שם משתמש: סיסמא:
הרשמה לאג'נדה

*עברנו דירה! בואו לבלוג החדש והנאה של קפה+טלוויזיה
חיפוש בפורום

Follow CoffeePlusTV on Twitter
מת הוא מת אבודים 512

מת הוא מת Spoiler_09 אבודים 512
פורסם לפני 4180 ימים     מאת yaddo     סה"כ תגובות: 27     תגובה אחרונה לפני: 4132 ימים

Spoiler_09 אבודים 512

בעונה הרביעית כבר נרמז לנו עמוקות שכל עניין האי הזה הוא משחק, כאשר בן הלך לווידמור ואמר לו שלהרוג את בתו זה נגד החוקים. פרקים ספורים לפני כן התחיל הפרק במשחק של הרלי, סויר ועוד מישהו עם איזה משחק-שולחן אסטרטגי שאני לא מכיר, ובו הוגו אמר ש"אוסטרליה היא המפתח לכל המשחק", או משהו כזה, כלומר עוד רמז עבה. בפרק החדש עם המקדש, המנהרות, וכתב החרטומים, התחזקה בי המסקנה שמדובר במשחק ושהוא עתיק מאוד.

תענוג היה לראות את בן כל כך מפוחד ואבוד. אפילו כישורי המניפולציה שלו נדמו לי כשקופים מדי (אם כי סיזר קנה אותם). הפגישה שלו עם "אלכס" הייתה מרגשת והוציאה משחק מעולה ממייקל אמרסון. הקטע הוא שראיתי בכתוביות את השם של טניה ריימונד, המגלמת את אלכס, ואיכשהו עד לרגע הגעתה לגמרי שכחתי שהיא לא אמורה להופיע כאן כי דמותה מתה.

המפיקים הזנותיים האלה גרמו לנו לחשוב שפני מתה כאשר בן אמר לסאן למסור לו סליחה בשמו. כמה רווח לי לגלות שהיא עדיין איתנו.

תהיות וקושיות:

הייתה שם חריטה של המפלצת עם מעין אל מצרי שאין לי מושג מה הוא (מישהו יודע?) - הייתכן שהפסל המפורסם היה בדמות אותו אל? האוזניים שלו אמנם מאוד בלטו וזה משהו שכנראה היינו צריכים לראות גם במבט אחורי על הפסל, אבל אולי. משום מה אני זוכר גם את אותה דמות מהכרטיסים האדומים האלה שספרו את המספרים בצינוק בעונה השנייה, אחרי שעברו את ה-0:00. אולי אני טועה.

"מה שוכן בצלו של הפסל?"? WTF? הייתכן שהמתרסקים החדשים סובלים מההזיות של המשלחת של רוסו באייטיז?

נכון שזה בר-סספונד לאור העובדה שדניאל רוסו הייתה קוקו, אבל סיפור החטיפה של אלכס ממנה היה לגמרי לא מתאים למה שהיא סיפרה שנים אחרי כן לאבודים. יתר על כן, למרות שהוא זה שחטף לה את התינוקת, היא לא זיהתה את בן כאשר נלכד ברשתה. זו כבר פאלטה משמעותית בעיניי, מטורפת או לא. הגיוני שפניו של האיש שחטף לך את הילדה יהיו חקוקים בזכרונך, אפילו קצת.

אהבת את הפוסט? סמן לייק:
הגדרות תצוגה
הודעה מחבר שעה תאריך

מאמרי הקהילה
"הסמויה" - דיוני הפרקים
כל הדיונים שהיו לנו על פרקי "הסמויה", הסדרה הטובה ביותר בתולדות הטלוויזיה (הוכח מדעית).
26/9/2010
"מד מן" - דיוני הפרקים
כל הדיונים שהיו לנו על פרקי "מד מן", AKA "הגברים של שדרות מדיסון".
23/9/2010
"glee" - דיוני הפרקים
כל הדיונים שהיו לנו על פרקי glee.
27/10/2010
"אבודים" - דיוני הפרקים
כל הדיונים שהיו לנו על פרקי סדרת המיסתורין.
30/10/2010
"יומני הערפד" - דיוני הפרקים
כל הדיונים שהיו לנו על פרקי סדרת הערפדים.
4/11/2010
"ילדי האנרכיה" - דיוני הפרקים
כל הדיונים שהיו לנו על פרקי דרמת האופנוענים של קורט סאטר.
2/11/2010
"צ'אק" - דיוני הפרקים
כל הדיונים שהיו לנו על פרקי "צ'אק".
10/10/2010
"קומיוניטי" - דיוני הפרקים
כל הדיונים על פרקי "קומיוניטי".
11/10/2010
"דם אמיתי" - דיוני הפרקים
דיוני הפרקים של סדרת הערפדים של אלן בול.
30/9/2010
"דקסטר" - דיוני הפרקים
דיוני הפרקים שהיו לנו על פרקי "דקסטר".
9/10/2010
"שובר שורות" - דיוני הפרקים
כל הדיונים על פרקי "שובר שורות".
9/10/2010

*
המלצה לעמוד הראשי קהילת תמיכה טכנית מנהלי קהילות הסכם שימוש באתר צור קשר השוואת מחירים בתי מלון בחו"ל Copyright ©2007-2009, אג'נדה

(0.0938)