שם משתמש: סיסמא:
הרשמה לאג'נדה

*עברנו דירה! בואו לבלוג החדש והנאה של קפה+טלוויזיה
חיפוש בפורום

Follow CoffeePlusTV on Twitter
יום המייסדים (ספוילר "יומני הערפד" 1.22)

יום המייסדים (ספוילר "יומני הערפד" 1.22)
פורסם לפני 2959 ימים     מאת yaddo     סה"כ תגובות: 4     תגובה אחרונה לפני: 2957 ימים

גדול גדול גדול. לגמרי לא ראיתי את זה מגיע. כלומר, אני בטוח שבאיזשהו שלב חשבתי שקת'רין תגיע, אבל שכחתי מזה. הנשיקה בין דזמונד לבין "אלנה" נראתה לי כמו טריק תסריטאי שקוף וצפוי, אבל הטוויסט הזה הפך את הסצינה לגאונית. כמובן שדזמונד רוצה לנשק אותה, אבל לא היא זו שנישקה אותו. וכל זה אחרי שהוא חשף לחלוטין את הקלפים בפניה והפגין את הפגיעות שלו ואת העמדה שלו, ואגב כך גם חשף את אלנה ואת בוני. מבריק.

בכלל, התהליך שעבר דיימונד במהלך העונה היה מחושב ומרתק. מיצור נאלח שחושב על עצמו – תחושותיו כלפי אלנה והאמונה שלה בו, לצד העובדה שהוא הסתנן אל שורות הלוחמים בערפדים בקרב העיירה, גרמה לו בסופו של דבר לעבור צד. מותה העצוב של אנה מול עיניו (ועינינו) והשיחה שלו עם ג'רמי – הכל היה מושלם ותרם למהפך שלו.

החשיפה של קת'רין הייתה נפלאה. אני מודה שלא הבנתי שזו היא עד שג'ון ממש אמר את שמה. הייתי בטוח שאלנה כושפה או משהו, שהיא נוקמת בו על מה שעשה הערב. אם הייתי חושב קצת הייתי בוודאי נזכר שאין מצב שיתנו לעונה להסתיים בלי שנראה את שובה של קת'רין, אבל וואלה, אני שמח שהמוח שלי היה על מצב המתנה – הטוויסט הזה היה אדיר, והיווה דובדבן על הקצפת של הפרק המסחרר הזה, ובכלל של העונה המצוינת.

עכשיו אני מת לראות מה יקרה הלאה. גם כדי לגלות מה קת'רין מתכננת, גם כדי לראות מה הסיפור של טיילר (איש זאב? נראה שבכל סדרת/סרט ערפדים חייבים כזה), גם כדי לראות את קרוליין מחלימה – חסר להם שגם אותה הם הורגים – וגם, קצת יותר בקטנה, לראות מה יהיה עם ג'רמי. האקט שלו הפך מעט פחות ברור לאור העובדה שאנה מתה, אבל זה עדיין אמין אחרי שהתבשל לאורך זמן.

תוקן על ידי yaddo 15/5/2010 14:49

אהבת את הפוסט? סמן לייק:
הגדרות תצוגה
הודעה מחבר שעה תאריך

מאמרי הקהילה
"הסמויה" - דיוני הפרקים
כל הדיונים שהיו לנו על פרקי "הסמויה", הסדרה הטובה ביותר בתולדות הטלוויזיה (הוכח מדעית).
26/9/2010
"מד מן" - דיוני הפרקים
כל הדיונים שהיו לנו על פרקי "מד מן", AKA "הגברים של שדרות מדיסון".
23/9/2010
"glee" - דיוני הפרקים
כל הדיונים שהיו לנו על פרקי glee.
27/10/2010
"אבודים" - דיוני הפרקים
כל הדיונים שהיו לנו על פרקי סדרת המיסתורין.
30/10/2010
"יומני הערפד" - דיוני הפרקים
כל הדיונים שהיו לנו על פרקי סדרת הערפדים.
4/11/2010
"ילדי האנרכיה" - דיוני הפרקים
כל הדיונים שהיו לנו על פרקי דרמת האופנוענים של קורט סאטר.
2/11/2010
"צ'אק" - דיוני הפרקים
כל הדיונים שהיו לנו על פרקי "צ'אק".
10/10/2010
"קומיוניטי" - דיוני הפרקים
כל הדיונים על פרקי "קומיוניטי".
11/10/2010
"דם אמיתי" - דיוני הפרקים
דיוני הפרקים של סדרת הערפדים של אלן בול.
30/9/2010
"דקסטר" - דיוני הפרקים
דיוני הפרקים שהיו לנו על פרקי "דקסטר".
9/10/2010
"שובר שורות" - דיוני הפרקים
כל הדיונים על פרקי "שובר שורות".
9/10/2010

*
המלצה לעמוד הראשי קהילת תמיכה טכנית מנהלי קהילות הסכם שימוש באתר צור קשר עבודה בעגלות Copyright ©2007-2009, אג'נדה

(0.0928)