שם משתמש: סיסמא:
הרשמה לאג'נדה

*עברנו דירה! בואו לבלוג החדש והנאה של קפה+טלוויזיה
חיפוש בפורום

Follow CoffeePlusTV on Twitter
ילדי האנרכיה 105

ילדי האנרכיה 105
פורסם לפני 3480 ימים     מאת חובצי     סה"כ תגובות: 14     תגובה אחרונה לפני: 3475 ימים

שורפים לנו ככה בנאדם מול העיניים ואנחנו ניתן לזה לעבור חלק?

קודם כל, בתור מעריץ נלהב של אוז, אני די שמח שנכנסה פה איזו סדרה שנותנת לנו קצת אלימות חסרת-פשרות.
נכון שקשה לי לדמיין שהם יגיעו לשיאים של אוז (צליבה, לקבור מישהו חי, עקירת עיניים, וכו'..) אבל לאט לאט זה קורה לנו.
בפרק השלישי חווינו סירוס בשידור חי (שגרם לי לזוז באי-נוחות על המיטה) בידי קליי "מה, עדיין מוקדם מידי לצחוק על זה?"
וביום שבת ראינו מה יעשה לאיש אשר לא מחק את הקעקוע בעצמו.
אש או סכין. זה היה כ"כ ברור מבחינתו שהוא אפילו לא נלחם או ניסה לברוח..

האמת היא שזה הגיע לו, במיוחד אחרי שהוא ויתר כ"כ בקלות על האפשרות לראות את ההופעה של הבן שלו אחרי שאשתו עשתה כזה מאמץ בשביל שהוא כן יורשה לראות אותו מופיע.

הקטעים עם דאץ' היו קצת הזויים, מעניין איזו מין דמות תפרו לו פה. מצד אחד הוא היה מטריד סידרתי, ועכשיו בא להתנצל מול הרופאה. ועכשיו הוא כאילו מטריד את ג'קס, קורא לו לצאת מהחדר רק בשביל להגיד לו שיש לו תינוק יפה ואז נעלם.
אולי זה סתם מיינד-פאקינק של האף.בי.איי.. מעניין.

הקטע עם אשתו של אופי וג'קס היה חזק. כשהוא מבהיר לה שהוא לא יכול לא בלי זה ולא בלי זה. אבל אני חושש שהיא תעמוד מאחורי הבחירה הישנה שלה ותרחיק אותו יותר מהחבורה.
חבל, כי אופי הזה תותח. הדרך שבה הוא וג'קס תיקשרו מבלי באמת להגיד מילה כשהם ראו את הקעקוע הייתה מעולה, כאילו שניהם ידעו מראש מה זה אומר, ואופי ישר הלך לבצע את ה"סולחה" המזוייפת.

אגב, יכול להיות שאני לא זוכר טוב את הפרק הראשון, אבל מישהו זוכר אם הוסבר למה הם קוראים לעצמם "סאם קרואו" ולא "סאנס אוף אנארכי"?

אהבת את הפוסט? סמן לייק:
הגדרות תצוגה
הודעה מחבר שעה תאריך

מאמרי הקהילה
"הסמויה" - דיוני הפרקים
כל הדיונים שהיו לנו על פרקי "הסמויה", הסדרה הטובה ביותר בתולדות הטלוויזיה (הוכח מדעית).
26/9/2010
"מד מן" - דיוני הפרקים
כל הדיונים שהיו לנו על פרקי "מד מן", AKA "הגברים של שדרות מדיסון".
23/9/2010
"glee" - דיוני הפרקים
כל הדיונים שהיו לנו על פרקי glee.
27/10/2010
"אבודים" - דיוני הפרקים
כל הדיונים שהיו לנו על פרקי סדרת המיסתורין.
30/10/2010
"יומני הערפד" - דיוני הפרקים
כל הדיונים שהיו לנו על פרקי סדרת הערפדים.
4/11/2010
"ילדי האנרכיה" - דיוני הפרקים
כל הדיונים שהיו לנו על פרקי דרמת האופנוענים של קורט סאטר.
2/11/2010
"צ'אק" - דיוני הפרקים
כל הדיונים שהיו לנו על פרקי "צ'אק".
10/10/2010
"קומיוניטי" - דיוני הפרקים
כל הדיונים על פרקי "קומיוניטי".
11/10/2010
"דם אמיתי" - דיוני הפרקים
דיוני הפרקים של סדרת הערפדים של אלן בול.
30/9/2010
"דקסטר" - דיוני הפרקים
דיוני הפרקים שהיו לנו על פרקי "דקסטר".
9/10/2010
"שובר שורות" - דיוני הפרקים
כל הדיונים על פרקי "שובר שורות".
9/10/2010

*
המלצה לעמוד הראשי קהילת תמיכה טכנית מנהלי קהילות הסכם שימוש באתר צור קשר עבודה בעגלות Copyright ©2007-2009, אג'נדה

(0.0313)