שם משתמש: סיסמא:
הרשמה לאג'נדה

*עברנו דירה! בואו לבלוג החדש והנאה של קפה+טלוויזיה
חיפוש בפורום

Follow CoffeePlusTV on Twitter
ברייקינג באד 3.08 - ספוילרים

ברייקינג באד 3.08 - ספוילרים
פורסם לפני 2814 ימים     מאת רעות     סה"כ תגובות: 8     תגובה אחרונה לפני: 2812 ימים

הו, האח המחסל בחיים (לפחות עד שהוא לא) והוא שוב זוחל בכדי להגיע וולט, רק שהפעם הוא עושה זאת לבד. איזו סגירת מעגל מצמררת עם הפתיחה של הפרק הראשון בעונה. על שאר הפרק אין לי הרבה מה להגיד, הוא היה משעמם ומאכזב ולא חידש כלום. אולי זה יהיה נחרץ מדי להכתיר אותו כפרק הגרוע ביותר בסדרה עד כה, אבל נדמה לי שזה בדיוק מה שהוא היה. אני מקווה שאושן לא צפתה בו אחרי שניסיתי לשכנע אותה לתת לו הזדמנות, כי אני לא כל כך טובה בלאכול כובעים.

הסצינות המשפחתיות בבית החולים היו נקודות החולשה של הפרק. הם נועדו לרגש בכוח ולגרום לנו להזדהות עם המשפחה הכי מעצבנת בטלוויזיה. עליי זה כנראה לא עבד, כי את התקפי החרדה של מארי העברתי קדימה. מותר לה להיות מבוהלת, בעל פצוע קשה והכל, אבל היא פשוט בלתי נסבלת. לפחות סקיילר לא דיברה הרבה בפרק, כך שסף הדמויות המעצבנות פחות או יותר התאזן. גם הסוף של הפרק היה מרגיז. אני מבינה למה לא רצו לסיים שני פרקים ברציפות עם סצנה מטורפת, אבל זה בדיוק היה המקום לחפות על הפגמים של הפרק עם גילוי חדש או מעניין.

אבל לא הכל היה רע שם. גם בנפילות כאלו תמיד אפשר לסמוך על ג'סי שיציל את המצב. הרגעים שלו היו מצחיקים בטירוף (בעיקר החלוק הנפוח וגם "היי, תגיד לגיס הדוש-באג שלך שיתקדם לכיוון האור"). תמיד אהבתי את ג'ס, אבל אני מחבבת פחות את ג'ס החדש והממורמר. קצת התבאסתי מהבעת הזחיחות שהיתה לו כשחיכה לטרמפ בבית החולים והבחין באמבולנס. הוא חייך חיוך אכזרי ומתלהב עוד לפני שידע שמדובר בהאנק, ונדמה שהיה מבסוט שיש שם מישהו שאולי מצבו גרוע משלו. הצד הרגיש של ג'ס בטח עדיין קיים שם מאחורי הצלעות השבורות והחבלות. הלוואי שהוא יזכר בו בקרוב.

אהבת את הפוסט? סמן לייק:
הגדרות תצוגה
הודעה מחבר שעה תאריך

מאמרי הקהילה
"הסמויה" - דיוני הפרקים
כל הדיונים שהיו לנו על פרקי "הסמויה", הסדרה הטובה ביותר בתולדות הטלוויזיה (הוכח מדעית).
26/9/2010
"מד מן" - דיוני הפרקים
כל הדיונים שהיו לנו על פרקי "מד מן", AKA "הגברים של שדרות מדיסון".
23/9/2010
"glee" - דיוני הפרקים
כל הדיונים שהיו לנו על פרקי glee.
27/10/2010
"אבודים" - דיוני הפרקים
כל הדיונים שהיו לנו על פרקי סדרת המיסתורין.
30/10/2010
"יומני הערפד" - דיוני הפרקים
כל הדיונים שהיו לנו על פרקי סדרת הערפדים.
4/11/2010
"ילדי האנרכיה" - דיוני הפרקים
כל הדיונים שהיו לנו על פרקי דרמת האופנוענים של קורט סאטר.
2/11/2010
"צ'אק" - דיוני הפרקים
כל הדיונים שהיו לנו על פרקי "צ'אק".
10/10/2010
"קומיוניטי" - דיוני הפרקים
כל הדיונים על פרקי "קומיוניטי".
11/10/2010
"דם אמיתי" - דיוני הפרקים
דיוני הפרקים של סדרת הערפדים של אלן בול.
30/9/2010
"דקסטר" - דיוני הפרקים
דיוני הפרקים שהיו לנו על פרקי "דקסטר".
9/10/2010
"שובר שורות" - דיוני הפרקים
כל הדיונים על פרקי "שובר שורות".
9/10/2010

*
המלצה לעמוד הראשי קהילת תמיכה טכנית מנהלי קהילות הסכם שימוש באתר צור קשר עבודה בעגלות Copyright ©2007-2009, אג'נדה

(0.0303)