שם משתמש: סיסמא:
הרשמה לאג'נדה

*עברנו דירה! בואו לבלוג החדש והנאה של קפה+טלוויזיה
חיפוש בפורום

Follow CoffeePlusTV on Twitter
עמית, איפה אתה?

עמית, איפה אתה?
פורסם לפני 2855 ימים     מאת רעות     סה"כ תגובות: 14     תגובה אחרונה לפני: 2852 ימים

ואיך עדיין לא נפתח כאן פוסט על פתיחת העונה עונה של ברייקינג באד? כל כך התגעגעתי לסדרה הזו, לצילום האדיר שלה, לפשטות המורכבת עד כאב. לא מזמן שוחחתי עם אדם חכם שניסה להסביר לי למה אין לו טלוויזיה. מסתבר שהיא הורסת את התרבות, מנוונת אנשים ומונעת מהם להגשים את הפוטנציאל החבוי שלהם. הוא אמר שצפייה ממושכת בסדרות טלוויזיה "מנכרת אנשים ממה שהם אמורים להיות באמת". האידיוט נאם במשך שעה ארוכה ואני רק הבטתי בו בהתנשאות. לו רק היה יודע כמה השראה יכולות להעניק סדרות כמו ברייקינג באד או מדמן. ניכור? לא יודעת, דווקא הרבה מהסדרות שבהן אני צופה מלמדות אותי על עצמי יותר מכל ספר שקראתי.

ספוילרים לברייקינג באד 301 + 302 :
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
אהבתי מאוד את שני הפרקים הראשונים. ההתחלה של הפרק הראשון היתה מצמררת, כי זחילה קבוצתית בלי סיבה נראית לעין (לפחות בהתחלה) בטוח לא תיגמר טוב. צמד העצלנים האילמים קצת מלחיצים, אבל מסקרנים. וגם אני במקומם הייתי מגיעה לקו הסיום עם רכב וזוחלת רק את המטרים האחרונים, זה היה חכם מצידם. קצת חבל לי שהעלילה המשיכה באופן כרונולוגי מהפתיח של הפרק הראשון. אני חושבת שהרעיון של עונה שמתחילה מהסוף עדיין לא מיצה את עצמו בסדרה הזו. בעונה הקודמת הוא לא נעשה בצורה מעיקה (כמעט ולא ראינו את הדובי עם העין האחת בבריכה) והוא גם הוסיף מתח לעלילה.

הפרק השני היה אף הוא מרתק. אני חייבת להודות שבצפיה ראשונה נרדמתי אחרי עשר דקות, אבל להגנתי אומר שהייתי מאוד עייפה. היום בערב צפיתי בו שוב והיה כיף. ג'סי התמודד בצורה נפלאה עם ההורים החסומים רגשית שלו, וולט החליף מצבי רוח בקצב מטורף, ה"אבא עם הפעמון" ששבה את ליבי בעונה הקודמת חזר לרגע, וסקיילר ממשיכה להיות מעצבנת. כיף.
לא ברור מיהו הגורם החיצוני ששלח את שני המתנקשים האילמים לחסל את וולט, ומדוע הוא ביטל את ההתנקשות ברגע האחרון. וגם לא ברור איך הבוס הגדול עם המבט המלחיץ קשור לכך, אבל מגניב לא לדעת עדיין. חשיפת הקלפים בוודאי תגיע בעיתוי הנכון לקראת אמצע העונה.

מיקי לבראיין קרנסטון! גם לארון פול, אבל בעיקר לבראיין קרנסטון. סצינת בית הספר בפרק הראשון היתה עוצרת נשימה. איזה משחק מבריק ואמין וטבעי. מלבד תפקיד אורח בסיינפלד, לא יצא לי לראות אותו בתפקידים קומיים, אבל אני בטוחה שגם בהם הוא נפלא. פשוט שחקן אדיר.

אהבת את הפוסט? סמן לייק:
הגדרות תצוגה
הודעה מחבר שעה תאריך

מאמרי הקהילה
"הסמויה" - דיוני הפרקים
כל הדיונים שהיו לנו על פרקי "הסמויה", הסדרה הטובה ביותר בתולדות הטלוויזיה (הוכח מדעית).
26/9/2010
"מד מן" - דיוני הפרקים
כל הדיונים שהיו לנו על פרקי "מד מן", AKA "הגברים של שדרות מדיסון".
23/9/2010
"glee" - דיוני הפרקים
כל הדיונים שהיו לנו על פרקי glee.
27/10/2010
"אבודים" - דיוני הפרקים
כל הדיונים שהיו לנו על פרקי סדרת המיסתורין.
30/10/2010
"יומני הערפד" - דיוני הפרקים
כל הדיונים שהיו לנו על פרקי סדרת הערפדים.
4/11/2010
"ילדי האנרכיה" - דיוני הפרקים
כל הדיונים שהיו לנו על פרקי דרמת האופנוענים של קורט סאטר.
2/11/2010
"צ'אק" - דיוני הפרקים
כל הדיונים שהיו לנו על פרקי "צ'אק".
10/10/2010
"קומיוניטי" - דיוני הפרקים
כל הדיונים על פרקי "קומיוניטי".
11/10/2010
"דם אמיתי" - דיוני הפרקים
דיוני הפרקים של סדרת הערפדים של אלן בול.
30/9/2010
"דקסטר" - דיוני הפרקים
דיוני הפרקים שהיו לנו על פרקי "דקסטר".
9/10/2010
"שובר שורות" - דיוני הפרקים
כל הדיונים על פרקי "שובר שורות".
9/10/2010

*
המלצה לעמוד הראשי קהילת תמיכה טכנית מנהלי קהילות הסכם שימוש באתר צור קשר עבודה בעגלות Copyright ©2007-2009, אג'נדה

(0.0332)