שם משתמש: סיסמא:
הרשמה לאג'נדה

*עברנו דירה! בואו לבלוג החדש והנאה של קפה+טלוויזיה
חיפוש בפורום

Follow CoffeePlusTV on Twitter
"התקרית" - (ספוילר סוף עונה באבודים)

"התקרית" - (ספוילר סוף עונה באבודים)
פורסם לפני 3975 ימים     מאת איימס     סה"כ תגובות: 53     תגובה אחרונה לפני: 3968 ימים

לא פייר. לא פייר! ישבתי על קצה הכסא משך פרק שלם, קרו המון דברים, הועלו המון שאלות, אבל לא קיבלנו כלום בתמורה. ואני לא מתלוננת. באמת שלא. רק לא מבינה איך אני אמורה לחכות עכשיו עד לתחילת העונה השישית (והאחרונה! לא!).

השאלות המרכזיות שמעניינות אותי (לפחות מה שאני יכולה לחשוב עליו עכשיו):

WTF ג'ייקוב? מה הסיפור איתו? כמה שנים הוא כבר שם? מה הוא עושה שם? למה אי אפשר היה להרוג אותו.

WTF מי זה האיש האחר?

WTF ואיך הוא נראה כמו לוק? מה לעזאזל קרה שם?! כל כך לא ראיתי את זה בא. אמנם לוק לא התנהג כמו לוק, אבל ממתי לוק מתנהג כמו לוק?! כשפתחו את הארון אמרתי לעצמי "טוב, הנה בא ג'ייקוב", ואז - לא! - לוק!

WTF כל הסיפור עם ג'ולייט וסויר לגמרי קנה אותי. גם קייט וג'ק. סוף סוף אני לא שונאת טיפול במערכות יחסים בסידרה הזו.

WTF ולמה ג'ייקוב אסף את כל האבודים? האם בכך הביא על עצמו את מותו?

הכי יפה היה שחזרנו לכמה רגעים שכבר הכרנו, אך מזוית אחרת: הניתוח של ג'ק (ועצת חמש השניות, שבכלל לא היתה רעיון שלו, או משהו שהוא שמח לעשות), החזרה של הארלי (והגיטרה...), הלוויה של הוריו של סויר.

WTF ואילנה? היא בשירותו של ג'ייקוב?

בקיצור, אני לא מבינה כלום. יש מצב שזה בגלל זכרוני הרעוע, ואני אמורה להבין חלק מהדברים. אני זוממת לעשות מרתון Untangled מחר, ולנסות to make some sense מכל זה... אבל מאוד נהניתי. כל כך רציתי שנקבל סיום שוקינג כמו בעונה שעברה (למרות שהכינו אותנו כל העונה, אני לא האמנתי עד שזה קרה), והפצצה תתפוצץ ואבודי 77' ימצאו את עצמם בחזרה בעתיד.

אבל לא.

אהבת את הפוסט? סמן לייק:
הגדרות תצוגה
הודעה מחבר שעה תאריך

מאמרי הקהילה
"הסמויה" - דיוני הפרקים
כל הדיונים שהיו לנו על פרקי "הסמויה", הסדרה הטובה ביותר בתולדות הטלוויזיה (הוכח מדעית).
26/9/2010
"מד מן" - דיוני הפרקים
כל הדיונים שהיו לנו על פרקי "מד מן", AKA "הגברים של שדרות מדיסון".
23/9/2010
"glee" - דיוני הפרקים
כל הדיונים שהיו לנו על פרקי glee.
27/10/2010
"אבודים" - דיוני הפרקים
כל הדיונים שהיו לנו על פרקי סדרת המיסתורין.
30/10/2010
"יומני הערפד" - דיוני הפרקים
כל הדיונים שהיו לנו על פרקי סדרת הערפדים.
4/11/2010
"ילדי האנרכיה" - דיוני הפרקים
כל הדיונים שהיו לנו על פרקי דרמת האופנוענים של קורט סאטר.
2/11/2010
"צ'אק" - דיוני הפרקים
כל הדיונים שהיו לנו על פרקי "צ'אק".
10/10/2010
"קומיוניטי" - דיוני הפרקים
כל הדיונים על פרקי "קומיוניטי".
11/10/2010
"דם אמיתי" - דיוני הפרקים
דיוני הפרקים של סדרת הערפדים של אלן בול.
30/9/2010
"דקסטר" - דיוני הפרקים
דיוני הפרקים שהיו לנו על פרקי "דקסטר".
9/10/2010
"שובר שורות" - דיוני הפרקים
כל הדיונים על פרקי "שובר שורות".
9/10/2010

*
המלצה לעמוד הראשי קהילת תמיכה טכנית מנהלי קהילות הסכם שימוש באתר צור קשר השוואת מחירים בתי מלון בחו"ל Copyright ©2007-2009, אג'נדה

(0.0781)