שם משתמש: סיסמא:
הרשמה לאג'נדה

*עברנו דירה! בואו לבלוג החדש והנאה של קפה+טלוויזיה
חיפוש בפורום

Follow CoffeePlusTV on Twitter
הסדרות הגרועות של העשור 5:

הסדרות הגרועות של העשור 5:
פורסם לפני 3351 ימים     מאת _A_P_     סה"כ תגובות: 18     תגובה אחרונה לפני: 3350 ימים

האנטומיה של גריי
grey's anatomy
?-2005

תחת תנאים מסוימים ומגבילים מאוד, אני מוכן לקבל את העובדה שיש משהו שפונה לקהל כזה או אחר בסדרות שכתבתי עליהן עד עכשיו. אפילו ב"כולם אוהבים ריימונד". אבל לא במקרה של "האנטומיה של גריי". זו לא רק אחת הסדרות הגרועות של העשור, זו גם אחת הסדרות הכי גרועות שראיתי אי פעם.

(קישור)

תגידו לי את האמת, עם יד על הלב: זה לא הדבר הכי גרוע שראיתם בחיים? אני לא יכול לחשוב על אלמנט אחד שנוא עליי שיכול להתרחש בסדרת טלוויזיה, שלא קיים בסצנה הזו: המוזיקה הנוראית שמנוגנת בווליום הרבה יותר מדי חזק; האבסורדיות של האירועים; הפאתוס; המשחק המלודרמטי; הקיטשיות- הכל פשוט כל כך איום ונורא.
וזו רק סצנה אחת. תחשבו מה זה לעבור פרק שלם כזה. שלא לדבר על עונה שלמה.

אמנם בהתחלה התכוונתי להשוות את "גריי" לדרמות בית חולים אחרות, אבל בתכלס, "גריי" איננה סדרת בית חולים. כלומר, ברור שהיא מתרחשת בבניין שנראה כמו בית חולים, והדמויות שלה נראות כמו רופאים וחולים ועושות פעולות שניתן לקשר אותן לכאלה שעושים רופאים וחולים, אבל אני מבטיח לכם שהדמיון הוא מקרי בלבד. אני אמנם לא מצפה שסדרות בית חולים יהיו ריאליסטיות במאה אחוז, אבל יש הבדל בין למעוד מדי פעם לתוך שלולית מופרכות, לבין לצלול פנימה בקפיצת ראש. ראבאק, באיזה יקום רופאים מתנהגים ככה? יותר מזה- באיזה יקום אנשים מבוגרים מתנהגים ככה? כיצד כל האירועים האלה מתרחשים? ככה מתנהל בית חולים? מה קורה בסדרה הזו?
בכך, "האנטומיה של גריי" מצטרפת לשושלת מפוארת של סדרות- "דוסון קריק", "אלי מקביל", "האו.סי"- שלוקחות נקודת מוצא מסוימת (בני נוער, עורכי דין, רופאים) ופשוט רומסות אותן לעיסה שגובלת בביזאר. ויותר משהרעיון הזה הוא רעל טלוויזיוני, הוא פשוט תמוה: הרי יש דרמה בחייהם של רופאים, עורכי דין ואפילו בני נוער. ראינו את זה קורה בסדרות טובות פי כמה וכמה. אז למה ככה? מדוע לקחת מסגרת מסוימת, ולבנות עליה סדרה שלא יכולה להתרחש באותה מסגרת? למה לקחת מקצוע מסוים, ואז לכתוב כל דמות כך שהיא תהיה רחוקה ככל האפשר מאותו מקצוע? נשגב מבינתי.

ובואו לא נשכח את אחד הפשעים הטלוויזיונים הכי איומים שהסדרה הזו המיטה עלינו:

אני מוכן לשלם כסף טוב לכל אדם שימצא משהו חיובי בסדרה הזו. אל תהיו פזיזים: תסתכלו שוב על הקליפ למעלה. תחשבו טוב אם אתם מעוניינים לקחת על עצמכם את האתגר הזה. זה לא יהיה קל.

אהבת את הפוסט? סמן לייק:
הגדרות תצוגה
הודעה מחבר שעה תאריך

מאמרי הקהילה
"הסמויה" - דיוני הפרקים
כל הדיונים שהיו לנו על פרקי "הסמויה", הסדרה הטובה ביותר בתולדות הטלוויזיה (הוכח מדעית).
26/9/2010
"מד מן" - דיוני הפרקים
כל הדיונים שהיו לנו על פרקי "מד מן", AKA "הגברים של שדרות מדיסון".
23/9/2010
"glee" - דיוני הפרקים
כל הדיונים שהיו לנו על פרקי glee.
27/10/2010
"אבודים" - דיוני הפרקים
כל הדיונים שהיו לנו על פרקי סדרת המיסתורין.
30/10/2010
"יומני הערפד" - דיוני הפרקים
כל הדיונים שהיו לנו על פרקי סדרת הערפדים.
4/11/2010
"ילדי האנרכיה" - דיוני הפרקים
כל הדיונים שהיו לנו על פרקי דרמת האופנוענים של קורט סאטר.
2/11/2010
"צ'אק" - דיוני הפרקים
כל הדיונים שהיו לנו על פרקי "צ'אק".
10/10/2010
"קומיוניטי" - דיוני הפרקים
כל הדיונים על פרקי "קומיוניטי".
11/10/2010
"דם אמיתי" - דיוני הפרקים
דיוני הפרקים של סדרת הערפדים של אלן בול.
30/9/2010
"דקסטר" - דיוני הפרקים
דיוני הפרקים שהיו לנו על פרקי "דקסטר".
9/10/2010
"שובר שורות" - דיוני הפרקים
כל הדיונים על פרקי "שובר שורות".
9/10/2010

*
המלצה לעמוד הראשי קהילת תמיכה טכנית מנהלי קהילות הסכם שימוש באתר צור קשר עבודה בעגלות Copyright ©2007-2009, אג'נדה

(0.0469)