שם משתמש: סיסמא:
הרשמה לאג'נדה

*עברנו דירה! בואו לבלוג החדש והנאה של קפה+טלוויזיה
חיפוש בפורום

Follow CoffeePlusTV on Twitter
מהר, תתקשרו למשטרה

מהר, תתקשרו למשטרה
פורסם לפני 4003 ימים     מאת יעל וזהו     סה"כ תגובות: 34     תגובה אחרונה לפני: 4000 ימים

ערוץ 2 נחטף. בעצם, לא בטוח שהמשטרה היא הכתובת. למישהו יש את המספר שבו אפשר להשיג המון בלונים, פיצות משפחתיות ובקבוק שמפניה?

ערוץ 2 נחטף. הוא איננו עוד. מישהו - הכבלים, הלוויין, אולי המחיקון שהתעורר משנות השישים - מחק אותו מהממיר וכדי שלא נעלה על הקנוניה החליף אותו בערוץ דמה. בערוץ החדש יש את אותם מרעין בישין של ערוץ 2 הקודם: מיליון פרסומות, 7000 פרומואים, תוכניות שלא מתחילות בזמן, תוכניות שנפסקות בגלל מבזק חצות ובטח איפשהו יש גם את טמירה ירדני, כי יש רעות חולות שאי אפשר להסיר גם באקונומיקה. אבל כל מה שבאמצע הוחלף לחלוטין. הכירו את הערוץ החדש על הממיר שלכם: ערוץ האח הגדול.

זה קורה, אני מודה. לא בגאווה. משפילה מבטי, מנסה מהר ללחוץ על ערוץ 8, אבל אין לנו אותו בממיר של יס. זה קורה. פעם בכמה שבועות אני מזפזפת לערוץ 2. לרוב נבהלת ומזפזפת מיד בחזרה לזרועותיו של כל ערוץ אחר. הלילה החלטנו לאכול ארוחת ערב מול מונית הכסף. הלילה היא הצדיקה את שמה. כלומר, את החלק השני שלו. המונית אותה מונית, עם תקרת "שגעון המוזיקה". עידו הוא אותו עידו, הטמבלים הם אותם טמבלים ("אתה יודע מי זה מרקו פולו בכלל?" - "כן, זה הילד ההוא מהתוכנית טלוויזיה"). אבל בחמש הדקות הראשונות את המושב הקדמי מאכלס איש עלום שמברבר ארוכות על איזו וילה סגורה בלונדון עם מתמודדים. אולי הוא מנסה להרוויח זמן? הוא חושב שניל ארמסטרונג הוא הילד ההוא שעף עם הברווז ועכשיו מנסה לחפות על הפדיחה בקשקושי שכל כדי לקרב את עצמו ליעד בעוד קילומטר לפני שיועף החוצה? לא. זהו פרומו לאח הגדול במסווה של תוכן. שזה בעצם כאילו שעידו רוזנבלום יחזיק בידו מיכל אבקת כביסה ויספר לכם במשך חמש דקות תמימות על יתרונותיו המופלאים בהסרת כתמי קטשופ, בוץ, דם ונוזלים כחולים (אנשים בפרסומות לאבקות כביסה נוטים להיות לא היגיינים בעליל - כמה זמן לבשתם את החולצה הזו כדי לצבור עליה כזו כמות של מגוון כתמים?).

התוכנית סוף סוף מתחילה: שלושה נוסעים הזויים, מרקו פולו, פרסומות, פרומו לאח הגדול במסגרת הפרסומות שלוש טעויות, עופו מהרכב שלי - והנה הוא שוב. הנוסע הסמוי חזר לפרונט והוא ממשיך ומלהג על האח הגדול. הו! איזו מקריות! הנה המלון שבו מתגוררים המתמודדים באח הגדול! עידו, התרצה שנעצור? מיה, נכון שהשניצל המוקפא הזה טעים? כן, גימל!
הלכנו להוציא את תפוחי האדמה והבטטות מהתנור. חזרנו. מונית הכסף עדיין לא. עוד דקות ארוכות מהתוכנית מופקעות למען חשיפה מרתקת במלון. כלומר, אסור לנו להראות את פני המתמודדים כי זה עוד סודי, אז נכסה אותם במין טשטוש שיאה היה להציב אותו באופן קבוע על אודטה. גם אסור לנו להגיד את שמם, אז הנה, שם בפינה מאחורי הפיקסלים יש את נון. שלום נון. כבר ראיתם מעל ומעבר ממה שמותר לנו לפרסם לפני פתיחת העונה. הבה נתמקד בקלוזאפ על דלתות מלון סגורות. מרתק. או שמה זו פרסומת חדשה לפלדלת? מי מבדיל.

אני בטוחה שכל מה שהלך במונית הכסף הערב - שלא לדבר על כך שבכל פעם אחרת שניסינו לזפזפ לערוץ באותו ערב תמיד נתקלנו בפרומו בן שלוש דקות לפחות לתוכנית ההיא - הוא לא חוקי בעליל ומנוגד לכל כללי הרגולטור. רגולטור זה שם שנשמע קצת כמו זן מסוכן במיוחד של כלב תקיפה שעוד שנייה יוריד לך חצי פרצוף כי מצמצת, אבל בפועל מדובר בצ'יוואווה. מי שצריך לאכוף את החוקים יגיד שזה נורא, איום, נו-נו-נו, לא יעשה כלום, יאכל בורקס וימהר לצאת מהישיבה לפני הפקקים באיילון. מקסימום יקנסו את ערוץ 2 בחמש דקות פרסום, על כך שהוא השתמש ביותר מעשרים דקות שכאלו בניגוד לכללים. למה לא ללכת על מה שבאמת צריך להיעשות? הגזמתם עם הפרומואים - קבלו שלושה שבועות ללא שום קידום לתוכנית, איסור מוחלט. לא בדל של "בפרק הבא", לא "מבזק בשלוש בבוקר: האנשים בוילה עדיין ישנים! ואנחנו נמרח את המשפט הזה על פני רבע שעה של צילומים מטושטשים!", בלי שעונים שסופרים את הזמן לאחור (לדעתי הם סופרים את כמות הפרומואים עד פרק הפתיחה לאחור). הגיעה העת שאלו שאמונים על הערוצים המסחריים יתחילו לתפקד באמת כ"האח הגדול" ולא כמו האמא המותשת ברכבת ישראל בסוף החופש הגדול שעסוקה בפלאפון בעוד הילד שלה זורק במבה על הנוסעים בצווחות אימים ומלקק חלונות להנאתו.

אני צפיתי כולה בתוכנית אחת לא בשלמותה (זפזפנו בכל פעם ש"האח הגדול" הוזכרה) וחצי תוכנית אחר כך ("איפה צדקנו" שהתעכבה בגלל פרומו אתם-יודעים-למה ואז הופסקה עם פרומו ל-נו-מה-חשבתם-לעצמכם ואז נזכרתי שיש המירוץ למיליון וברחתי לפני שיתחיל טוב-אתם-כבר-מכירים-את-הנוהל), וזה שכנע אותי לעקור את הספרה 2 מכל השלטים בבית כדי שאף אדם לא יוכל לתרום ולו שנייה של רייטינג לתוכנית המנג'סת הזו. אני מתקשה להבין מדוע אדם שהעביר זמן רב יותר בערוץ ירצה לראות את הזוועה. אם יש צופים בערוץ שבאמת מצפים לתוכנית הזו ויראו אותה על אף שטיפת המוח הבזויה הזו, אני מאחלת להם... בעצם, מה יש לאחל להם כשהם מיוזמתם בוחרים בעונש הזה? אולי שג.יפית תתנחל להם בדירה ויום-יום תפתח איתם דיאלוגים פרסומיים משעממים שנגמרים בסימן קריאה בטון חצי מתפלא! השאלה היא, האם הם יבדילו בין זה לבין מה שרץ להם על המסך. לא בטוח.

אהבת את הפוסט? סמן לייק:
הגדרות תצוגה
הודעה מחבר שעה תאריך

מאמרי הקהילה
"הסמויה" - דיוני הפרקים
כל הדיונים שהיו לנו על פרקי "הסמויה", הסדרה הטובה ביותר בתולדות הטלוויזיה (הוכח מדעית).
26/9/2010
"מד מן" - דיוני הפרקים
כל הדיונים שהיו לנו על פרקי "מד מן", AKA "הגברים של שדרות מדיסון".
23/9/2010
"glee" - דיוני הפרקים
כל הדיונים שהיו לנו על פרקי glee.
27/10/2010
"אבודים" - דיוני הפרקים
כל הדיונים שהיו לנו על פרקי סדרת המיסתורין.
30/10/2010
"יומני הערפד" - דיוני הפרקים
כל הדיונים שהיו לנו על פרקי סדרת הערפדים.
4/11/2010
"ילדי האנרכיה" - דיוני הפרקים
כל הדיונים שהיו לנו על פרקי דרמת האופנוענים של קורט סאטר.
2/11/2010
"צ'אק" - דיוני הפרקים
כל הדיונים שהיו לנו על פרקי "צ'אק".
10/10/2010
"קומיוניטי" - דיוני הפרקים
כל הדיונים על פרקי "קומיוניטי".
11/10/2010
"דם אמיתי" - דיוני הפרקים
דיוני הפרקים של סדרת הערפדים של אלן בול.
30/9/2010
"דקסטר" - דיוני הפרקים
דיוני הפרקים שהיו לנו על פרקי "דקסטר".
9/10/2010
"שובר שורות" - דיוני הפרקים
כל הדיונים על פרקי "שובר שורות".
9/10/2010

*
המלצה לעמוד הראשי קהילת תמיכה טכנית מנהלי קהילות הסכם שימוש באתר צור קשר השוואת מחירים בתי מלון בחו"ל Copyright ©2007-2009, אג'נדה

(0.0781)