שם משתמש: סיסמא:
הרשמה לאג'נדה

*עברנו דירה! בואו לבלוג החדש והנאה של קפה+טלוויזיה
חיפוש בפורום

Follow CoffeePlusTV on Twitter
גאי נכנס אל תוך סוכנות פרסום (מד מן 3.06)

גאי נכנס אל תוך סוכנות פרסום (מד מן 3.06)
פורסם לפני 3953 ימים     מאת yaddo     סה"כ תגובות: 13     תגובה אחרונה לפני: 3946 ימים

פרק מעט חריג של "מד מן". כלומר לא כל הפרק, אבל קשה לנתק את כל היתר מהמאורע הכי זכור בו. אני מדבר כמובן על הדריסה בתוך המשרד. מהרגע שקן נכנס אל המשרד כשהוא רכוב על המכסחה, זה נראה מוזר וחריג. אחרי כן, כאשר בהמולת הרמת הכוסית הלומת האלכוהול יצא הטרקטור שוב לסיבוב במשרד, היה ברור מה הולך לקרות. וזו הבעיה שלי - ב"מד מן" אני לא רגיל, ומסתבר שגם לא אוהב, לדעת מה הולך לקרות. הדריסה הגרוטסקית וכיסוח רגלו של גאי הולמים את שם הפרק, שנשמע כמו התחלה של בדיחה: Guy Walks Into an Advertising Agency. מצד שני, עצם העובדה ששמו מוזכר בשם הפרק אולי מעידה על החשיבות שלו לסטרלינג קופר ולסדרה בכלל. ממש חבל לי עליו, הוא היה בחור טוב ממש ואהבתי אותו מהדקות הראשונות שהציגו לנו אותו. אני מקווה שעוד נראה אותו חוזר, אבל אחרי דברי עמיתיו בבית החולים, שדיברו עליו בלשון עבר כאילו האיש על ערש דוויי, קשה להאמין שהם מאמינים בכלל שהאפשרות הזו קיימת. הוא לעולם לא יוכל לשחק עוד גולף, טרגדיה איומה. איזה בזבוז של עילוי, ציפיה שהושבה ריקם.

רוג'ר נותר מחוץ לתרשים ההיררכי של החברים מאנגליה. טעות קלה אבל סמלית, שמעמידה באור אחר את השיחה של רוג'ר ודון במספרה. מאחר שדון שרוי באותו שלב תחת שרעפי מילת הקסם "לונדון", הוא זונח - כנראה זמנית - את עמדתו נגד העסקה שנעשתה בלעדיו עם הבריטים. באותו לילה הוא הולך לישון עם חיוך, אבל למחרת הוא מגלה ששום לונדון, אלא פשוט ארגון מחדש של התפקידים. רוג'ר, האיש שלא אוהב ששופטים אותו, מקבל את אם כל השפיטות כאשר הוא שמו נשמט מהמצגת. הציפיות של שני אלה נדרסו אף הן.

אם אצל דון זו הייתה ציפיה שהוזנה יום אחד בלבד, אצל ג'ואן המסכנה המצב חמור בהרבה. זוהי שוב אותה אירוניה ש"מד מן" כל כך אוהבת, כאשר פגי אומרת לג'ואן שהיא זו שעזרה לה להגיע לאן שהגיע ושהיא שמחה שהיא מקבלת את מה שרצתה. התכנונים שלה קרסו באבחה, וכעת כאשר היא הייתה רוצה להישאר, העוגה והרמת הכוסית לכבודה דוחקים אותה החוצה.

כמה יפה היה לגלות שהאיש הקשיש מאז הוא בעצם קונרד הילטון. אני לא יודע מה מתכוונים לעשות עם הדמות שלו הלאה, אבל אין לי ספק שמרכיב חשוב בעצם הצגתו הוא להמחיש עד כמה אצילי ומעניין היה סבא-רבא של פריס הילטון, האיש שבנה את אימפריית המלונות, ועד כמה חריפה ההתדרדרות בשושלת המשפחתית הזו.

קונרד הילטון האמיתי

אהבת את הפוסט? סמן לייק:
הגדרות תצוגה
הודעה מחבר שעה תאריך

מאמרי הקהילה
"הסמויה" - דיוני הפרקים
כל הדיונים שהיו לנו על פרקי "הסמויה", הסדרה הטובה ביותר בתולדות הטלוויזיה (הוכח מדעית).
26/9/2010
"מד מן" - דיוני הפרקים
כל הדיונים שהיו לנו על פרקי "מד מן", AKA "הגברים של שדרות מדיסון".
23/9/2010
"glee" - דיוני הפרקים
כל הדיונים שהיו לנו על פרקי glee.
27/10/2010
"אבודים" - דיוני הפרקים
כל הדיונים שהיו לנו על פרקי סדרת המיסתורין.
30/10/2010
"יומני הערפד" - דיוני הפרקים
כל הדיונים שהיו לנו על פרקי סדרת הערפדים.
4/11/2010
"ילדי האנרכיה" - דיוני הפרקים
כל הדיונים שהיו לנו על פרקי דרמת האופנוענים של קורט סאטר.
2/11/2010
"צ'אק" - דיוני הפרקים
כל הדיונים שהיו לנו על פרקי "צ'אק".
10/10/2010
"קומיוניטי" - דיוני הפרקים
כל הדיונים על פרקי "קומיוניטי".
11/10/2010
"דם אמיתי" - דיוני הפרקים
דיוני הפרקים של סדרת הערפדים של אלן בול.
30/9/2010
"דקסטר" - דיוני הפרקים
דיוני הפרקים שהיו לנו על פרקי "דקסטר".
9/10/2010
"שובר שורות" - דיוני הפרקים
כל הדיונים על פרקי "שובר שורות".
9/10/2010

*
המלצה לעמוד הראשי קהילת תמיכה טכנית מנהלי קהילות הסכם שימוש באתר צור קשר השוואת מחירים בתי מלון בחו"ל Copyright ©2007-2009, אג'נדה

(0.1094)