שם משתמש: סיסמא:
הרשמה לאג'נדה

*עברנו דירה! בואו לבלוג החדש והנאה של קפה+טלוויזיה
חיפוש בפורום

Follow CoffeePlusTV on Twitter
המועמד (ספוילר "אבודים" 6x14)

המועמד (ספוילר "אבודים" 6x14)
פורסם לפני 3626 ימים     מאת yaddo     סה"כ תגובות: 19     תגובה אחרונה לפני: 3622 ימים

כפי שכתבתי בתחילת העונה בניסוח כזה או אחר, חלק מהותי ממה שמפריע לי בה הוא תחושת הדז'ה וו הכבדה. שוב מהלכים על האי, שוב מנסים להימלט ממנו, שוב עוברים בין מחנות, שוב מתפצלים לחבורות שונות, שוב מאיימים בנשק, שוב קייט וכו'. בהתאם, יצא שבשני הפרקים האחרונים עיקר העניין נמצא מבחינתי בפלאש-סיידווייז, שבפשטות מציגים אינטראקציות מעניינות שלא ראינו לפני כן בסדרה, בניגוד גמור למה שקורה על האי. האם יש באינטראקציות הללו טעם מעבר למה שאנחנו רואים? לא יודע, לא איכפת לי. לדידי הן מהוות את ההמחשות הנוכחיות של כישרון הסטוריטלינג ש"אבודים" התאפיינה בו מאז ומעולם, בניגוד, שוב, לאי.

מה שכן היה נחמד בעלילות האי הוא הסוף. הסוף לקח את אותה עלילה שגרתית שאני מלין עליה למעלה, והפך אותה על פיה בטוויסט (הלא מאוד מרעיש, האמת) שבמסגרתו גילינו כי כל הזמן הזה לוק ניסה לאגד אותם ולגרום להם למות. בתוך כך גם איבדנו את סעיד, שגאל את עצמו ממעשיו באקט של הקרבה עצמית, ומסאן וג'ין, בקטע סמי-מרגש. קצת ניחשתי שזה יקרה כי ראיתי אתמול ציטוט של דניאל דיי-קים, המגלם את ג'ין, האומר שדמויותיהם הם רומיאו וג'וליה של "אבודים". ג'י. מה שלא הבנתי במהלך כל השיחה ביניהם לפני הסוף הבלתי נמנע, זה איך אף אחד לא מזכיר את הילדה הקטנה שיש להם. כמה ציפיתי שסאן תגיד לג'ין להציל את עצמו ולו בשביל בתם, אבל זה לא קרה ודי פגם לי בהיגיון של הקטע. ומי לא מתה על אף שנורתה? קייט.

על אף הטבח הקטן בדמויות הקבועות, זה לא באמת נורא מפיל כי הן עדיין חיות ביקום המקביל. קיבלנו לכך תזכורת מיידית כאשר אחרי הידיים הנפרדות של סאן וג'ין, ראינו אותו פוסע במסדרון בית החולים.

אהבת את הפוסט? סמן לייק:
הגדרות תצוגה
הודעה מחבר שעה תאריך

מאמרי הקהילה
"הסמויה" - דיוני הפרקים
כל הדיונים שהיו לנו על פרקי "הסמויה", הסדרה הטובה ביותר בתולדות הטלוויזיה (הוכח מדעית).
26/9/2010
"מד מן" - דיוני הפרקים
כל הדיונים שהיו לנו על פרקי "מד מן", AKA "הגברים של שדרות מדיסון".
23/9/2010
"glee" - דיוני הפרקים
כל הדיונים שהיו לנו על פרקי glee.
27/10/2010
"אבודים" - דיוני הפרקים
כל הדיונים שהיו לנו על פרקי סדרת המיסתורין.
30/10/2010
"יומני הערפד" - דיוני הפרקים
כל הדיונים שהיו לנו על פרקי סדרת הערפדים.
4/11/2010
"ילדי האנרכיה" - דיוני הפרקים
כל הדיונים שהיו לנו על פרקי דרמת האופנוענים של קורט סאטר.
2/11/2010
"צ'אק" - דיוני הפרקים
כל הדיונים שהיו לנו על פרקי "צ'אק".
10/10/2010
"קומיוניטי" - דיוני הפרקים
כל הדיונים על פרקי "קומיוניטי".
11/10/2010
"דם אמיתי" - דיוני הפרקים
דיוני הפרקים של סדרת הערפדים של אלן בול.
30/9/2010
"דקסטר" - דיוני הפרקים
דיוני הפרקים שהיו לנו על פרקי "דקסטר".
9/10/2010
"שובר שורות" - דיוני הפרקים
כל הדיונים על פרקי "שובר שורות".
9/10/2010

*
המלצה לעמוד הראשי קהילת תמיכה טכנית מנהלי קהילות הסכם שימוש באתר צור קשר השוואת מחירים בתי מלון בחו"ל Copyright ©2007-2009, אג'נדה

(0.1250)