שם משתמש: סיסמא:
הרשמה לאג'נדה

*עברנו דירה! בואו לבלוג החדש והנאה של קפה+טלוויזיה
חיפוש בפורום

Follow CoffeePlusTV on Twitter
אבודים פרק 503

אבודים פרק 503 ספוילר
פורסם לפני 4283 ימים     מאת Drusilla     אין תגובות    

כוכב כשדניאל ושות' הלכו ביער בתחילת הפרק, היו איזה 2 בחורים שהלכו מאחורי מיילס ושאלתי את אחותי מי הם. היא לא ידעה וכמובן התברר שהם היו שם כדי למות, כמו פרוגרוט(?)...

כוכב דזמונד ופני קוראים לילד שלהם צ'רלי, היה מרגש...

כוכב היה לי מוזר שג'ולייט אמרה על ריצ'רד שהוא "זקן". הייתי בטוחה שהוא נע בזמן כמו האבודים.

כוכב רק אותי משעשע שג'ולייט קוראת לאחרים "אחרים"? זאת כבר פעם שנייה שזה קורה. אאל"ט היא כינתה אותם ככה גם בעונה 4. מצחקק

כוכב אהבתי את הקטע בין דניאל לשרלוט ואני מקווה שהיא לא תמות. בכלל דניאל הוא דמות מצויינת ואחת האהובות עליי. לב אני מקווה שהוא לא שיקר כשאמר שהוא אוהב אותה. מצד שני, יש לו חברה בתרדמת (שמופיעה איתו בתמונה במעבדה הנטושה באוקספורד(?))..
הבעיה כשיש זוגיות יציבה וטובה, עלול לקרות שם משהו, ולכן אני חוששת לגבי דז ופני, לאור ההצהרות של בן מעונה 4 שרוצה להרוג אותה...

כוכב ווידמור הוא אחר, וכמו שדניאל אמר - אי אפשר לשנות את העבר. לכן לוק לא הרג אותו (מרצון) וסוייר לא הצליח.

כוכב היה קצת משעשע כשסוייר התגייס להציל את דניאל - העזרה העיקרית שלהם במצב שהם נמצאים, לוק החליט לוותר ולעצור לפטפט עם ריצ'רד באוהל.
באותו נושא הבנו למה ריצ'רד ביקר את לוק כשהיה תינוק, לוק אמר לו שיוולד שנתיים מעכשיו. אבל למה ריצ'רד התעצבן כשלוק לא בחר במצפן בתור ילד? הרי לוק עוד לא ידע אז שריצ'רד ייתן לו אותו.

כוכב בכלל, לוק היה בקפיצות זמן שונות בפרק הקודם מסוייר והשאר אם אני לא טועה. מה הסיכוי שגם לוק וגם האבודים ייפגשו דווקא באותה נקודת זמן?

אהבת את הפוסט? סמן לייק:
הגדרות תצוגה
הודעה מחבר שעה תאריך

מאמרי הקהילה
"הסמויה" - דיוני הפרקים
כל הדיונים שהיו לנו על פרקי "הסמויה", הסדרה הטובה ביותר בתולדות הטלוויזיה (הוכח מדעית).
26/9/2010
"מד מן" - דיוני הפרקים
כל הדיונים שהיו לנו על פרקי "מד מן", AKA "הגברים של שדרות מדיסון".
23/9/2010
"glee" - דיוני הפרקים
כל הדיונים שהיו לנו על פרקי glee.
27/10/2010
"אבודים" - דיוני הפרקים
כל הדיונים שהיו לנו על פרקי סדרת המיסתורין.
30/10/2010
"יומני הערפד" - דיוני הפרקים
כל הדיונים שהיו לנו על פרקי סדרת הערפדים.
4/11/2010
"ילדי האנרכיה" - דיוני הפרקים
כל הדיונים שהיו לנו על פרקי דרמת האופנוענים של קורט סאטר.
2/11/2010
"צ'אק" - דיוני הפרקים
כל הדיונים שהיו לנו על פרקי "צ'אק".
10/10/2010
"קומיוניטי" - דיוני הפרקים
כל הדיונים על פרקי "קומיוניטי".
11/10/2010
"דם אמיתי" - דיוני הפרקים
דיוני הפרקים של סדרת הערפדים של אלן בול.
30/9/2010
"דקסטר" - דיוני הפרקים
דיוני הפרקים שהיו לנו על פרקי "דקסטר".
9/10/2010
"שובר שורות" - דיוני הפרקים
כל הדיונים על פרקי "שובר שורות".
9/10/2010

*
המלצה לעמוד הראשי קהילת תמיכה טכנית מנהלי קהילות הסכם שימוש באתר צור קשר השוואת מחירים בתי מלון בחו"ל Copyright ©2007-2009, אג'נדה

(0.0625)