שם משתמש: סיסמא:
הרשמה לאג'נדה

*עברנו דירה! בואו לבלוג החדש והנאה של קפה+טלוויזיה
חיפוש בפורום

Follow CoffeePlusTV on Twitter
אבודים 6.12 (ספויילרים!)

אבודים 6.12 (ספויילרים!)
פורסם לפני 3812 ימים     מאת miss bojarsky     סה"כ תגובות: 22     תגובה אחרונה לפני: 3810 ימים

פרק מגניב ביותר, העניינים בהחלט מתחילים לזוז שם. המוות של אלנה היה רגע של שוק, מסכנה... למייקל לא התגעגעתי, אבל הוא הוסיף להתרחשויות וענה על שאלה - מהן הלחישות (אם כי זה תמיד היה די ברור שזה אנשים מתים. לי לפחות). אני הבנתי שכל מי שעשה משהו לא בסדר תקוע שם, אבל אז חשבתי לי מה כבר עשתה אישתו של ריצ'ארד שהיא תקועה שם. אז אולי זה כל מי שיש לו סיבה לא להמשיך הלאה. שלה זה להיות עם ריצ'ארד.

מעניין באמת אם הוגו עושה צעד נכון או לא, אף פעם אי אפשר לדעת בסדרה הזו. אני יותר ויותר מהמרת עליו כמחליף של ג'ייקוב.

הפלאשסוויאדוויס היו מקסימים. אמנם פני ודזמנוד הם *ה*זוג, אבל גם את הוגו וליבי אני אוהבת. אולי ליבי של לפני ההתרסקות גם זכרה איכשהו את האי ובגלל זה התענייננה בהוגו. אהבתי גם את דזמונד פועל ברקע (כל כך הרבה מתאים לו השיער הקצת הארוך, זה ממש משנה אותו). עכשיו השאלה היא - למה הוא דרס את לוק? זה היה שוקיסטי גם. מעניין שבאי לא-לוק דוחף אותו לבאר ובמציאות הזו הוא דורס את לוק. סביר להניח שיש קשר. אני מקווה מאד שדזמונד של האי בסדר. אני מהמרת שהוא ידע שזה הולך לקרות.

עכשיו באמת מרגישים שאנחנו מתקרבים לסוף.

אהבת את הפוסט? סמן לייק:
הגדרות תצוגה
הודעה מחבר שעה תאריך

מאמרי הקהילה
"הסמויה" - דיוני הפרקים
כל הדיונים שהיו לנו על פרקי "הסמויה", הסדרה הטובה ביותר בתולדות הטלוויזיה (הוכח מדעית).
26/9/2010
"מד מן" - דיוני הפרקים
כל הדיונים שהיו לנו על פרקי "מד מן", AKA "הגברים של שדרות מדיסון".
23/9/2010
"glee" - דיוני הפרקים
כל הדיונים שהיו לנו על פרקי glee.
27/10/2010
"אבודים" - דיוני הפרקים
כל הדיונים שהיו לנו על פרקי סדרת המיסתורין.
30/10/2010
"יומני הערפד" - דיוני הפרקים
כל הדיונים שהיו לנו על פרקי סדרת הערפדים.
4/11/2010
"ילדי האנרכיה" - דיוני הפרקים
כל הדיונים שהיו לנו על פרקי דרמת האופנוענים של קורט סאטר.
2/11/2010
"צ'אק" - דיוני הפרקים
כל הדיונים שהיו לנו על פרקי "צ'אק".
10/10/2010
"קומיוניטי" - דיוני הפרקים
כל הדיונים על פרקי "קומיוניטי".
11/10/2010
"דם אמיתי" - דיוני הפרקים
דיוני הפרקים של סדרת הערפדים של אלן בול.
30/9/2010
"דקסטר" - דיוני הפרקים
דיוני הפרקים שהיו לנו על פרקי "דקסטר".
9/10/2010
"שובר שורות" - דיוני הפרקים
כל הדיונים על פרקי "שובר שורות".
9/10/2010

*
המלצה לעמוד הראשי קהילת תמיכה טכנית מנהלי קהילות הסכם שימוש באתר צור קשר השוואת מחירים בתי מלון בחו"ל Copyright ©2007-2009, אג'נדה

(1.3750)