שם משתמש: סיסמא:
הרשמה לאג'נדה

*עברנו דירה! בואו לבלוג החדש והנאה של קפה+טלוויזיה
חיפוש בפורום

Follow CoffeePlusTV on Twitter
דילול ("ילדי האנרכיה" 2.12)

דילול ("ילדי האנרכיה" 2.12)
פורסם לפני 3089 ימים     מאת yaddo     סה"כ תגובות: 5     תגובה אחרונה לפני: 3088 ימים

לם!

אח, איזו משפחה גדולה, מאושרת ומתפקדת. הטיזר היה הפגנה שערה של ההתלכדות המחודשת של SAMCRO, וכעת כשהם שלמים הם יכולים להתפנות לזימבורים. חשיפת הסודות של ג'מה ושל טיג עשו לכל אחד מהם רק טוב. ג'מה, כפי שאבחנה טארה, נראית שלווה יותר, ואילו טיג שב אל הפסיכופתיות היקרה שלו. אהבתי איך המוזיקה של הפתיח (שאני גם ככה מת עליו) התחילה והתחברה עם הסצינה שלפניה.

אני ממש לא אוהב את מה שנהיה מטארה. ברור שראינו את זה מגיע, אבל אהבתי את זה שהיא הייתה נקודת האור הקיצונית בכל קאדר הדמויות של הסדרה. בינתיים נראה שבמקום שהיא והספר של טלר האב ימשכו את ג'קס אל הטוב, היא זו שנכנעת לשררה ולאלימות. מה שכן אהבתי זה את המבט הארוך והבלתי מתפשר שתקע אופי בסטאל כשהיא נכנסה אל ההטעיה שארגנו לה. תענוג.

ותהייה קלה: מה הסיפור עם הנשיקות בין החבר'ה שם? בשבוע שעבר טיג נישק את ג'מה על השפתיים נשיקה לא יאה, הפעם זובל נישק את בתו באופן שגרם לי לחשוב לרגע שיש ביניהם משהו שלא אמור להיות. ביזארי ודוחה.

אהבת את הפוסט? סמן לייק:
הגדרות תצוגה
הודעה מחבר שעה תאריך

מאמרי הקהילה
"הסמויה" - דיוני הפרקים
כל הדיונים שהיו לנו על פרקי "הסמויה", הסדרה הטובה ביותר בתולדות הטלוויזיה (הוכח מדעית).
26/9/2010
"מד מן" - דיוני הפרקים
כל הדיונים שהיו לנו על פרקי "מד מן", AKA "הגברים של שדרות מדיסון".
23/9/2010
"glee" - דיוני הפרקים
כל הדיונים שהיו לנו על פרקי glee.
27/10/2010
"אבודים" - דיוני הפרקים
כל הדיונים שהיו לנו על פרקי סדרת המיסתורין.
30/10/2010
"יומני הערפד" - דיוני הפרקים
כל הדיונים שהיו לנו על פרקי סדרת הערפדים.
4/11/2010
"ילדי האנרכיה" - דיוני הפרקים
כל הדיונים שהיו לנו על פרקי דרמת האופנוענים של קורט סאטר.
2/11/2010
"צ'אק" - דיוני הפרקים
כל הדיונים שהיו לנו על פרקי "צ'אק".
10/10/2010
"קומיוניטי" - דיוני הפרקים
כל הדיונים על פרקי "קומיוניטי".
11/10/2010
"דם אמיתי" - דיוני הפרקים
דיוני הפרקים של סדרת הערפדים של אלן בול.
30/9/2010
"דקסטר" - דיוני הפרקים
דיוני הפרקים שהיו לנו על פרקי "דקסטר".
9/10/2010
"שובר שורות" - דיוני הפרקים
כל הדיונים על פרקי "שובר שורות".
9/10/2010

*
המלצה לעמוד הראשי קהילת תמיכה טכנית מנהלי קהילות הסכם שימוש באתר צור קשר עבודה בעגלות Copyright ©2007-2009, אג'נדה

(0.0156)