שם משתמש: סיסמא:
הרשמה לאג'נדה

*עברנו דירה! בואו לבלוג החדש והנאה של קפה+טלוויזיה
חיפוש בפורום

Follow CoffeePlusTV on Twitter
הצוענייה והנווד (מד מן 3.11)

הצוענייה והנווד (מד מן 3.11)
פורסם לפני 3918 ימים     מאת yaddo     סה"כ תגובות: 5     תגובה אחרונה לפני: 3917 ימים

תמיד חשבתי ש"מד מן" נורא יפה, מעוצבת להפליא. החל מן המראה המסוגנן שלה וכלה במילותיה המוקפדות - הכל כאילו יצא זה עתה ממגזין עיצוב שקשה להתיק מדפי הכרומו שלו את המבט. אבל זו הפעם הראשונה שהיא ריגשה אותי מהפנים אל החוץ. זה לקח 37 פרקים אבל הנה זה קרה, פרק מופלא שהפך באבחה להיות הטוב ביותר בסדרה בעיניי. כמו הסדרה, יפה ומוקפד, כך היה גם דון דרייפר. ראינו אותו ברגעים רגשיים לא פשוטים, ראינו אותו מפוחד כדיק וויטמן מול אלמנתו של דון דרייפר האמיתי ומול אחיו וכאשר הציע לרייצ'ל מנקן לברוח איתו לנוכח הגילוי של פיט - ובכל זאת אף פעם לא ראינו אותו באמת מעבר לבעתה רגעית. אחיו תלה את עצמו בגלל שהוא דחה אותו מעל פניו. רק בפרק שעבר ראינו שזה נגע בדון עמוקות, אבל עדיין באותה דרך מאופקת שהיא נר לרגלי הסדרה, אותו מגזין עיצוב. הפעם סוף סוף ראינו תגובה אמיתית של דון, אנושית, מתבקשת, שהייתה חסרה לי עד עכשיו. ובעת כתיבת שורות אלה אני קולט את הקשר אל הסיפור של ג'ואן ובעלה עם הראיון ללימודי פסיכיאטריה - אתה צריך להיפתח ולדבר. במקרה של דון זה מנוגד הן לטבע שלו והן לאופן שבו חינך את עצמו לשתוק. אפילו ההיפתחות הזו הייתה מדודה יחסית, ובכל זאת כמובן אפקטיבית מאוד. עצוב לראות אדם קרוע. אדם המסכן.

אני מאוד מחבב את סוזן, היא מתוקה ממש. כל שיחה שלה עם דון חושפת עוד מהאישיות שלה, ושיחת הטלפון בסוף שבה שאלה אם היא צריכה לחשוש לעבודתה... רציתי לחבק אותה. אילולא הילדים היה לי נוח יותר להריע לכינון יחסים אמיתיים בין דון לבינה, מה גם שבטי בלתי נסבלת. עד כמה שאני מנסה להזדהות איתה, ואני אמור כי מה שעובר עליה די הופך קרביים, זה קשה לי מאוד. אני מקווה שסוזן לא תהיה עוד אחת מחברותיו כהות-השיער החולפות של דון, כמו רייצ'ל ומידג' מהעונה הראשונה, ובובי בארט והצעירונת מקליפורניה (אם כי למי איכפת ממנה) מהעונה השנייה.

גם הסיפור עם רוג'ר היה נפלא. כתבתי לא מזמן שאני מתגעגע לאינטראקציה בין רוג'ר לדון, אבל הסתבר לי הפרק שאני מתגעגע לרוג'ר עצמו. היה לו מעט מדי זמן מסך בפרקים הקודמים, והפרק הזה עשה עמו חסד והתמקד באנושיות שלו. הסיפור שלו עם איזבל גלל בפנינו את עברו, ואהבתי מאוד את ההקבלה ל"קזבלנקה". מכל סוכנויות הפרסום בכל הערים בכל העולם היא נכנסת דווקא (גם) לשלו. אני מניח שגם עבורו איזבל היא האחת, אבל היה מפתיע אותו לראות אותו מתנגד לה בנחרצות כזו. אני לא ממש מבין למה. בגלל ג'יין? זה לא מה שמנע ממנו לעשות דברים כאלה בעבר.

אהבת את הפוסט? סמן לייק:
הגדרות תצוגה
הודעה מחבר שעה תאריך

מאמרי הקהילה
"הסמויה" - דיוני הפרקים
כל הדיונים שהיו לנו על פרקי "הסמויה", הסדרה הטובה ביותר בתולדות הטלוויזיה (הוכח מדעית).
26/9/2010
"מד מן" - דיוני הפרקים
כל הדיונים שהיו לנו על פרקי "מד מן", AKA "הגברים של שדרות מדיסון".
23/9/2010
"glee" - דיוני הפרקים
כל הדיונים שהיו לנו על פרקי glee.
27/10/2010
"אבודים" - דיוני הפרקים
כל הדיונים שהיו לנו על פרקי סדרת המיסתורין.
30/10/2010
"יומני הערפד" - דיוני הפרקים
כל הדיונים שהיו לנו על פרקי סדרת הערפדים.
4/11/2010
"ילדי האנרכיה" - דיוני הפרקים
כל הדיונים שהיו לנו על פרקי דרמת האופנוענים של קורט סאטר.
2/11/2010
"צ'אק" - דיוני הפרקים
כל הדיונים שהיו לנו על פרקי "צ'אק".
10/10/2010
"קומיוניטי" - דיוני הפרקים
כל הדיונים על פרקי "קומיוניטי".
11/10/2010
"דם אמיתי" - דיוני הפרקים
דיוני הפרקים של סדרת הערפדים של אלן בול.
30/9/2010
"דקסטר" - דיוני הפרקים
דיוני הפרקים שהיו לנו על פרקי "דקסטר".
9/10/2010
"שובר שורות" - דיוני הפרקים
כל הדיונים על פרקי "שובר שורות".
9/10/2010

*
המלצה לעמוד הראשי קהילת תמיכה טכנית מנהלי קהילות הסכם שימוש באתר צור קשר השוואת מחירים בתי מלון בחו"ל Copyright ©2007-2009, אג'נדה

(0.0313)