שם משתמש: סיסמא:
הרשמה לאג'נדה

*עברנו דירה! בואו לבלוג החדש והנאה של קפה+טלוויזיה
חיפוש בפורום

Follow CoffeePlusTV on Twitter
המשרד - עונה 6, פרק 5 (מגה ספוילרים בפנים)

המשרד - עונה 6, פרק 5 (מגה ספוילרים בפנים)
פורסם לפני 3103 ימים     מאת Krunos     סה"כ תגובות: 25     תגובה אחרונה לפני: 3099 ימים

משום מה, איימס ואיתן גשם, שמרעיפים שבחים במסך המופצל על כל פרק של המשרד דילגו על הפרק הזה, שהוא לדעתי הכי מוצלח שהיה מתחילת העונה. תואר קצת בעייתי, כי כל אחד מהפרקים ששודרו נושק לשלמות, אבל בפרק הזה היה משהו מיוחד, שגרם לי אשכרה לסיים אותו עם שרירים כואבים בפנים (לא מטאפורה, ברצינות. גם ברגעים שלא צחקתי, לא יכולתי למחוק את החיוך מהפנים).

זה היה כל כך מושלם. חשבתי שבלי ג'ים ופאם, שנופשים בירח דבש בזמן שלא מפריעים להם, משהו יהיה חסר. אני לא יודע איך זה יהיה בפרקים הבאים (ובכלל, כמה פרקים הם ייעדרו), אבל לפחות בפרק הזה הצליחו להפוך את החסרון שלהם ליתרון, או כפי שאוסקר היטיב להגדיר - החסרון שלהם מפר את האיזון העדין בין השפויים לאי-שפויים במשרד.

במיוחד אהבתי את כל הסיפור של קווין, שהשתלט על המשרד של ג'ים ובלי כוונה גנב את זהותו וגרם לביטול כרטיס האשראי שלו. אני מת על קווין. מתוך הדמויות האפורות של המשרד הוא המצחיק ביותר, ואולי זה רק אני, אבל נראה שמאז שדוייט עבד על הולי שהוא סובל מפיגור שכלי, מפרק לפרק אני מצליח להבין יותר למה היא האמינה לו, ונראה שזה רק הולך ומחמיר.

וכמובן - העלילה הראשית, עם סוכן הביטוח, שבעזרת האופי הפאראנואידי של דווייט, האופי הנגרר של אנדי והתמימות של מייקל, הופך למאפיונר. כמה קלאסי, כמה מצחיק.

יום יבוא ועוד נבכה על כמה שהסדרה הזאת חסרה, וששום דבר לא משתווה לה (ע"ע ארסטד דיבלופמנט), אבל לשמחתי כרגע נראה שהיום הזה עוד רחוק, ואם אחרי 3 וחצי (את הראשונה אני לא מחשיב והרביעית הייתה רק חצי עונה בגלל השביתה) היא מצחיקה ומרגשת מאי-פעם, אין סיבה לחשוב שמתישהו היא תאבד את זה.

ממש מפתה לכתוב שזו הסדרה הכי מצחיקה ואינטיליגנטית בטלוויזיה. מצחיקה אולי כן, אבל מהכיוון של האינטיליגנציה יש לה תחרות קשה מהסימפסונס, שכבר נמאס לכתוב את זה, אבל גם העונה מצליחה להיות כל כך חכמה, כל כך חדשנית וכל כך מבריקה, גם בכתיבה וגם מבחינה ויזואלית.

אהבת את הפוסט? סמן לייק:
הגדרות תצוגה
הודעה מחבר שעה תאריך

מאמרי הקהילה
"הסמויה" - דיוני הפרקים
כל הדיונים שהיו לנו על פרקי "הסמויה", הסדרה הטובה ביותר בתולדות הטלוויזיה (הוכח מדעית).
26/9/2010
"מד מן" - דיוני הפרקים
כל הדיונים שהיו לנו על פרקי "מד מן", AKA "הגברים של שדרות מדיסון".
23/9/2010
"glee" - דיוני הפרקים
כל הדיונים שהיו לנו על פרקי glee.
27/10/2010
"אבודים" - דיוני הפרקים
כל הדיונים שהיו לנו על פרקי סדרת המיסתורין.
30/10/2010
"יומני הערפד" - דיוני הפרקים
כל הדיונים שהיו לנו על פרקי סדרת הערפדים.
4/11/2010
"ילדי האנרכיה" - דיוני הפרקים
כל הדיונים שהיו לנו על פרקי דרמת האופנוענים של קורט סאטר.
2/11/2010
"צ'אק" - דיוני הפרקים
כל הדיונים שהיו לנו על פרקי "צ'אק".
10/10/2010
"קומיוניטי" - דיוני הפרקים
כל הדיונים על פרקי "קומיוניטי".
11/10/2010
"דם אמיתי" - דיוני הפרקים
דיוני הפרקים של סדרת הערפדים של אלן בול.
30/9/2010
"דקסטר" - דיוני הפרקים
דיוני הפרקים שהיו לנו על פרקי "דקסטר".
9/10/2010
"שובר שורות" - דיוני הפרקים
כל הדיונים על פרקי "שובר שורות".
9/10/2010

*
המלצה לעמוד הראשי קהילת תמיכה טכנית מנהלי קהילות הסכם שימוש באתר צור קשר עבודה בעגלות Copyright ©2007-2009, אג'נדה

(0.0488)