שם משתמש: סיסמא:
הרשמה לאג'נדה

*עברנו דירה! בואו לבלוג החדש והנאה של קפה+טלוויזיה
חיפוש בפורום

Follow CoffeePlusTV on Twitter
פוטלש ("ילדי האנרכיה" 2.08)

פוטלש ("ילדי האנרכיה" 2.08)
פורסם לפני 2851 ימים     מאת yaddo     סה"כ תגובות: 4     תגובה אחרונה לפני: 2850 ימים

אלוהים, איזה פרק. לואן מתה, "אני לא זה שהורג נשים!". חבל שפייני מסתתר לו היכן שמסתתר, אני בטוח שהוא יכול היה להוסיף רבות לארוחה הזו. שם הפרק במקור הוא "פוטלש", שמשמעו מילולית הוא "לתת מתנה" ובפועל מדובר בשם של "חגיגה אינדיאנית הכוללת חלוקת מתנות", כדברי המילון. חזק באירוניה, אבל מעט מאולץ לטעמי, אלא אם כן אני מפספס כאן משהו. ארוחת התרפיה שתכננה ג'מה התהפכה על פיה והשיגה את המטרה ההפוכה – החרפה של המצב.

חמישה פרקים לפני סוף העונה ונראה שזובל עושה את כל הדברים הנכונים, ומנגד בני האנרכיה רק טועים. אם החישוב הזהיר של זובל לא מספיק, גם המזל משחק לטובתו – ג'ורג'י שוב מתעסק עם העסקים של לואן, אבל בניגוד לאירועי עונה הקודמת, הפעם התוצאה טראגית ושוברת לב. בכלל, אני אוהב את ההקבלות התמידיות לאירועי העונה הראשונה. אז, בימים התמימים ההם, היה נראה שאין בלתם, שבני האנרכיה הם השולטים, שלא כדאי להתעסק איתם. עכשיו ג'ורג'י וצ'אק חוזרים מהעבר ורק מבליטים את כשלונותיו ואזלת ידו של המועדון.

עם כל תיעובי כלפיו, זובל הוא אסטרטג פשוט מבריק. מכלכל ומחמש את יריביהם של "בני האנרכיה", העובדה שהמקסיקנים השתלטו על המועדון של הניינרז מבלי שג'קס והחבר'ה ידעו על זה משקפת את חדלונותיהם. הסכם השלום עם אנשי המאיה פקע, יש להם חזית חשופה נוספת. כל מה שהם חייבים זה לחשוב בצלילות, מרווח נשימה, בדיוק מה שאין להם וגם לא נראה שיהיה בזמן הקרוב. הרצח של לואן רק יעמיק את השסע, קליי כבר עכשיו מאשים את ג'קס ולא משנה לו שגם אחרים נוטלים על עצמם אחריות (כולל אופי, מעניין יהיה לראות מה יקרה עם זה). המדהים הוא שלא נראה שהחרא הולך להיגמר. הייתי מצפה לפחות לניצחונות קטנים מול הליגה, אבל אפילו אלה מנוטרלים במחי יד או מפאת תזמון גרוע. הם רק שוקעים יותר ויותר.

שתי קטנות:
1. אני שמח שטארה מעמתת את ג'קס עם הספר של אביו ועם שאיפותיו. היה לי מוזר בפרק שעבר שהיא קיבלה בכזו שלוות נפש את העובדה שחבר שלה בכלא.
2. תהליך ההתרככות של טיג ממש מוצא חן בעיניי.

אהבת את הפוסט? סמן לייק:
הגדרות תצוגה
הודעה מחבר שעה תאריך

מאמרי הקהילה
"הסמויה" - דיוני הפרקים
כל הדיונים שהיו לנו על פרקי "הסמויה", הסדרה הטובה ביותר בתולדות הטלוויזיה (הוכח מדעית).
26/9/2010
"מד מן" - דיוני הפרקים
כל הדיונים שהיו לנו על פרקי "מד מן", AKA "הגברים של שדרות מדיסון".
23/9/2010
"glee" - דיוני הפרקים
כל הדיונים שהיו לנו על פרקי glee.
27/10/2010
"אבודים" - דיוני הפרקים
כל הדיונים שהיו לנו על פרקי סדרת המיסתורין.
30/10/2010
"יומני הערפד" - דיוני הפרקים
כל הדיונים שהיו לנו על פרקי סדרת הערפדים.
4/11/2010
"ילדי האנרכיה" - דיוני הפרקים
כל הדיונים שהיו לנו על פרקי דרמת האופנוענים של קורט סאטר.
2/11/2010
"צ'אק" - דיוני הפרקים
כל הדיונים שהיו לנו על פרקי "צ'אק".
10/10/2010
"קומיוניטי" - דיוני הפרקים
כל הדיונים על פרקי "קומיוניטי".
11/10/2010
"דם אמיתי" - דיוני הפרקים
דיוני הפרקים של סדרת הערפדים של אלן בול.
30/9/2010
"דקסטר" - דיוני הפרקים
דיוני הפרקים שהיו לנו על פרקי "דקסטר".
9/10/2010
"שובר שורות" - דיוני הפרקים
כל הדיונים על פרקי "שובר שורות".
9/10/2010

*
המלצה לעמוד הראשי קהילת תמיכה טכנית מנהלי קהילות הסכם שימוש באתר צור קשר עבודה בעגלות Copyright ©2007-2009, אג'נדה

(0.0278)