שם משתמש: סיסמא:
הרשמה לאג'נדה

*עברנו דירה! בואו לבלוג החדש והנאה של קפה+טלוויזיה
חיפוש בפורום

Follow CoffeePlusTV on Twitter
אני לא הרגשתי

אני לא הרגשתי
פורסם לפני 3258 ימים     מאת backbeat     אין תגובות    

שבהחלפת המבטים בסוף פגי ופיט מתגברים על הרגשות שלהם אחד כלפי השני. לי זה נראה יותר חיוך מאולץ ונבוך מחוסר ברירה, נימוס קורקטי.

יש ביניהם לא מעט. לא אהבה, כלומר אף פעם לא הרגשתי שהייתה שם באמת אהבה. היו שם ניצול הדדי מתוך רצון להתקדם, רצון להתנחם, רצון להתקבל, רצון לפרוק עול לפני החתונה. הרי אם לא היה ההריון וילד סודי שגדל רחוק מהעין, הקטע שלהם היה פרט ביוגרפי נמוג. בטח אצל פיט אבל גם אצל פגי, בהתחשב במה שעומד להגיע בשנים הבאות.

אבל מה שכן יש בין שניהם לא נעלם עם אותו חיוך, פשוט נקבר מכורח המציאות. פגי מלאת רגשות ומחשבות בנושא אבל מה ייצא לה מלהעלות את זה? היא מבינה שזה מיותר, הוא עם אשתו ויש ילד בדרך ובכל מקרה לא בטוח שהיא בכלל רוצה אותו (ואנחנו יודעים שהיא לא רוצה ילד עכשיו). ואילו פיט מרגיש בעיקר מבוכה, הוא יודע שיש פה פיל בחדר והוא מקווה שפגי תרשה לו להלך סביבו.
אבל הצופה לא יכול להתעלם, זה נמצא בכל פעם שפיט מזכיר את האבהות החדשה. "אני הולך להיות אבא?" לחמו ו"לא חשבתי שארגיש ככה" לאשתו שמתפלאת "איך אתה אמור לדעת איך תרגיש?".

אהבת את הפוסט? סמן לייק:
הגדרות תצוגה
הודעה מחבר שעה תאריך

מאמרי הקהילה
"הסמויה" - דיוני הפרקים
כל הדיונים שהיו לנו על פרקי "הסמויה", הסדרה הטובה ביותר בתולדות הטלוויזיה (הוכח מדעית).
26/9/2010
"מד מן" - דיוני הפרקים
כל הדיונים שהיו לנו על פרקי "מד מן", AKA "הגברים של שדרות מדיסון".
23/9/2010
"glee" - דיוני הפרקים
כל הדיונים שהיו לנו על פרקי glee.
27/10/2010
"אבודים" - דיוני הפרקים
כל הדיונים שהיו לנו על פרקי סדרת המיסתורין.
30/10/2010
"יומני הערפד" - דיוני הפרקים
כל הדיונים שהיו לנו על פרקי סדרת הערפדים.
4/11/2010
"ילדי האנרכיה" - דיוני הפרקים
כל הדיונים שהיו לנו על פרקי דרמת האופנוענים של קורט סאטר.
2/11/2010
"צ'אק" - דיוני הפרקים
כל הדיונים שהיו לנו על פרקי "צ'אק".
10/10/2010
"קומיוניטי" - דיוני הפרקים
כל הדיונים על פרקי "קומיוניטי".
11/10/2010
"דם אמיתי" - דיוני הפרקים
דיוני הפרקים של סדרת הערפדים של אלן בול.
30/9/2010
"דקסטר" - דיוני הפרקים
דיוני הפרקים שהיו לנו על פרקי "דקסטר".
9/10/2010
"שובר שורות" - דיוני הפרקים
כל הדיונים על פרקי "שובר שורות".
9/10/2010

*
המלצה לעמוד הראשי קהילת תמיכה טכנית מנהלי קהילות הסכם שימוש באתר צור קשר השוואת מחירים בתי מלון בחו"ל Copyright ©2007-2009, אג'נדה

(0.1094)