שם משתמש: סיסמא:
הרשמה לאג'נדה

*עברנו דירה! בואו לבלוג החדש והנאה של קפה+טלוויזיה
חיפוש בפורום

Follow CoffeePlusTV on Twitter
קומיוניטי - סיכום עונה

קומיוניטי - סיכום עונה
פורסם לפני 2956 ימים     מאת אריאל87     סה"כ תגובות: 5     תגובה אחרונה לפני: 2954 ימים

לאור העונה האחרונה המקרטעת של המשרד, אני נאלץ להודות שקומיונוטי היא כנראה הסיטקום
הטוב ביותר שרץ עכשיו, לפחות עד שפילדלפיה יחזרו (משפחה מודרנית מגעילה אותי, ו-P&R לא
תפסה אותי מספיק חזק כדי להמשיך, למרות שהבנתי שהעונה השנייה מעולה. פספסתי עוד משהו
מוצלח?).
זה לא שלקומיוניטי אין בעיות - הפיילוט היה מזעזע (נראה לי שלקח לי איזה חצי שנה להתאושש
ממנו ולדגום את הפרק השני), ולמרות ההשתפרות הדרסטית לאורך העונה עדיין יש שם כמה
נפילות, בייחוד שני הפרקים האחרונים שהיו צולעים למדי (למעט פטיש הדלמטים של הדיקן שהיה
כל כך מוזר ואדיר). יש גם יותר מדי קטעים רגשניים, שמוזר לי שסדרה כל כך מתקדמת, פוסט-
מודרנית ואינטרטקסטואלית לא מצליחה להתנער מהם, אבל אני מהמר שעד העונה הבאה זה ייעלם
לגמרי.
לסדרה הזאת יש קאסט אדיר, אני אוהב כמעט את כל הדמויות. אפילו בריטה שעלתה לי על העצבים
בהתחלה הצליחה לגאול את עצמה לקראת הסוף. רק שירלי די חלשה לדעתי, ואולי היא הצליחה
לסחוב את העונה הזאת אבל קשה לי לראות איך היא לא תהפוך למטרד לאורך זמן. עאבד הוא מסוג
הדמויות שבד"כ מעצבנות אותי, מן דמות קמיע כזאת שאני מרגיש שמאלצים אותי לאהוב, כמו ברני
ב-HIMYM, אבל פה זה עובד ואני באמת אוהב אותו. גם דמויות המשנה אדירות - לאונרד, הדיקן
וכמובן סטאר-ברנז, כולם מצליחים להצחיק אותי כל פעם מחדש.
יש מן איזה באזז כזה על משפחה מודרנית כאילו היא אמורה להיות איזשהי יורשת של ארסטד, אבל
קומיוניטי הרבה הרבה יותר דומה לה, ולדעתי יש לה באמת סיכוי אמיתי להגיע לרמה הזאת אם הם
רק ייפטרו מכל קטעי הקיטש חסרי הטעם ויתמקדו בהומור המעולה שהם עושים כל כך טוב.
(זה לא שיש לי משהו נגד קטעים מרגשים בסדרות מצחיקות, אבל הקטעים האלה בקומיוניטי הם לא
מרגשים, הם רגשניים. במשרד מצליחים לשלב בין צחוק ורגש בלי שזה ירגיש מאולץ, בקומיוניטי
זה לא עובד וגם לא צריך את זה, הדמויות האלה הרי לא אמיתיות, הן קריקטורות מוחלטות, אז
בשביל מה סתם לכפות עליהן יותר מדי משמעות?)

אהבת את הפוסט? סמן לייק:
הגדרות תצוגה
הודעה מחבר שעה תאריך

מאמרי הקהילה
"הסמויה" - דיוני הפרקים
כל הדיונים שהיו לנו על פרקי "הסמויה", הסדרה הטובה ביותר בתולדות הטלוויזיה (הוכח מדעית).
26/9/2010
"מד מן" - דיוני הפרקים
כל הדיונים שהיו לנו על פרקי "מד מן", AKA "הגברים של שדרות מדיסון".
23/9/2010
"glee" - דיוני הפרקים
כל הדיונים שהיו לנו על פרקי glee.
27/10/2010
"אבודים" - דיוני הפרקים
כל הדיונים שהיו לנו על פרקי סדרת המיסתורין.
30/10/2010
"יומני הערפד" - דיוני הפרקים
כל הדיונים שהיו לנו על פרקי סדרת הערפדים.
4/11/2010
"ילדי האנרכיה" - דיוני הפרקים
כל הדיונים שהיו לנו על פרקי דרמת האופנוענים של קורט סאטר.
2/11/2010
"צ'אק" - דיוני הפרקים
כל הדיונים שהיו לנו על פרקי "צ'אק".
10/10/2010
"קומיוניטי" - דיוני הפרקים
כל הדיונים על פרקי "קומיוניטי".
11/10/2010
"דם אמיתי" - דיוני הפרקים
דיוני הפרקים של סדרת הערפדים של אלן בול.
30/9/2010
"דקסטר" - דיוני הפרקים
דיוני הפרקים שהיו לנו על פרקי "דקסטר".
9/10/2010
"שובר שורות" - דיוני הפרקים
כל הדיונים על פרקי "שובר שורות".
9/10/2010

*
המלצה לעמוד הראשי קהילת תמיכה טכנית מנהלי קהילות הסכם שימוש באתר צור קשר עבודה בעגלות Copyright ©2007-2009, אג'נדה

(0.0625)