שם משתמש: סיסמא:
הרשמה לאג'נדה

*עברנו דירה! בואו לבלוג החדש והנאה של קפה+טלוויזיה
חיפוש בפורום

Follow CoffeePlusTV on Twitter
הסדרות הגרועות של העשור:

הסדרות הגרועות של העשור:
פורסם לפני 3356 ימים     מאת _A_P_     סה"כ תגובות: 54     תגובה אחרונה לפני: 3350 ימים

"כולם אוהבים את ריימונד"

(הבהרה קלה: אני בהחלט לא מתכוון לטעון שראיתי את כל הפרקים של "ריימונד". אני חושב שראיתי מספיק (מספיק = יותר מאחד))

(ועוד אחת: תחילתה של ריימונד אמנם ב-1996, אבל היא נמשכה (תאמינו או לא) עד 2005. ככה שנראה לי שאפשר לשייך אותה גם לעשור הזה. מה גם שממש קל לרדת עליה, אז תזרמו.)

מכירים את הקטע הזה כשאתם במפגש משפחתי כלשהו, ואז מישהו זורק איזו מילה, וכולם מתחילים לצחוק כי הם מבינים בדיוק על מה הוא מדבר? אתם יודעים, קטע כזה של משפחות. אז לראות את "ריימונד" זה ככה, רק שזו לא משפחה שלכם. ואין לכם מושג למה כולם צוחקים. וגם אף אחד לא צוחק. כי כולם בוכים. זו "ריימונד".
ברור לחלוטין שזו סדרה איומה. אין ויכוח בנושא. "כולם אוהבים את ריימונד" היא שריד ארכיאולוגי. היא "אלף", רק בלי התירוץ של נאיביות יצירתית ותמימות. אבל מעבר לעובדה שכל פרק ופרק בסדרה הזו הוא חוויה מרגיזה, בלתי נעימה, מביכה ומאוד לא מצחיקה, נשאלת השאלה המטרידה מאוד- מי רואה את זה? מי אלו האנשים שבזכותם הסדרה הזו שודרה במשך 9(!) עונות? פגשתם אי פעם מישהו שאוהב את הסדרה הזו?
וברור שיש אנשים כאלו. "ריימונד" זו סדרה מצליחה. היא זכתה באי אילו פרסים. אז ברור שיש אנשים כאלו. אבל מי הם? תעלומה.

הנה קליפ לדוגמה:

(קישור)

קורע! אוי, זה בדיוק כמו בחיים של...אף אחד, האמת.

אגב, זה הקליפ הראשון שלחצתי עליו. זה לא שחיפשתי קליפים גרועים בכוונה או משהו. זאת הסדרה.

נותר רק לקוות שבעשור הבא עלינו לטובה, לא נאלץ להתמודד עם עוד דינוזאורים כדוגמת "כולם אוהבים את ריימונד". אני אוהב לחשוב שהתבגרנו.
מצד שני, "החיים על פי ג'ים" ירדה רק בתחילת 2009. אז עוד יש לנו מה ללמוד.

תוקן על ידי yaddo 17/7/2009 16:38

אהבת את הפוסט? סמן לייק:
הגדרות תצוגה
הודעה מחבר שעה תאריך

מאמרי הקהילה
"הסמויה" - דיוני הפרקים
כל הדיונים שהיו לנו על פרקי "הסמויה", הסדרה הטובה ביותר בתולדות הטלוויזיה (הוכח מדעית).
26/9/2010
"מד מן" - דיוני הפרקים
כל הדיונים שהיו לנו על פרקי "מד מן", AKA "הגברים של שדרות מדיסון".
23/9/2010
"glee" - דיוני הפרקים
כל הדיונים שהיו לנו על פרקי glee.
27/10/2010
"אבודים" - דיוני הפרקים
כל הדיונים שהיו לנו על פרקי סדרת המיסתורין.
30/10/2010
"יומני הערפד" - דיוני הפרקים
כל הדיונים שהיו לנו על פרקי סדרת הערפדים.
4/11/2010
"ילדי האנרכיה" - דיוני הפרקים
כל הדיונים שהיו לנו על פרקי דרמת האופנוענים של קורט סאטר.
2/11/2010
"צ'אק" - דיוני הפרקים
כל הדיונים שהיו לנו על פרקי "צ'אק".
10/10/2010
"קומיוניטי" - דיוני הפרקים
כל הדיונים על פרקי "קומיוניטי".
11/10/2010
"דם אמיתי" - דיוני הפרקים
דיוני הפרקים של סדרת הערפדים של אלן בול.
30/9/2010
"דקסטר" - דיוני הפרקים
דיוני הפרקים שהיו לנו על פרקי "דקסטר".
9/10/2010
"שובר שורות" - דיוני הפרקים
כל הדיונים על פרקי "שובר שורות".
9/10/2010

*
המלצה לעמוד הראשי קהילת תמיכה טכנית מנהלי קהילות הסכם שימוש באתר צור קשר עבודה בעגלות Copyright ©2007-2009, אג'נדה

(0.0625)