שם משתמש: סיסמא:
הרשמה לאג'נדה

*עברנו דירה! בואו לבלוג החדש והנאה של קפה+טלוויזיה
חיפוש בפורום

Follow CoffeePlusTV on Twitter
רעות, כנסי כנסי

רעות, כנסי כנסי
פורסם לפני 2946 ימים     מאת חתול-רובוט     סה"כ תגובות: 19     תגובה אחרונה לפני: 2944 ימים

סיימתי לראות את העונה הראשונה של ילדי האנארכיה [ספוילרים בהמשך].

זו באמת סידרה טובה. צדקת - אחרי שלושה-ארבעה פרקים היא תפסה גם אותי. כיפית, משוחקת היטב, עם דיאלוגים מצויינים, ז'רגון מגניב [כי כל Sweetbutt רוצה, אחרי הכול, להפוך ל-Old Lady], ועם שיר פתיחה [כלומר שיר אמצע] מצויין, מהטובים שראיתי בתוכניות טלוויזיה. 40 דקות זה זמן מושלם לפרק, ובאמת שנמאסו עלי פרקים של שעה, אפילו בסדרות מעולות כמו הסופראנוס [הסמוייה היא היחידה שנהנית מפטור בעניין הזה]. והסיפור של הסוכן הפדראלי שהוא גם מטרידן והסוכנת הפדראלית עם ביצי הפלדה הוא מעולה, והוסיף המון לעונה הזו. הקטע שבו חברי המועדון יושבים סביב השולחן ומצביעים על החלטה, כשמפקד המשטרה יושב איתם ומנסה להצטרף להצבעה, היה פשוט גאוני.

אבל זו לא סידרה מצויינת, לפחות לא לדעתי. בטח ובטח שלא יצירת מופת. היא הזכירה לי מאוד את רומא, עוד סידרה טובה עם בעיות שמאוד הפריעו לי. רוב הדמויות הן מאוד צפויות, חד-מימדיות ולא מעניינות. בעצם, האנשים היחידים שבאמת אהבתי ובאמת נקשרתי אליהם הם ג'קס [שחקן אדיר, וחתיך אמיתי] ואופי. מהשאר לא באמת היה לי איכפת. גם האלימות מופרזת, ויש בסידרה מין האדרה שלה, שדי מגעילה אותי. אמנם ג'קס שב ומטיל ספק במעשיו, ומעוניין להיות בחור טוב, אבל בסופו-של-דבר הוא כן פותר הכול בעזרת אגרופים ואקדחים, ולכאורה אין בזה שום דבר רע, כל עוד הוא עושה את זה בדרך שלו. ממש כמו טיטוס פוליו ולוקיוס ורנוס. גם כל עניין האימא המכשפה המסרסת, שמסיתה את בני המשפחה שלה אחד בשני ומנווטת את חיי הבן שלה - אטיה עשתה את זה טוב יותר מג'מה [טוב, היא עשתה את זה גם במציאות], אבל בשני המקרים אני מצאתי את כל העסק די משעמם ומיותר. כך גם כל המשולש ג'קס-טארה-אדריאנה לה סרווה, עם קטעים כל-כך מביכים שהתפללתי שיעברו. אני אמנם אוהב מאוד את קרוב-רחוק [אגב, מה עם איזה עידכון קטן? המקור שלנו מאכזב מאוד לאחרונה], אבל בתוכניות אחרות אני לא משתגע לראות שוב ושוב בני זוג מנהלים שיחה פרטית טעונה בבית-חולים ודמות שלישית בעלת עניין מתגנבת מאחוריהם ברגע השיא ושומעת בדיוק את מה שאסור היה לה לשמוע. בכלל, יש הרבה קטעים בעונה הזו שמזכירים לי את קרוב-רחוק. ברוב המקרים זה בכלל לא רע, אבל לפעמים זה כן.

למרות כל זאת, כאמור, נהניתי מאוד. תודה לך ששיכנעת אותי לראות את זה. לא התאכזבתי. עכשיו ממש מתחשק לי לראות את העונה השנייה, אבל אי אפשר להשיג אותה בסין, לפחות לא כרגע. מבאס.

אהבת את הפוסט? סמן לייק:
הגדרות תצוגה
הודעה מחבר שעה תאריך

מאמרי הקהילה
"הסמויה" - דיוני הפרקים
כל הדיונים שהיו לנו על פרקי "הסמויה", הסדרה הטובה ביותר בתולדות הטלוויזיה (הוכח מדעית).
26/9/2010
"מד מן" - דיוני הפרקים
כל הדיונים שהיו לנו על פרקי "מד מן", AKA "הגברים של שדרות מדיסון".
23/9/2010
"glee" - דיוני הפרקים
כל הדיונים שהיו לנו על פרקי glee.
27/10/2010
"אבודים" - דיוני הפרקים
כל הדיונים שהיו לנו על פרקי סדרת המיסתורין.
30/10/2010
"יומני הערפד" - דיוני הפרקים
כל הדיונים שהיו לנו על פרקי סדרת הערפדים.
4/11/2010
"ילדי האנרכיה" - דיוני הפרקים
כל הדיונים שהיו לנו על פרקי דרמת האופנוענים של קורט סאטר.
2/11/2010
"צ'אק" - דיוני הפרקים
כל הדיונים שהיו לנו על פרקי "צ'אק".
10/10/2010
"קומיוניטי" - דיוני הפרקים
כל הדיונים על פרקי "קומיוניטי".
11/10/2010
"דם אמיתי" - דיוני הפרקים
דיוני הפרקים של סדרת הערפדים של אלן בול.
30/9/2010
"דקסטר" - דיוני הפרקים
דיוני הפרקים שהיו לנו על פרקי "דקסטר".
9/10/2010
"שובר שורות" - דיוני הפרקים
כל הדיונים על פרקי "שובר שורות".
9/10/2010

*
המלצה לעמוד הראשי קהילת תמיכה טכנית מנהלי קהילות הסכם שימוש באתר צור קשר עבודה בעגלות Copyright ©2007-2009, אג'נדה

(0.0347)