שם משתמש: סיסמא:
הרשמה לאג'נדה

*עברנו דירה! בואו לבלוג החדש והנאה של קפה+טלוויזיה
חיפוש בפורום

Follow CoffeePlusTV on Twitter

פכיםקפה
פורסם לפני 2957 ימים     מאת yaddo     סה"כ תגובות: 14     תגובה אחרונה לפני: 2951 ימים

לא נעים להגיד, אבל בצפייה השניה, הפרק של אתמול ב"קומיוניטי" (1x17) היה ממש מטופש. גם בצפייה הראשונה לא נהניתי מחלקים נרחבים ממנו, אבל אתמול הייתי אפילו מעט נבוך. הקטע שבו עאבד ניגש אל הבחורה בעידוד חבריו בתור אישיות אחרת שמתנהגת כמו לטאה, היה מביך מסיבות רבות. גם כי זה מטומטם וגם כי הקומדיה פשוט לא זרמה. בהמשך הביליארד בעירום היה מבדר משהו, במיוחד תגובות הקהל השונות, אבל עדיין - פרק גרוע. לפחות הקטע עם עאבד כדון דרייפר היה מעולה.

עוד לא ראיתי את הפרק השני של "מורגן פרימן והמוזיקה האמריקאית", אבל הפרק הראשון היה מעניין מאוד. אני חובב גדול של מוזיקה ושל היסטוריה, כך שתוכניות כאלה הן לחם חוקי, אבל למרות העניין שלי בתוכנית - שהוא ברירת מחדל עבורי גם כשמדובר במוזיקה שאני לא אוהב, כמו בלוז במקרה הזה - התבאסתי מהעובדה שיש שם מינימום שימוש בחומרי ארכיון, אלא בעיקר בהופעות עכשוויות של גדולי הז'אנר המוצגים שם. זה ממש לא מה שאני מחפש בתוכנית כזו. אמנם מן הסתם אין יותר מדי פוטג' של אמנים שחורים משנות ה-50 (ובטח שלא לפני כן), אבל תמונות סטילס מאז ודאי שיש ואפילו את זה לא ראינו. יתר על כן, את השיר היחיד שכן הכרתי שם, של האלילה אטה ג'יימס, היא שחטה על הבמה בגרסה מהירה ומעצבנת, שהריצה אותי מיד אחרי הצפייה לשמוע את המקור כדי לתקן את המעוות.

אהבת את הפוסט? סמן לייק:
הגדרות תצוגה
הודעה מחבר שעה תאריך

מאמרי הקהילה
"הסמויה" - דיוני הפרקים
כל הדיונים שהיו לנו על פרקי "הסמויה", הסדרה הטובה ביותר בתולדות הטלוויזיה (הוכח מדעית).
26/9/2010
"מד מן" - דיוני הפרקים
כל הדיונים שהיו לנו על פרקי "מד מן", AKA "הגברים של שדרות מדיסון".
23/9/2010
"glee" - דיוני הפרקים
כל הדיונים שהיו לנו על פרקי glee.
27/10/2010
"אבודים" - דיוני הפרקים
כל הדיונים שהיו לנו על פרקי סדרת המיסתורין.
30/10/2010
"יומני הערפד" - דיוני הפרקים
כל הדיונים שהיו לנו על פרקי סדרת הערפדים.
4/11/2010
"ילדי האנרכיה" - דיוני הפרקים
כל הדיונים שהיו לנו על פרקי דרמת האופנוענים של קורט סאטר.
2/11/2010
"צ'אק" - דיוני הפרקים
כל הדיונים שהיו לנו על פרקי "צ'אק".
10/10/2010
"קומיוניטי" - דיוני הפרקים
כל הדיונים על פרקי "קומיוניטי".
11/10/2010
"דם אמיתי" - דיוני הפרקים
דיוני הפרקים של סדרת הערפדים של אלן בול.
30/9/2010
"דקסטר" - דיוני הפרקים
דיוני הפרקים שהיו לנו על פרקי "דקסטר".
9/10/2010
"שובר שורות" - דיוני הפרקים
כל הדיונים על פרקי "שובר שורות".
9/10/2010

*
המלצה לעמוד הראשי קהילת תמיכה טכנית מנהלי קהילות הסכם שימוש באתר צור קשר עבודה בעגלות Copyright ©2007-2009, אג'נדה

(0.0156)