שם משתמש: סיסמא:
הרשמה לאג'נדה

*עברנו דירה! בואו לבלוג החדש והנאה של קפה+טלוויזיה
חיפוש בפורום

Follow CoffeePlusTV on Twitter
צרי ("ילדי האנרכיה" 2.10)

צרי ("ילדי האנרכיה" 2.10)
פורסם לפני 2928 ימים     מאת yaddo     סה"כ תגובות: 5     תגובה אחרונה לפני: 2928 ימים

כמה אירוני. המהלך המזעזע של זובל מתחילת העונה, האונס של ג'מה, נועד לפרק את SAMCRO. בפועל הוא עושה בדיוק את ההפך, מאחד אותם רגע אחרי שהתפרקו. דווקא האקט הזה מהווה לבסוף את הצרי, המרפא, כפי שמציע שם הפרק המתכתב ישירות עם הפרק של לפני כמה שבועות, גלעד – שניהם מצטטים את אותו מזמור ששורתו הראשונה היא "יש צרי בגלעד". מה זה אומר על היחסים בין ג'קס לקליי? אני מקווה מאוד שהמתח ביניהם לא נגמר בזאת.

פרק יחסית רגוע, מעבר לכך. אופי הכואב המשיך את מגמת התקרבותו ללילה. בתחילת הפרק הקודם הוא בקושי הצליח לנשק אותה ובסופו הוא כמעט בלע אותה מול ילדיהם ההמומים. עכשיו הם כבר ממש משפחה חלופית + סקס על הרצפה, כי המיטה עדיין בלתי אפשרית מדי. אני שמח בשבילו.

לא ראינו מה הן תוצאות השריפה מהפרק הקודם. מה עם צ'אק ודרבי, שהיו בפנים? וגם בובי, שנראה לפני כן כי הוא מתחיל לקלוט מה הולך בין ג'קס לקליי ("מה הסיפור הזה עם רעיה מתה?"), לא מראה לכך סימנים הפעם. טיגס, לעומת זאת, ממשיך את אותה מגמת ייסורים, והפטרייה מוציאה את זה ממנו ביתר שאת.

אני לא לגמרי אוהב את עלילת האירים. כלומר אין לי בעיה עקרונית איתה, אבל זה נראה כאילו פתאום זובל לקח צעד לאחור כדי לאפשר לדברים אחרים לקרות. אני גם לא אוהב שהם מתעלמים מהעובדה שרק לפני כמה חודשים, בעונה הקודמת, הציל המועדון את חייו של קמרון הייז, איש הקשר האירי שלהם. הם דיברו על היחסים ארוכי השנים בין המועדון ל-IRA ומשפחה, הביאו את טארה לנתח אותו פיראטית, נתנו לו להחלים אצלם – מעט אחרי כן נעלם כל זה לטובת לקוח אחר? ואף אחד לא טורח לדבר איתו על זה? צורם לי.

ג'ימי הלז הוא פסיכופת אמיתי. ראינו את צ'יבס מפחד כבר כששכב במיטת בית החולים כששאל את פיונה אם גם הוא כאן, ועכשיו אנחנו מבינים למה. האיומים שלו בנוגע לבתו של צ'יבס היו דוחים ואיומים במיוחד. עם זאת, אני עדיין שונא יותר את זובל. איזה שחקן אדיר טיטוס ווליבר, המגלם את ג'ימי, המבטא האירי שלו היה כיפי במיוחד. מסתבר שפולה מלקולמסון (טריקסי) תהיה השחקנית השלישית מ"דדווד" שמתארחת ב"ילדי האנרכיה", לא השנייה. תמיד תענוג להיתקל בחברים הוותיקים.

תוקן על ידי yaddo 16/5/2010 22:43

אהבת את הפוסט? סמן לייק:
הגדרות תצוגה
הודעה מחבר שעה תאריך

מאמרי הקהילה
"הסמויה" - דיוני הפרקים
כל הדיונים שהיו לנו על פרקי "הסמויה", הסדרה הטובה ביותר בתולדות הטלוויזיה (הוכח מדעית).
26/9/2010
"מד מן" - דיוני הפרקים
כל הדיונים שהיו לנו על פרקי "מד מן", AKA "הגברים של שדרות מדיסון".
23/9/2010
"glee" - דיוני הפרקים
כל הדיונים שהיו לנו על פרקי glee.
27/10/2010
"אבודים" - דיוני הפרקים
כל הדיונים שהיו לנו על פרקי סדרת המיסתורין.
30/10/2010
"יומני הערפד" - דיוני הפרקים
כל הדיונים שהיו לנו על פרקי סדרת הערפדים.
4/11/2010
"ילדי האנרכיה" - דיוני הפרקים
כל הדיונים שהיו לנו על פרקי דרמת האופנוענים של קורט סאטר.
2/11/2010
"צ'אק" - דיוני הפרקים
כל הדיונים שהיו לנו על פרקי "צ'אק".
10/10/2010
"קומיוניטי" - דיוני הפרקים
כל הדיונים על פרקי "קומיוניטי".
11/10/2010
"דם אמיתי" - דיוני הפרקים
דיוני הפרקים של סדרת הערפדים של אלן בול.
30/9/2010
"דקסטר" - דיוני הפרקים
דיוני הפרקים שהיו לנו על פרקי "דקסטר".
9/10/2010
"שובר שורות" - דיוני הפרקים
כל הדיונים על פרקי "שובר שורות".
9/10/2010

*
המלצה לעמוד הראשי קהילת תמיכה טכנית מנהלי קהילות הסכם שימוש באתר צור קשר עבודה בעגלות Copyright ©2007-2009, אג'נדה

(0.0459)