שם משתמש: סיסמא:
הרשמה לאג'נדה

*עברנו דירה! בואו לבלוג החדש והנאה של קפה+טלוויזיה
חיפוש בפורום

Follow CoffeePlusTV on Twitter
צ'אק נגד הסאבוויי והטבעת (ספוילרים לסוף עונה 3)

צ'אק נגד הסאבוויי והטבעת (ספוילרים לסוף עונה 3)
פורסם לפני 3403 ימים     מאת yaddo     אין תגובות    

אחרי הפרק ה-13 בעונה, שהיה כל כך אידיאלי לסיום העונה, היה לי חשש שששת (חמישה שי"נים ברצף!) הפרקים הנוספים שהוזמנו בדיעבד יפגמו בקשירת הקצוות המצוינת שהייתה שם. לא רק שזה לא קרה, אלא שבמידה רבה הפרקים הנוספים הללו החזירו את "צ'אק" אל מקומה בלבי. באיזשהו מקום במהלך העונה קצת מיציתי את הסדרה, או אולי היא עצמה מיצתה את עצמה מעט מבחינתי. עדיין נהניתי ואהבתי, אבל כבר לא הרגשתי צורך להוריד ולצפות בהקדם האפשרי. עכשיו הגיע צמד פרקי הסיום, והוא היה כל כך מענג וכיפי, כל כך סוחף ומלא נשמה, עד שבאבחה חזרה "צ'אק" וכבשה מחדש את לבי.

ולא רק צמד הפרקים האחרונים. כל הששה שנוספו בדיעבד הביאו לכדי שיא מלבב את היחסים בין הדמויות. אלי שנסחפה בעל כרחה אל העיסוק בזה כאשר היו באפריקה, וכעת נוספה אל מעגל יודעי האמת, נאלצת יחד עם מורגן ודבון לצאת ולהציל את אחיה ואת חבריו - זה היה כל כך נפלא. שלושת האאוטסיידרים מצילים את היום. ברור, זה היה מופרך ומבוסס על נס, אבל שום סספונד (או היעדרו) לא מפריע לי כשהכיף קולח כך.

המשפחתיות והחברות שתמיד היו נר לרגליה של "צ'אק", פעלו הפעם במלוא עזוז, אולי יותר מאי פעם. בהתאם העלילה סחפה אותי פנימה כשם שלא עשתה הרבה זמן, לא מעט בזכות הרגעים הקטנים. כאשר סטיבן הבטיח לאלי שזו הפעם האחרונה שהיא תראה אותו הולך ממנה והיה ברור שרגעיו ספורים, התעצבתי באמת ובתמים. חסתי על אלי המסכנה. כששרה וקייסי נעצרו וגילו באמצעות שו שצ'אק לא נכנע לרגשותיו והצליח למצוא את הבניין השני של הטבעת, קייסי אמר לשרה "בחרת מישהו טוב, ווקר. סוף סוף", והחיוך המרוצה על פניה כל כך עשה לי את זה. העובדה שמורגן מצדיק בקביעות את מקומו בצוות, וזה נראה אורגני והולם, היא הוכחה נוספת לכך שהיוצרים מצליחים לנווט את דרכם בבטחה גם בעלילות הכי לא מתקבלות על הדעת. דמותו של מורגן השתדרגה לגמרי והוא הפך לזהב קומי, עם האופן שבו הוא מחזיק את הנשק ומתגנב או אומר לצ'אק שהוא מביך אותו כשהוא מחלק מחמאות לצוות.

ולא הסתפקנו רק במשפחה ובחברים המוכרים, אלא אליהם נוספה גם אלכס, בתו של קייסי. תענוג לראות אותו דואג כך למישהי ומתרכך, ואני נורא אוהב את העובדה שהיא מתקרבת לכל החבורה. מעניין לראות מה יקרה עם הסיפור שלה ושל אמה בעונה הבאה. וכמובן, אלמנט משפחתי נוסף הגיע בסוף הפרק, וגם הוא היה צפוי מקילומטרים עוד מהשיחה של אלי וצ'אק ברכב בתחילת הפרק - אל הקלחת מצטרפת גם ברטובסקי האם. מעניין מאוד.

ומאחר שלא אמרתי שום דבר על ג'פסטר, ששום סוף עונה אינו שלם בלי שיר שלהם, הנה תמונה ששווה אלף מילים.

תוקן על ידי yaddo 26/5/2010 1:27

אהבת את הפוסט? סמן לייק:
הגדרות תצוגה
הודעה מחבר שעה תאריך

מאמרי הקהילה
"הסמויה" - דיוני הפרקים
כל הדיונים שהיו לנו על פרקי "הסמויה", הסדרה הטובה ביותר בתולדות הטלוויזיה (הוכח מדעית).
26/9/2010
"מד מן" - דיוני הפרקים
כל הדיונים שהיו לנו על פרקי "מד מן", AKA "הגברים של שדרות מדיסון".
23/9/2010
"glee" - דיוני הפרקים
כל הדיונים שהיו לנו על פרקי glee.
27/10/2010
"אבודים" - דיוני הפרקים
כל הדיונים שהיו לנו על פרקי סדרת המיסתורין.
30/10/2010
"יומני הערפד" - דיוני הפרקים
כל הדיונים שהיו לנו על פרקי סדרת הערפדים.
4/11/2010
"ילדי האנרכיה" - דיוני הפרקים
כל הדיונים שהיו לנו על פרקי דרמת האופנוענים של קורט סאטר.
2/11/2010
"צ'אק" - דיוני הפרקים
כל הדיונים שהיו לנו על פרקי "צ'אק".
10/10/2010
"קומיוניטי" - דיוני הפרקים
כל הדיונים על פרקי "קומיוניטי".
11/10/2010
"דם אמיתי" - דיוני הפרקים
דיוני הפרקים של סדרת הערפדים של אלן בול.
30/9/2010
"דקסטר" - דיוני הפרקים
דיוני הפרקים שהיו לנו על פרקי "דקסטר".
9/10/2010
"שובר שורות" - דיוני הפרקים
כל הדיונים על פרקי "שובר שורות".
9/10/2010

*
המלצה לעמוד הראשי קהילת תמיכה טכנית מנהלי קהילות הסכם שימוש באתר צור קשר השוואת מחירים בתי מלון בחו"ל Copyright ©2007-2009, אג'נדה

(0.0625)