שם משתמש: סיסמא:
הרשמה לאג'נדה

*עברנו דירה! בואו לבלוג החדש והנאה של קפה+טלוויזיה
חיפוש בפורום

Follow CoffeePlusTV on Twitter
אבודים, S06E01+02 [ספוילרים]

אבודים, S06E01+02 [ספוילרים]
פורסם לפני 3671 ימים     מאת אריאל87     סה"כ תגובות: 34     תגובה אחרונה לפני: 3662 ימים

פרקים קצת מתסכלים, אם כי בכל זאת היה מהנה לצפייה. כל מה שהתגלה היו דברים שהיו כמעט
ודאיים כבר לפני זה - ג'ון לוק הוא העשן השחור הוא הבחור שמדבר עם ג'ייקוב בפרק האחרון
של עונה 5, נוצר קו זמן חלופי... זהו בערך, לא?
היו כמה קטעים די תמוהים, למה למשל היה צריך להביא את ג'ולייט לעוד דקה וחצי ואז לתת לה
למות? לא שזה היה יותר טוב אם היו נותנים לה לחיות, זה היה יכול להיות די פחדני, אבל אני
לא מבין למה היה צריך לנסות לרגש אותנו עם ניסיון החילוץ המקושקש הזה רק כדי שהיא תוכל
למות שתי דקות מאוחר יותר. גם ההחייאה של סעיד היתה די קשקוש, קודם הוא מת, ואז הוא חי,
ואז הוא מת ואז הוא חי. זה לא מפתיע או מרגש, זה סתם מעצבן. יכול להיות שהוא לא באמת חי
ושג'ייקוב מדבר מגרונו, כמו שהעשן השחור עושה ללוק. שיהיה.
מתקפת העשן השחור היתה די מגניבה וסוף סוף קיבלנו תשובה פחות או יותר ודאית לגבי האפר
מסביב לבקתה של ג'ייקוב. ובכל זאת עדיין לא קיבלנו יותר מדי מידע על הבחור הזה, מבאס.
ההצגה של צ'רלי היתה די נחמדה, בהתחלה ראו רק את היד שלו והייתי בטוח שהוא מת ושדומיניק
מונהאן בכלל לא נמצא שם ושזה רק ניסיון עלוב לפצות על זה, ואז ראו את הפרצוף שלו וזה היה
נחמד. מה שכן, זה רק הבליט את חסרונה של שאנון ושל כל יושבי זנב המטוס, שאני מניח שלא
התחשק להם לבוא רק בשביל הופעת אורח של חצי דקה אבל זה עדיין היה יכול להיות נחמד. גם
מייקל ווולט היו חסרים.
כל ההתרחשות בשדה התעופה היתה די מעניינת, אם כי אני לא לגמרי מבין לאן זה הולך. לאן
דזמונד נעלם? אולי ג'ק דמיין אותו? זה יהיה קצת חסר טעם. וכשג'ק זיהה את דזמונד, אני
משער שהם ניסו לרמוז לזה שלג'ק יש איזשהו זיכרון תת-מודע של קו הזמן השני, אבל הוא לא
פשוט זוכר אותו מהפעם ההיא שהם נפגשו בפלאשבק בפרק הראשון של עונה 2? או שאולי לזה הם
כיוונו מלכתחילה ואני סתם מבולבל. היה מעניין לראות את הזוויות החדשות על היחסים בין
הדמויות - סוייר מתכנן על הארלי, ג'ק מתעניין במצבו של לוק כי הוא מנתח.
המקדש של האחרים לא היה מעניין כמו שציפיתי. הבחור עם המשקפיים הזכיר לי את דניס הופר
ב'אפוקליפסה עכשיו'. המנהיג הקוריאני שלהם נראה כמו קוריוז מעצבן.
טוב, זה בטח נראה שדי סבלתי בפרק. לא סבלתי, אבל אני מתחיל להיות די חסר סבלנות, הקטעים
המרגשים כבר לא מרגשים אותי והקטעים המותחים כבר לא מותחים אותי, אני רק רוצה לגלות כבר
תשובות וזהו. העלילה כבר נהייתה כל כך סבוכה ולעוסה שאני בספק שהם יצליחו ליצור אצלי
איזושהי תגובה רגשית, בטח שלא כמו בעונות 1-3. אפילו כשחשבתי שסעיד מת, והוא אחת הדמויות
האהובות עליי בסדרה, זה פשוט לא הזיז לי. כרגע אני מרגיש שהייתי מסתפק באותה מידה במאמר
מתומצת בויקיפדיה שמפרט את התשובות לכל השאלות ואיך הכל נגמר. אבל מי יודע, אולי העונה
הזאת עוד תשתפר.

אהבת את הפוסט? סמן לייק:
הגדרות תצוגה
הודעה מחבר שעה תאריך

מאמרי הקהילה
"הסמויה" - דיוני הפרקים
כל הדיונים שהיו לנו על פרקי "הסמויה", הסדרה הטובה ביותר בתולדות הטלוויזיה (הוכח מדעית).
26/9/2010
"מד מן" - דיוני הפרקים
כל הדיונים שהיו לנו על פרקי "מד מן", AKA "הגברים של שדרות מדיסון".
23/9/2010
"glee" - דיוני הפרקים
כל הדיונים שהיו לנו על פרקי glee.
27/10/2010
"אבודים" - דיוני הפרקים
כל הדיונים שהיו לנו על פרקי סדרת המיסתורין.
30/10/2010
"יומני הערפד" - דיוני הפרקים
כל הדיונים שהיו לנו על פרקי סדרת הערפדים.
4/11/2010
"ילדי האנרכיה" - דיוני הפרקים
כל הדיונים שהיו לנו על פרקי דרמת האופנוענים של קורט סאטר.
2/11/2010
"צ'אק" - דיוני הפרקים
כל הדיונים שהיו לנו על פרקי "צ'אק".
10/10/2010
"קומיוניטי" - דיוני הפרקים
כל הדיונים על פרקי "קומיוניטי".
11/10/2010
"דם אמיתי" - דיוני הפרקים
דיוני הפרקים של סדרת הערפדים של אלן בול.
30/9/2010
"דקסטר" - דיוני הפרקים
דיוני הפרקים שהיו לנו על פרקי "דקסטר".
9/10/2010
"שובר שורות" - דיוני הפרקים
כל הדיונים על פרקי "שובר שורות".
9/10/2010

*
המלצה לעמוד הראשי קהילת תמיכה טכנית מנהלי קהילות הסכם שימוש באתר צור קשר השוואת מחירים בתי מלון בחו"ל Copyright ©2007-2009, אג'נדה

(0.0625)