שם משתמש: סיסמא:
הרשמה לאג'נדה

*עברנו דירה! בואו לבלוג החדש והנאה של קפה+טלוויזיה
חיפוש בפורום

Follow CoffeePlusTV on Twitter
ברייקינג באד 3X03

ברייקינג באד 3X03
פורסם לפני 2848 ימים     מאת אריאל87     סה"כ תגובות: 6     תגובה אחרונה לפני: 2847 ימים

וואו, כבר הרבה זמן שלא ראיתי פרק בתוכנית טלוויזיה שגרם לי לרצות להתאבד עד כדי כך
(כנראה מאז שהעונה הקודמת שודרה).
אני חושב שמעולם לא חשתי כזאת הזדהות מוחלטת עם דמות פיקטיבית כמו שחשתי ברגעים האחרונים
של הפרק. התרגשתי כשוולט הסביר לה את המניעים מאחורי המעשים שלו, ולרגע חשבתי שאולי סוף
סוף ייפול לה האסימון והיא תגלה איזשהו מינימום של אמפתיה למצב שלו (הכעס שלה עליו מוצדק
אבל לא עד כדי כך, בעיקר בהתחשב בעובדה שהיא לא יודעת על הדברים הבאמת מטרידים שהוא
עשה), ואז היא הלכה ועשתה את הדבר הכי נוראי שהיא יכלה לעשות וניפצה את בועת ההדחקה
שוולט כל כך הקפיד לטפח. כל הזמן הזה הוא חשב שהוא דחק אותה לפינה, שאם היא לא יכולה
לספר למשטרה אז בעצם אין שום דבר שהיא יכולה לעשות, הוא בכלל לא העלה על דעתו שזאת
אפשרות.
לא האמנתי שסקיילר תהיה כזאת כלבה, אלוהים. אני תוהה אם היא היתה מתנהגת שונה אם היא
היתה מגלה את זה בשלב מוקדם יותר, כשוולט עדיין היה חולה בצורה אנושה יותר. נכון שכרגע
היא רק מתפללת שהוא יתפגר כבר ויפתור לה את התסבוכת הזאת, אבל אני לא יודע עד כמה היא
באמת עומדת מאחורי המילים האלה, ואם כן - וואו, הם ממש טובחים את הדמות שלה, הא? איך
אישה יכולה להיות כל כך קרה? אני גם תוהה אם יותר מטרידים אותה הפשעים שהוא ביצע או עצם
העובדה שהוא הסתיר אותם ממנה.

הסצינה האחרונה היתה מזעזעת, אבל עוד לפניה היינו צריכים לחזות בג'סי המסכן שהעביר את כל
הפרק בהאזנה להודעה הקולית של ג'יין עד שניתקו אותו ועכשיו לא נשאר לו כלום. למרות שאף
פעם לא איבדתי מישהו יקר, הסצנות האלה עדיין הצליחו לגעת בפחד שמושרש כל כך עמוק, כנראה
בכל אחד, שכמעט וייבבתי בבכי בהזדהות עם הסבל שלו. בשלב מסויים גם אני רק חיכיתי כבר
לשמוע שוב את ההודעה שלה, ובסוף כשההודעה נותקה באמצע לרגע נאחזתי ביחד איתו בתקווה
הבלתי הגיונית לחלוטין שהיא באמת הולכת לענות בפעם הבאה. אבל כמובן, זה לא קרה. נוראי.

הקטע עם האנק היה נחמד אבל קשה לי להגיד שהוא מאוד מעניין אותי כרגע. הפחד שלו מעניין
אל-פאסו מרגיש קצת תמוה בהתחשב בדברים שהוא עשה בפרק הזה כדי להתחמק משם, אבל אולי אני
צריך להתרענן שוב בעונה הקודמת כדי להזדהות עם העניין יותר לעומק.

ענייני הקרטל הם הכי פחות מעניינים הפרק אבל הם מעוררים בי תקווה לקראת העתיד. עד היום
וולט היה צריך להתמודד עם הערסים של הקרטל פחות או יותר אחד על אחד ואיכשהו לשרוד, מה
לעזאזל הוא יעשה כשיהיה מחיר על ראשו? הוא חושב שבזה שהוא לא מייצר יותר סמים הוא מתרחק
מצרות וחוזר לדרך הישר, כשלמעשה כרגע זה הדבר היחיד שיכול להשאיר אותו בחיים.
הפלאשבק בתחילת הפרק היה קצת תמוה ולא ברור מה היה כל כך דחוף להראות לנו אותו עכשיו,
חוץ מכדי להכיר לנו את המקסיקני האקראי ההוא. בכלל, נראה שהעיסוק בקרטל הוא הצד החלש של
יוצרי הסדרה, זה סוג של תירוץ בשבילם להכניס את כל קטעי האלימות המסוגננים והדמויות
הצבעוניות שהם לא יכולים להכניס בקווי העלילה ה"רגילים" כי הם יראו מוקצנים מדי בשביל
הדרמה העדינה והריאליסטית שהם טווים שם. אני מניח שחלק מהקסם של הסדרה הוא הניגוד הזה
בין חיי הפרברים האפרוריים של וולט לעסקי הפשע המלוכלכים שהוא נכנס אליהם, אבל איכשהו כל
הסצינות שלא מערבות את וולט וסביבתו הקרובה נראות מעט אינפנטיליות ביחס לכל שאר הסדרה
(גם לא אהבתי את הסרנדה מהעונה הקודמת).

מצד אחד אני לא יכול לחכות לפרק הבא, ומצד שני אלוהים אדירים זה רק הפרק השלישי לעונה!!!
לאן עוד זה ידרדר??? אני חושב שהדבר הכי טוב שיכול לקרות לדמויות האלה הוא אם מטוס יתרסק
עליהם ויגאול אותם כבר מייסוריהם.

אהבת את הפוסט? סמן לייק:
הגדרות תצוגה
הודעה מחבר שעה תאריך

מאמרי הקהילה
"הסמויה" - דיוני הפרקים
כל הדיונים שהיו לנו על פרקי "הסמויה", הסדרה הטובה ביותר בתולדות הטלוויזיה (הוכח מדעית).
26/9/2010
"מד מן" - דיוני הפרקים
כל הדיונים שהיו לנו על פרקי "מד מן", AKA "הגברים של שדרות מדיסון".
23/9/2010
"glee" - דיוני הפרקים
כל הדיונים שהיו לנו על פרקי glee.
27/10/2010
"אבודים" - דיוני הפרקים
כל הדיונים שהיו לנו על פרקי סדרת המיסתורין.
30/10/2010
"יומני הערפד" - דיוני הפרקים
כל הדיונים שהיו לנו על פרקי סדרת הערפדים.
4/11/2010
"ילדי האנרכיה" - דיוני הפרקים
כל הדיונים שהיו לנו על פרקי דרמת האופנוענים של קורט סאטר.
2/11/2010
"צ'אק" - דיוני הפרקים
כל הדיונים שהיו לנו על פרקי "צ'אק".
10/10/2010
"קומיוניטי" - דיוני הפרקים
כל הדיונים על פרקי "קומיוניטי".
11/10/2010
"דם אמיתי" - דיוני הפרקים
דיוני הפרקים של סדרת הערפדים של אלן בול.
30/9/2010
"דקסטר" - דיוני הפרקים
דיוני הפרקים שהיו לנו על פרקי "דקסטר".
9/10/2010
"שובר שורות" - דיוני הפרקים
כל הדיונים על פרקי "שובר שורות".
9/10/2010

*
המלצה לעמוד הראשי קהילת תמיכה טכנית מנהלי קהילות הסכם שימוש באתר צור קשר עבודה בעגלות Copyright ©2007-2009, אג'נדה

(0.0283)