שם משתמש: סיסמא:
הרשמה לאג'נדה

*עברנו דירה! בואו לבלוג החדש והנאה של קפה+טלוויזיה
חיפוש בפורום

Follow CoffeePlusTV on Twitter
ספוילרים לצ'אק 303 ששודר אמש

ספוילרים לצ'אק 303 ששודר אמש
פורסם לפני 3592 ימים     מאת homer     אין תגובות    

זהירות! ספוילרים כבדים לפרק! מי שלא ראה עדיין את הפרק השלישי, ורוצה לעשות זאת - שלא יקרא.

או מיי פאקינג גאד!

רגע, תנו לי להירגע.

טוב, נשאיר את הסוף לסוף. קודם כל, הפרק עצמו היה נפלא. אפילו טוב יותר - מדהים ככל שזה יישמע - משני הפרקים הכיפיים של היום הקודם. זה היה פרק שלם ללא אף דמות מ"קנה יותר" (אלא אם זכרוני מתעתע בי), עובדה שבדיעבד נראית מאוד הגיונית, ועדיין היו בה מספיק קטעים מבדרים - בעיקר בזכות קייסי, וה"אנחלו דה לה מורטה" שהוא (בקטע עם השפם פשוט לא יכולתי להפסיק לצחוק). גם הדמות של הדיקטטור היתה נהדרת והביאה לכמה רגעים מצוינים. אני גם אוהב מה שהם עשו לצ'אק עצמו בעונה הזאת, שיכול ללמוד פשוט הכל באמצעות האינטרסקט החדש שבתוכו (כולל ללמוד להיות רופא, ולהוציא לקייסי את הכדור מהרגל).

הכל היה מושלם בפרק הזה, שניווט היטב את רגעי האקשן עם רגעי הדרמה, רגעי הרומנטיקה והרגעים הקומיים שלו. ואז הגיעה הדקה האחרונה וגרמה אצלי להלם טוטאלי. ג'יזס - הם באמת הרגו אותו?

קצת קשה לי לבטא את המחשבות שלי במילים, אבל אחד ה"כללים" המרכזיים בסדרה הזאת הופר: אם זה תמיד נראה כאילו שום דבר רע לא באמת יכול לקרות בסדרה הזאת, והכל נעשה בקריצה, ועם הומור, ותמיד הטובים מנצחים, והם אף פעם לא מסכנים את האזרחים התמימים, הרי שפתאום קיבלנו הוכחה טראגית לכך שמדובר ב"משחק" מסוכן, האנשים הרעים כאן הם באמת רעים, והאזרח האמיץ ש"רק מחפש טיפה אקשן" יכול לאבד את חייו, דווקא רגע אחרי שהוא מבין שזה בעצם לא בשבילו.

איזו טלוויזיה מעולה.

אהבת את הפוסט? סמן לייק:
הגדרות תצוגה
הודעה מחבר שעה תאריך

מאמרי הקהילה
"הסמויה" - דיוני הפרקים
כל הדיונים שהיו לנו על פרקי "הסמויה", הסדרה הטובה ביותר בתולדות הטלוויזיה (הוכח מדעית).
26/9/2010
"מד מן" - דיוני הפרקים
כל הדיונים שהיו לנו על פרקי "מד מן", AKA "הגברים של שדרות מדיסון".
23/9/2010
"glee" - דיוני הפרקים
כל הדיונים שהיו לנו על פרקי glee.
27/10/2010
"אבודים" - דיוני הפרקים
כל הדיונים שהיו לנו על פרקי סדרת המיסתורין.
30/10/2010
"יומני הערפד" - דיוני הפרקים
כל הדיונים שהיו לנו על פרקי סדרת הערפדים.
4/11/2010
"ילדי האנרכיה" - דיוני הפרקים
כל הדיונים שהיו לנו על פרקי דרמת האופנוענים של קורט סאטר.
2/11/2010
"צ'אק" - דיוני הפרקים
כל הדיונים שהיו לנו על פרקי "צ'אק".
10/10/2010
"קומיוניטי" - דיוני הפרקים
כל הדיונים על פרקי "קומיוניטי".
11/10/2010
"דם אמיתי" - דיוני הפרקים
דיוני הפרקים של סדרת הערפדים של אלן בול.
30/9/2010
"דקסטר" - דיוני הפרקים
דיוני הפרקים שהיו לנו על פרקי "דקסטר".
9/10/2010
"שובר שורות" - דיוני הפרקים
כל הדיונים על פרקי "שובר שורות".
9/10/2010

*
המלצה לעמוד הראשי קהילת תמיכה טכנית מנהלי קהילות הסכם שימוש באתר צור קשר השוואת מחירים בתי מלון בחו"ל Copyright ©2007-2009, אג'נדה

(0.0078)