שם משתמש: סיסמא:
הרשמה לאג'נדה

*עברנו דירה! בואו לבלוג החדש והנאה של קפה+טלוויזיה
חיפוש בפורום

Follow CoffeePlusTV on Twitter
משפחת קמיצ'לי (2004-2004) - לא נשכח ולא נסלח

משפחת קמיצ'לי (2004-2004) - לא נשכח ולא נסלח
פורסם לפני 3322 ימים     מאת yaddo     סה"כ תגובות: 29     תגובה אחרונה לפני: 3318 ימים

הבה נקח הפסקה קלה מהסדרות המשפיעות של העשור ונעבור אל המולדת, ארץ הקודש, ישראל.

אם בניינטיז היו לנו מעט סדרות ישראליות אבל מאוד דומיננטיות וזכורות (בת-ים ניו-יורק שולטת!), העשור הזה כבר הביא עמו המון המון סדרות, חלקן אפילו לא הסתפקו בארץ אלא זכו לעיבודים מסביב לעולם.

בתחילת העשור נכנסה לשוק חברת כן. לקח לה קצת זמן להיות שחקן משמעותי באגף סדרות המקור, מלבד השיר שלנו כמובן, אבל כשזה כבר קרה זה נעשה במלוא עזוז והנפיק את אחת הסדרות הישראליות האהובות עלי לדורותיהן: סרוגים. מלכודת דבש, קראתי לה, עוד לפני שידעתי שיש פרק בשם הזה - בפרקים הראשונים היא מפתה בקלילות שובה אל העולם הירושלמי המקסים של קטמון, ובהמשך מקמטת את הנפש כטיוטה אלי פח. סדרה נוספת שאהבתי מאוד בעשור הזה, אולי אפילו הכי, הייתה במרחק נגיעה. היא לא הייתה מושלמת, אבל היא נטתה לכך. היו בה כמה מהקטעים הדרמטיים הכי יפים וליריים בטלוויזיה דוברת העברית והרוסית. מעניין שהן סרוגים והן מרחק מתמקדות חזק במגזר הדתי.

מלבדן אהבתי מאוד את חמישה גברים וחתונה, ככל הנראה הסדרה הישראלית הכי הזויה והכי שונה שהייתה כאן, ללא ספק אחת המצחיקות ביותר מביניהן. גם מסודרים והכל דבש הסבו לי לא מעט רגעי נחת. מנגד, תיק סגור הייתה ונותרה בעיני אוברייטד בטירוף, וברור לי שרבים מחשיבים אותה כסדרה הישראלית הטובה מבחינתם העשור.

ומה איתכם? מהי הסדרה הישראלית שהכי אהבתם העשור, אם בכלל? שבתות וחגים? פולישוק? בטיפול? אהבה זה כואב? הבורר? תמרות עשן? כתב פלילי? מסכים? האקס המיתולוגי ל"ע? לאהוב את אנה? הפיג'מות? השמיניה? אבידות ומציאות? בשורות טובות? לא הבטחתי לך? פרנקו וספקטור? פאפאדיזי? קרוב לוודאי? טלנובלה בע"מ? מעורב ירושלמי? חדר מלחמה מבית יאיר לפיד? חצויה? רמזור? לתפוס את השמיים? להוציא את הכלב? אמא'לה? שוטטות? אחד העם 1? פרשת השבוע? עבודה ערבית? משמורת? רד בנד? אולי הפעם? משהו אחר שסביר להניח ששכחתי?

ספרו מה ולמה.

תוקן על ידי yaddo 17/8/2009 13:7

אהבת את הפוסט? סמן לייק:
הגדרות תצוגה
הודעה מחבר שעה תאריך

מאמרי הקהילה
"הסמויה" - דיוני הפרקים
כל הדיונים שהיו לנו על פרקי "הסמויה", הסדרה הטובה ביותר בתולדות הטלוויזיה (הוכח מדעית).
26/9/2010
"מד מן" - דיוני הפרקים
כל הדיונים שהיו לנו על פרקי "מד מן", AKA "הגברים של שדרות מדיסון".
23/9/2010
"glee" - דיוני הפרקים
כל הדיונים שהיו לנו על פרקי glee.
27/10/2010
"אבודים" - דיוני הפרקים
כל הדיונים שהיו לנו על פרקי סדרת המיסתורין.
30/10/2010
"יומני הערפד" - דיוני הפרקים
כל הדיונים שהיו לנו על פרקי סדרת הערפדים.
4/11/2010
"ילדי האנרכיה" - דיוני הפרקים
כל הדיונים שהיו לנו על פרקי דרמת האופנוענים של קורט סאטר.
2/11/2010
"צ'אק" - דיוני הפרקים
כל הדיונים שהיו לנו על פרקי "צ'אק".
10/10/2010
"קומיוניטי" - דיוני הפרקים
כל הדיונים על פרקי "קומיוניטי".
11/10/2010
"דם אמיתי" - דיוני הפרקים
דיוני הפרקים של סדרת הערפדים של אלן בול.
30/9/2010
"דקסטר" - דיוני הפרקים
דיוני הפרקים שהיו לנו על פרקי "דקסטר".
9/10/2010
"שובר שורות" - דיוני הפרקים
כל הדיונים על פרקי "שובר שורות".
9/10/2010

*
המלצה לעמוד הראשי קהילת תמיכה טכנית מנהלי קהילות הסכם שימוש באתר צור קשר עבודה בעגלות Copyright ©2007-2009, אג'נדה

(0.0469)