שם משתמש: סיסמא:
הרשמה לאג'נדה

*עברנו דירה! בואו לבלוג החדש והנאה של קפה+טלוויזיה
חיפוש בפורום

Follow CoffeePlusTV on Twitter
צ'אק 2.0 בעונה 3.0

צ'אק 2.0 בעונה 3.0
פורסם לפני 3175 ימים     מאת yaddo     סה"כ תגובות: 10     תגובה אחרונה לפני: 3174 ימים

ללא ספוילרים, רק חוות דעת וקווים כלליים. אם אתם מגיבים עם ספוילרים, לא לשכוח לסמן.

צמד הפרקים הראשונים של העונה השלישית, שכמעט ולא הייתה עקב רייטינג נמוך, שודר אמש בארה"ב. מפאת סוף העונה השנייה, שהיה מה שקוראים בג'מעה "גיים צ'יינג'ר", ציפיתי לפרקים מעט שונים ממה שהורגלנו להם. מה שקיבלנו היה כמעט כאילו לא עזבנו: משעשע, בנוי היטב, אקשן שממש לא נראה כאילו קיצצו בתקציב ואפילו רגע "וואו!" אמיתי, נראה לי שהחזק ביותר בסדרה עד כה. בכל זאת אני מרגיש מעט החמצה. אולי כי חשבתי שמדובר בפרק פתיחת עונה כפול והתברר לי שפשוט מדובר בשני פרקים נפרדים ששודרו ביחד, אולי כי ציפיתי ללחיצה על הגז עכשיו עם היכולות המוגברות של צ'אק - בסופו של דבר נהניתי משני הפרקים (במיוחד מהראשון), אבל הייתי צריך להסביר לעצמי את זה באופן שכלתני. אני יודע, מוזר.

ועכשיו לחדשות הטובות אף יותר: על פי הנתונים הראשוניים, הרייטינג היה מעולה, הן ביחס לסדרה והן ביחס ל-NBC, והוא אף נשמר כמעט במלואו לאורך שני הפרקים. המבחן האמיתי אמנם יגיע עם הרייטינג לפרק שישודר הערב במשבצת הרגילה, שיזכה כתמיד לתחרות חריפה מצד "איך פגשתי", "האוס" ו"הרווק", אבל גם הפעם הייתה תחרות חזקה בשל ערב חזק מאוד של פוקס שכלל את הפרק ה-450 של הסימפסונס + סרט התעודה של מורגן ספרלוק עליהם לכבוד 20 שנה, שתי תוכניות שזכו לרייטינג אימתני בגלל משחק פוטבול חשוב ששודר לפניהם והקפיץ אותן מעלה, ובנוסף גם "עקרות בית נואשות" החזקה ו"אחים ואחיות" הלא רעה מצד ABC. יהיה אירוני ומענג לראות אם דווקא "צ'אק", שכמעט לא חודשה לעונה השלישית והוזמנו ממנה פחות פרקים מבדרך כלל, תהיה אחת הסדרות המצליחות של NBC השנה.

תוקן על ידי yaddo 11/1/2010 20:30

אהבת את הפוסט? סמן לייק:
הגדרות תצוגה
הודעה מחבר שעה תאריך

מאמרי הקהילה
"הסמויה" - דיוני הפרקים
כל הדיונים שהיו לנו על פרקי "הסמויה", הסדרה הטובה ביותר בתולדות הטלוויזיה (הוכח מדעית).
26/9/2010
"מד מן" - דיוני הפרקים
כל הדיונים שהיו לנו על פרקי "מד מן", AKA "הגברים של שדרות מדיסון".
23/9/2010
"glee" - דיוני הפרקים
כל הדיונים שהיו לנו על פרקי glee.
27/10/2010
"אבודים" - דיוני הפרקים
כל הדיונים שהיו לנו על פרקי סדרת המיסתורין.
30/10/2010
"יומני הערפד" - דיוני הפרקים
כל הדיונים שהיו לנו על פרקי סדרת הערפדים.
4/11/2010
"ילדי האנרכיה" - דיוני הפרקים
כל הדיונים שהיו לנו על פרקי דרמת האופנוענים של קורט סאטר.
2/11/2010
"צ'אק" - דיוני הפרקים
כל הדיונים שהיו לנו על פרקי "צ'אק".
10/10/2010
"קומיוניטי" - דיוני הפרקים
כל הדיונים על פרקי "קומיוניטי".
11/10/2010
"דם אמיתי" - דיוני הפרקים
דיוני הפרקים של סדרת הערפדים של אלן בול.
30/9/2010
"דקסטר" - דיוני הפרקים
דיוני הפרקים שהיו לנו על פרקי "דקסטר".
9/10/2010
"שובר שורות" - דיוני הפרקים
כל הדיונים על פרקי "שובר שורות".
9/10/2010

*
המלצה לעמוד הראשי קהילת תמיכה טכנית מנהלי קהילות הסכם שימוש באתר צור קשר עבודה בעגלות Copyright ©2007-2009, אג'נדה

(0.0391)