שם משתמש: סיסמא:
הרשמה לאג'נדה

*עברנו דירה! בואו לבלוג החדש והנאה של קפה+טלוויזיה
חיפוש בפורום

Follow CoffeePlusTV on Twitter
הילדים כבר בני עשר

הילדים כבר בני עשר
פורסם לפני 3423 ימים     מאת yaddo     סה"כ תגובות: 14     תגובה אחרונה לפני: 3394 ימים

אני לא לגמרי מבין מה קורה עם "ילד בן זמננו", הסדרה התיעודית המופלאה של BBC, שעוקבת מאז שנת 2000 (ולפני כן) אחר 25 ילדים שנולדו עם תחילת המילניום ולאורך 20 שנה. למיטב זכרוני העונה האחרונה ששודרה בארץ היא זו של 2007, עם צילומי הילדים בני 6, אבל עכשיו מסתבר לי שהייתה עונה גם בשנה העוקבת ואותה אני לא זוכר שראיתי. מצד שני, אני קורא את תקצירי שלושת פרקי העונה (יש לדפדף כדי לעבור לתקצירים הבאים) והם נשמעים לי מוכרים. מישהו זוכר?

מכל מקום, השנה תשודר עונה חדשה שתהווה את אמצע הדרך של הניסוי הזה. רבאק, איך הזמן טס. כדי לציין את המאורע, ה-BBC ואנשי התוכנית עסוקים בחודשים האחרונים בסקר ענקי ומקיף שהם קוראים לו "סקר האישיות הגדול". לא מאוד מעניין אותי, אני פשוט מתגעגע לילדים ואשמח לראות מה קורה איתם, אבל עצם העובדה שמדברים על העונה היא סימן מעודד. עם זאת, עדיין לא הבנתי מתי היא תשודר.

בינתיים אנשי העיצוב שאחראים על העונה הנוכחית, חברה בשם Th1ng, שחררה דוגמאות לעיצוב שלה במסגרת התוכנית. בראש החברה הזו עומדים שניים בשם אלון זיו ושי חמיאס (Hamias), שזה קוריוז מעניין. הם שחררו כמה תמונות להתרשמות מהעבודה שלהם, והיחידות שניתן לראות מהן משהו קונקרטי בכל הנוגע לילדים הן אלה שצירפתי כאן. למעלה קל לזהות כמובן את שלישיית הג'ינג'יות, אבל האם זו שבתמונה למטה היא הלנה? כל התמונות מסביב הן שלה, וזהו פריים מהחלק הפותח של הפתיח שנראה כי מוקדש רק לה (בצדק, מלכה), אבל היא כל כך לא דומה לעצמה! היא נראית כמו אייקון אופנה, שזה מגניב אבל כל כך נוגד את החנוניות שובת הלב שהכרנו ממנה.

הנה הפתיח, שהחל מדקה 0:26, אפשר לראות בו בגדול כמעט את כל הילדים. לא יודע למה, אבל זה ממש ריגש אותי. כמה טוב לראות את הט היפהפיה.

תוקן על ידי yaddo 6/5/2010 18:23

אהבת את הפוסט? סמן לייק:
הגדרות תצוגה
הודעה מחבר שעה תאריך

מאמרי הקהילה
"הסמויה" - דיוני הפרקים
כל הדיונים שהיו לנו על פרקי "הסמויה", הסדרה הטובה ביותר בתולדות הטלוויזיה (הוכח מדעית).
26/9/2010
"מד מן" - דיוני הפרקים
כל הדיונים שהיו לנו על פרקי "מד מן", AKA "הגברים של שדרות מדיסון".
23/9/2010
"glee" - דיוני הפרקים
כל הדיונים שהיו לנו על פרקי glee.
27/10/2010
"אבודים" - דיוני הפרקים
כל הדיונים שהיו לנו על פרקי סדרת המיסתורין.
30/10/2010
"יומני הערפד" - דיוני הפרקים
כל הדיונים שהיו לנו על פרקי סדרת הערפדים.
4/11/2010
"ילדי האנרכיה" - דיוני הפרקים
כל הדיונים שהיו לנו על פרקי דרמת האופנוענים של קורט סאטר.
2/11/2010
"צ'אק" - דיוני הפרקים
כל הדיונים שהיו לנו על פרקי "צ'אק".
10/10/2010
"קומיוניטי" - דיוני הפרקים
כל הדיונים על פרקי "קומיוניטי".
11/10/2010
"דם אמיתי" - דיוני הפרקים
דיוני הפרקים של סדרת הערפדים של אלן בול.
30/9/2010
"דקסטר" - דיוני הפרקים
דיוני הפרקים שהיו לנו על פרקי "דקסטר".
9/10/2010
"שובר שורות" - דיוני הפרקים
כל הדיונים על פרקי "שובר שורות".
9/10/2010

*
המלצה לעמוד הראשי קהילת תמיכה טכנית מנהלי קהילות הסכם שימוש באתר צור קשר השוואת מחירים בתי מלון בחו"ל Copyright ©2007-2009, אג'נדה

(0.0156)