שם משתמש: סיסמא:
הרשמה לאג'נדה

*עברנו דירה! בואו לבלוג החדש והנאה של קפה+טלוויזיה
חיפוש בפורום

Follow CoffeePlusTV on Twitter
איזה עולם נפלא (ספולר המשרד)

איזה עולם נפלא (ספולר המשרד)
פורסם לפני 3023 ימים     מאת איציק 21     סה"כ תגובות: 17     תגובה אחרונה לפני: 3018 ימים

בדיון שנערך כאן פעם, בוז'רסקי (נראה לי) שאלה אם מישהו היה רוצה לחיות בתוכנית טלוויזיה מסויימת (אאל"ט). התגובה הראשונית שלי היתה הסימפסונס, אבל אחרי הפרק הכפול של היום אני בוחר במשרד, ללא ספק.

אני אוהב שם את כולם. את ג'ים, את פאם, את ג'ים ופאם, את קריד (!), את מרדית', ופיליס, ואת בוב ואנס מ"מקררי ואנס" ואפילו את דוויט.

ואת מייקל סקוט.

כי מייקל סקוט הוא דביל, אבל הוא בן אדם לפני שהוא דביל. והוא מחפש את החום ואת הקרבה כמו כולנו, אבל שלא כמו כולנו - הוא מחפש את זה גם במקומות שהוא לא אמור למצוא (העובדים שלו בכלל, והולי בפרט בפרק הזה). בגלל זה הוא פותח את הקפה-דיסקו (ולא דיסקו-קפה, למען השם!) ורוצה שכל העובדים יבואו, ובגלל שהם לא באים הוא נעלב (למרות שהוא לא אמור). אבל כשהקפה-דיסקו מתעורר לחיים הוא נהיה מאושר מזה, כי הוא רואה שהם באמת נהנים שם. והם נהנים, ונראה לי שגם אני הייתי נהנה שם.

אולי בהתחלה הייתי יושב עם אנג'לה, ומנסה לשכנע אותה לרקוד. אח"כ הייתי רוקד עם קלי ואנדי ביחד, ואח"כ עם ג'ים (חברי הטוב) ועם פאם, וכמובן שמייקל היה גורר אותי לרקוד איתו במרכז הרחבה. אתם יודעים מה? הפעם לא הייתי מסרב לו.

ואח"כ היינו יוצאים לפיקניק של עובדי החברה, ומשחקים כדורעף, ונחרדים לשמוע שהמשרד הראשי סוגר את סניף באפלו (נחשו מי סיפר לנו על זה ואיך?), וזה היה נותן לנו מוטיבציה לקרוע להם את הצורה (במיוחד לצ'רלס. את וולאס אני מחבב).

אני כבר לא יכול לחכות לחזור לעבוד שם, בעונה השישית.

ולמרות ההזהרה, שוב - ספוילר...

היא בהיריון? כי לא הצלחתי להבין מה הקשר בין בדיקת קרסול להיריון.

אהבת את הפוסט? סמן לייק:
הגדרות תצוגה
הודעה מחבר שעה תאריך

מאמרי הקהילה
"הסמויה" - דיוני הפרקים
כל הדיונים שהיו לנו על פרקי "הסמויה", הסדרה הטובה ביותר בתולדות הטלוויזיה (הוכח מדעית).
26/9/2010
"מד מן" - דיוני הפרקים
כל הדיונים שהיו לנו על פרקי "מד מן", AKA "הגברים של שדרות מדיסון".
23/9/2010
"glee" - דיוני הפרקים
כל הדיונים שהיו לנו על פרקי glee.
27/10/2010
"אבודים" - דיוני הפרקים
כל הדיונים שהיו לנו על פרקי סדרת המיסתורין.
30/10/2010
"יומני הערפד" - דיוני הפרקים
כל הדיונים שהיו לנו על פרקי סדרת הערפדים.
4/11/2010
"ילדי האנרכיה" - דיוני הפרקים
כל הדיונים שהיו לנו על פרקי דרמת האופנוענים של קורט סאטר.
2/11/2010
"צ'אק" - דיוני הפרקים
כל הדיונים שהיו לנו על פרקי "צ'אק".
10/10/2010
"קומיוניטי" - דיוני הפרקים
כל הדיונים על פרקי "קומיוניטי".
11/10/2010
"דם אמיתי" - דיוני הפרקים
דיוני הפרקים של סדרת הערפדים של אלן בול.
30/9/2010
"דקסטר" - דיוני הפרקים
דיוני הפרקים שהיו לנו על פרקי "דקסטר".
9/10/2010
"שובר שורות" - דיוני הפרקים
כל הדיונים על פרקי "שובר שורות".
9/10/2010

*
המלצה לעמוד הראשי קהילת תמיכה טכנית מנהלי קהילות הסכם שימוש באתר צור קשר עבודה בעגלות Copyright ©2007-2009, אג'נדה

(0.0332)