שם משתמש: סיסמא:
הרשמה לאג'נדה

*עברנו דירה! בואו לבלוג החדש והנאה של קפה+טלוויזיה
חיפוש בפורום

Follow CoffeePlusTV on Twitter
עדכון ממרתון הקומדיות הפרטי שלי - קומיוניטי ו P&R

עדכון ממרתון הקומדיות הפרטי שלי - קומיוניטי ו P&R
פורסם לפני 2871 ימים     מאת Krunos     סה"כ תגובות: 27     תגובה אחרונה לפני: 2869 ימים

אז אחרי שהדבקתי את הקצב של מודרן פמילי והתמוגגתי מכל רגע, החלטתי שהסדרה הבאה שאגמע תהיה קומיוניטי.

את קומיוניטי ניסיתי לראות במקביל לשידור המקורי, אבל פרשתי אחרי 3 פרקים, כי לא ממש התחברתי. אבל בכל זאת היה בה משהו ואמרתי לעצמי שכשתהיה לי סבלנות אחזור אליה. לאחרונה היא גם עלתה לשידור בארץ (בהוט אם אני לא טועה) אז פורסמו לא מעט ביקורות וכולן הרעיפו שבחים, ועשו לי חשק.

לאחר שחיסלתי את 20 הפרקים ששודרו את כה אני יכול להגיד ש...זה בסדר. לא יותר. זה במקום טוב באמצע. זה לא הסיטקומים המיושנים והעלובים (והמאוד מצליחים) של CBS, אבל זה גם לא באותה רמה של שאר הסיטקומים של NBC שאני כל כך אוהב. זה מזכיר לי בעיקר את 30 רוק וסקראבס (את הראשונה בקצב. את השניה בסגנון. באף אחד מהמקרים לא באיכות). הקצב מאוד מהיר, הכתיבה שנונה וקולחת, והדמויות אומנם לא מושלמות, אבל לא רעות (חוץ מפירס, שהוא ממש קורע, וצ'בי צ'ייס נותן תצוגת משחק אדירה).

אני לא אוהב את הדמות של ג'ף. היא סובלת מסינדרום לורליי גילמור\האנק מודי - תמיד הוא ידע להגיד את הדבר הנכון בזמן הנכון, בתזמון מושלם, בקוליות נונשלנטית ועם כריזמה מתפרצת (ושלא יהיה מובן מזה אחרת - לורליי גילמור והאנק מודי הם שתיים מהדמויות האהובות עלי. פשוט יש בהן גם יותר מזה). עם זאת, אני חושב שגו'אל מקהייל מעולה, ובחלק מהמקרים מצליח להתעלות מעל הבעייתיות של הדמות.בריטה די סתמית, וכך גם אנני, שירלי וטרוי. עאבד דמות שלפעמים קצת מעצבנת, אבל רוב הזמן מהנה, על שלל שריטותיו והרפרנסים האינסופיים. ופירס, כפי שכבר כתבתי, הוא הברקה של ממש. ללא ספק הדמות הכי מוצלחת בסדרה הזאת. דמות שלוקחת את המושג "חוסר מודעות" למקום חדש לגמרי.

גם דמויות המשנה ברובן בעייתיות. דמויות כמו סניור צ'אנג והדיקן הן בדיוק הבעיה שלי עם הסדרה הזאת - היא מתאמצת יותר מדי. דמויות הזויות כאלה הפכו את "סקראבס" למה שהיא (היתה), אבל במקרה הזה זה פשוט לא עובד, ורוב הזמן גם די מרגיז.

לעומת זאת, את ווהן, האיש והפטמות, מאוד אהבתי, ואהבתי במיוחד את המורה שחושב שהוא רובין וויליאמס בדד פואטס סוסייטי. חבל שהוא הופיע רק בפרק וחצי.

לסיכום - אני אמשיך לראות כשהסדרה תחזור מהפגרה, ואם לא יקרה משהו מיוחד סביר להניח שגם בעונה הבאה. זו לא עוד סדרה "נחמדה" ש"מעבירה את הזמן בכיף", אבל מצד שני זה גם לא משהו שאצפה לו, בניגוד לשאר הקומדיות של NBC (+מודרן פמילי), אז סביר להניח שאמשיך לצפות בה בצפייה מרתונית.

אהבת את הפוסט? סמן לייק:
הגדרות תצוגה
הודעה מחבר שעה תאריך

מאמרי הקהילה
"הסמויה" - דיוני הפרקים
כל הדיונים שהיו לנו על פרקי "הסמויה", הסדרה הטובה ביותר בתולדות הטלוויזיה (הוכח מדעית).
26/9/2010
"מד מן" - דיוני הפרקים
כל הדיונים שהיו לנו על פרקי "מד מן", AKA "הגברים של שדרות מדיסון".
23/9/2010
"glee" - דיוני הפרקים
כל הדיונים שהיו לנו על פרקי glee.
27/10/2010
"אבודים" - דיוני הפרקים
כל הדיונים שהיו לנו על פרקי סדרת המיסתורין.
30/10/2010
"יומני הערפד" - דיוני הפרקים
כל הדיונים שהיו לנו על פרקי סדרת הערפדים.
4/11/2010
"ילדי האנרכיה" - דיוני הפרקים
כל הדיונים שהיו לנו על פרקי דרמת האופנוענים של קורט סאטר.
2/11/2010
"צ'אק" - דיוני הפרקים
כל הדיונים שהיו לנו על פרקי "צ'אק".
10/10/2010
"קומיוניטי" - דיוני הפרקים
כל הדיונים על פרקי "קומיוניטי".
11/10/2010
"דם אמיתי" - דיוני הפרקים
דיוני הפרקים של סדרת הערפדים של אלן בול.
30/9/2010
"דקסטר" - דיוני הפרקים
דיוני הפרקים שהיו לנו על פרקי "דקסטר".
9/10/2010
"שובר שורות" - דיוני הפרקים
כל הדיונים על פרקי "שובר שורות".
9/10/2010

*
המלצה לעמוד הראשי קהילת תמיכה טכנית מנהלי קהילות הסכם שימוש באתר צור קשר עבודה בעגלות Copyright ©2007-2009, אג'נדה

(0.0391)