שם משתמש: סיסמא:
הרשמה לאג'נדה

*עברנו דירה! בואו לבלוג החדש והנאה של קפה+טלוויזיה
חיפוש בפורום

Follow CoffeePlusTV on Twitter
מה קייט עושה? (ספוילר אבודים 6x03)

מה קייט עושה? (ספוילר אבודים 6x03)
פורסם לפני 3664 ימים     מאת yaddo     סה"כ תגובות: 19     תגובה אחרונה לפני: 3658 ימים

אני אענה על זה בשאלה: למי איכפת?
ועוד אחת: הייתכן שזה היה הפרק הגרוע ביותר בתולדות "אבודים"? איזה רישול תסריטאי, אלוהים, קייט היא כנראה הדמות הכי גחמנית, לא עקבית, לא ברורה, לא מנומקת ולא מעניינת בטלוויזיה כרגע. מסעותיה הן על האי והן ברחבי לוס אנג'לס (והן ההקבלות ביניהם) היו רצופים שטויות מטופשות שגרמו לי לתהות אם הדמות כתובה בכוונה כטיפשה או שהתסריט הוא שטיפשי.

כנראה שהתסריט, כי גם הבחירות של קלייר היו מטומטמות במיוחד. הו, האישה שאיימה עלי ההריונית עם אקדח וזרקה אותי באלימות מהרכב, חזרה כדי להשיב לי את המטען שלי! היא בטח אדם טוב. אסע איתה, אציע לה להתלוות אלי הלאה, אחפה עליה ואף אביא לה את כרטיס האשראי שלי. הקטע החותם, שבו קלייר מצילה את ג'ין ונראית כמו אשת מערות, ממש התבזבז על הפרק. הסצינה הזו הייתה צריכה לקרות בשלב הרבה יותר מוקדם בסדרה, ולא בפרק שגם ככה ראינו בו את קלייר לכל אורכו ואיבדנו את אלמנט ההפתעה. כמו כן, כפי שאני בטוח שכבר ציינתי בעבר, אמילי דה רייבין שחקנית איומה.

ג'ק לא היה עדיף בהרבה משתי אלה, אבל אצלו לפחות מדובר בסוג של ניהליזם המתווה את מעשיו, מה שמאפשר לו ולתסריט להיות טיפשים כמעט ככל שירצו - כדבריו, הוא לא סומך על עצמו. זה הוביל גם לסצינה הטובה היחידה בפרק: ג'ק בולע את הגלולה.

מצער שבעונה האחרונה אנחנו זוכים לתזכורות לרגעים האומללים ביותר בחייה של "אבודים", בעיקר מתחילת העונה השלישית (ולא רק בגלל מאק מ"פילדלפיה זורחת", השומר המוכה). כמו אז גם הפעם הלוסטיז לכודים אצל האחרים ואנחנו לא מבינים את הסיפור שלהם ומה קורה, וכמו אז גם הפעם יש דגש חזק על המשולש המשמים של ג'ק-קייט-סוייר. זהו דז'ה וו במובנו המגלגל-עיניים ביותר.

אהבת את הפוסט? סמן לייק:
הגדרות תצוגה
הודעה מחבר שעה תאריך

מאמרי הקהילה
"הסמויה" - דיוני הפרקים
כל הדיונים שהיו לנו על פרקי "הסמויה", הסדרה הטובה ביותר בתולדות הטלוויזיה (הוכח מדעית).
26/9/2010
"מד מן" - דיוני הפרקים
כל הדיונים שהיו לנו על פרקי "מד מן", AKA "הגברים של שדרות מדיסון".
23/9/2010
"glee" - דיוני הפרקים
כל הדיונים שהיו לנו על פרקי glee.
27/10/2010
"אבודים" - דיוני הפרקים
כל הדיונים שהיו לנו על פרקי סדרת המיסתורין.
30/10/2010
"יומני הערפד" - דיוני הפרקים
כל הדיונים שהיו לנו על פרקי סדרת הערפדים.
4/11/2010
"ילדי האנרכיה" - דיוני הפרקים
כל הדיונים שהיו לנו על פרקי דרמת האופנוענים של קורט סאטר.
2/11/2010
"צ'אק" - דיוני הפרקים
כל הדיונים שהיו לנו על פרקי "צ'אק".
10/10/2010
"קומיוניטי" - דיוני הפרקים
כל הדיונים על פרקי "קומיוניטי".
11/10/2010
"דם אמיתי" - דיוני הפרקים
דיוני הפרקים של סדרת הערפדים של אלן בול.
30/9/2010
"דקסטר" - דיוני הפרקים
דיוני הפרקים שהיו לנו על פרקי "דקסטר".
9/10/2010
"שובר שורות" - דיוני הפרקים
כל הדיונים על פרקי "שובר שורות".
9/10/2010

*
המלצה לעמוד הראשי קהילת תמיכה טכנית מנהלי קהילות הסכם שימוש באתר צור קשר השוואת מחירים בתי מלון בחו"ל Copyright ©2007-2009, אג'נדה

(0.0625)