שם משתמש: סיסמא:
הרשמה לאג'נדה

*עברנו דירה! בואו לבלוג החדש והנאה של קפה+טלוויזיה
חיפוש בפורום

Follow CoffeePlusTV on Twitter
הסדרות הגרועות של העשור 2:

הסדרות הגרועות של העשור 2:
פורסם לפני 3435 ימים     מאת _A_P_     סה"כ תגובות: 20     תגובה אחרונה לפני: 3431 ימים

זירת הפשע: מיאמי
CSI: MIAMI
?-2002

בואו נתחיל מהברור מאליו:

(קישור)

יאאאהההההההההה!!!!
הורשיו קיין זו אחת הדמויות הכי מגוחכות אי פעם, בכל מדיום שהוא. ספרות, קולנוע, הכל. אין לי מושג מה דייוויד קארוזו ניסה לעשות כאן. המראה שלו, שפת הגוף שלו, טון הדיבור, הכל פשוט אבסורדי. הוא מופרך ודבילי ברמה כזו שגורמת לך לחשוב שאולי מדובר כאן בפארודיה מתוחכמת.
ובעוד שזה נכון שרוב האבסורד בדמות הזו מונח על כתפיו המנומשות של קארוזו, חייבים להודות שאין לו ממש עם מה לעבוד כאן. השורות שנותנים לו בסדרה הזו כל כך צ'יזיות ומטופשות, הן נשמעות כמו הדיאלוגים של "מקביין" מהסימפסונים.

בוידאו למעלה יש כמובן המון דוגמאות, אבל אני הכי אהבתי את הקטע ב2:10-
"היא באה לשתות מוחיטו ולתפוס קצת שמש."
"ובכן, זה נראה שמשהו...תפס אותה."

זה אפילו לא ואן-ליינר. אני לא יודע מה זה.

אבל אם היה מדובר רק בקארוזו, מילא. למרבה הצער, "מיאמי" היתה נותרת סדרה גרועה גם אם היו מביאים את דניאל דיי לואיס לתפקיד הראשי. הכל כבר נאמר: העלילות שלה מופרכות, הקאסט נטול כל כאריזמה (לפחות קארוזו זכה לשלל פארודיות), הדמויות שטוחות, האקשן מטופש, היא לוקחת את עצמה הרבה יותר מדי ברצינות, ושוב- הדיאלוגים. אלוהים, הדיאלוגים.
למעשה, הסדרה היא כשל כבר מנקודת הפתיחה שלה. הרעיון הזה של מדענים-דוגמנים-בלשים-שוטרים הוא פשוט אווילי. זה נשמע כמו משהו שפאמלה אנדרסון היתה משחקת בו. זה "המלאכיות של צ'ארלי". זה "night rider". נורא.

"זירת הפשע: מיאמי" היא המקבילה הטלוויזיונית של זיקוקים. היא גרסת שנות האלפיים של "משמר המפרץ". הרבה רעש, צילצולים, אפקטים ובלאגן ריקים מתוכן. מכאן, מן הסתם, גם ההצלחה העצומה שלה. רצף אחרי רצף של שוטים מהירים וצבעוניים, ויזואליות מסחררת, שלוכדת את העין בין אם תרצה או לא. או לפחות, אני מקווה שזו הסיבה שהיא מצליחה כל כך. ומעבר להיותה כל כך גרועה, "זירת הפשע: מיאמי" היא גם המייצגת הבולטת ביותר של טלוויזיה שראוי שתעבור מהעולם: אסתטית ומופקת עד בחילה, בלתי כתובה וחסרת מוח.

תוקן על ידי yaddo 17/7/2009 16:38

אהבת את הפוסט? סמן לייק:
הגדרות תצוגה
הודעה מחבר שעה תאריך

מאמרי הקהילה
"הסמויה" - דיוני הפרקים
כל הדיונים שהיו לנו על פרקי "הסמויה", הסדרה הטובה ביותר בתולדות הטלוויזיה (הוכח מדעית).
26/9/2010
"מד מן" - דיוני הפרקים
כל הדיונים שהיו לנו על פרקי "מד מן", AKA "הגברים של שדרות מדיסון".
23/9/2010
"glee" - דיוני הפרקים
כל הדיונים שהיו לנו על פרקי glee.
27/10/2010
"אבודים" - דיוני הפרקים
כל הדיונים שהיו לנו על פרקי סדרת המיסתורין.
30/10/2010
"יומני הערפד" - דיוני הפרקים
כל הדיונים שהיו לנו על פרקי סדרת הערפדים.
4/11/2010
"ילדי האנרכיה" - דיוני הפרקים
כל הדיונים שהיו לנו על פרקי דרמת האופנוענים של קורט סאטר.
2/11/2010
"צ'אק" - דיוני הפרקים
כל הדיונים שהיו לנו על פרקי "צ'אק".
10/10/2010
"קומיוניטי" - דיוני הפרקים
כל הדיונים על פרקי "קומיוניטי".
11/10/2010
"דם אמיתי" - דיוני הפרקים
דיוני הפרקים של סדרת הערפדים של אלן בול.
30/9/2010
"דקסטר" - דיוני הפרקים
דיוני הפרקים שהיו לנו על פרקי "דקסטר".
9/10/2010
"שובר שורות" - דיוני הפרקים
כל הדיונים על פרקי "שובר שורות".
9/10/2010

*
המלצה לעמוד הראשי קהילת תמיכה טכנית מנהלי קהילות הסכם שימוש באתר צור קשר עבודה בעגלות Copyright ©2007-2009, אג'נדה

(0.0625)