לעשות כלום, ואיזה איש מוזר הצטרף אלינו ומשום מה התחיל לדבר עם דן, אין לי מושג על מה...

דן: אז מה אתה אומר בעצם? לשבת מהצד ולא לעשות כלום? לתת להם להתבשל בתוך עצמם? אתה בטוח שזה יספיק לניצחון?

יוסי בובליל: בטח! מילה של יוסי! אתה יודע מה אמר הדג לדייג?

דן: מה אמר?

יוסי בובליל: מה אמר הדג לדייג... מה הוא אמר... עזוב, תגנוב לי סיגריה.

אהבת את הפוסט? סמן לייק:
הגדרות תצוגה
הודעה מחבר שעה תאריך

מאמרי הקהילה
"הסמויה" - דיוני הפרקים
כל הדיונים שהיו לנו על פרקי "הסמויה", הסדרה הטובה ביותר בתולדות הטלוויזיה (הוכח מדעית).
26/9/2010
"מד מן" - דיוני הפרקים
כל הדיונים שהיו לנו על פרקי "מד מן", AKA "הגברים של שדרות מדיסון".
23/9/2010
"glee" - דיוני הפרקים
כל הדיונים שהיו לנו על פרקי glee.
27/10/2010
"אבודים" - דיוני הפרקים
כל הדיונים שהיו לנו על פרקי סדרת המיסתורין.
30/10/2010
"יומני הערפד" - דיוני הפרקים
כל הדיונים שהיו לנו על פרקי סדרת הערפדים.
4/11/2010
"ילדי האנרכיה" - דיוני הפרקים
כל הדיונים שהיו לנו על פרקי דרמת האופנוענים של קורט סאטר.
2/11/2010
"צ'אק" - דיוני הפרקים
כל הדיונים שהיו לנו על פרקי "צ'אק".
10/10/2010
"קומיוניטי" - דיוני הפרקים
כל הדיונים על פרקי "קומיוניטי".
11/10/2010
"דם אמיתי" - דיוני הפרקים
דיוני הפרקים של סדרת הערפדים של אלן בול.
30/9/2010
"דקסטר" - דיוני הפרקים
דיוני הפרקים שהיו לנו על פרקי "דקסטר".
9/10/2010
"שובר שורות" - דיוני הפרקים
כל הדיונים על פרקי "שובר שורות".
9/10/2010

*
המלצה לעמוד הראשי קהילת תמיכה טכנית מנהלי קהילות הסכם שימוש באתר צור קשר השוואת מחירים בתי מלון בחו"ל Copyright ©2007-2009, אג'נדה

(0.0625)