שם משתמש: סיסמא:
הרשמה לאג'נדה

*עברנו דירה! בואו לבלוג החדש והנאה של קפה+טלוויזיה
חיפוש בפורום

Follow CoffeePlusTV on Twitter
מבוא לאנתרופולוגיה (ספוילר "קומיוניטי" 2.01)

מבוא לאנתרופולוגיה (ספוילר "קומיוניטי" 2.01)
פורסם לפני 2979 ימים     מאת yaddo     סה"כ תגובות: 23     תגובה אחרונה לפני: 2971 ימים

איזה פרק מעולה. חשבתי שלא התגעגעתי כי אני גם ככה צופה בה בקביעות בחם 3, אבל מסתבר שבכל זאת חסרו לי התרחשויות חדשות. הפרק ניגש בתחכום רב לטפל בספיחי יחסי בריטה-ג'ף-אנני: נטרול המבוכה בעזרת עדת המעריצות של בריטה, הפיכת הקערה על פיה עם ה"וידוי" של ג'ף על אהבתו, ואז יחסים דביקים מזויפים ועתירי לשונות. ההתנהגות של אנני כלפי ג'ף הייתה כה חמודה ואחרי כן היסטרית, עם ההדרגה שבה היא מזנבת בו ככלבלב מאוהב, אחרי כן מביטה באופן מכמיר לב בו ובבריטה מתחברים, ולבסוף צורחת שוב ושוב אל מול החתונה ומעיפה לו אגרוף זועם. במקביל לכל אלה, ה("האם זה עוד אחד מה-)מטא (שלך?") של עאבד היה שכבה מצוינת נוספת של התמודדות עם האירועים ועם משבר אפשרי של העונה השנייה. על פי הפרק הראשון בה, נראה שאין חשש כזה.

בטי ווייט הייתה בעיקר ברקע בתחילת הפרק, אבל בחלק השני שלו היא כבר המחישה את מלכותה. "אני אתקוף אותך עם זה, אתה תגן על עצמך עם כבוד". גדול. ההתארחות שלה בראפ-"אפריקה" (אמן: טוטו) של טרוי ועאבד רק היה הדובדבן שבקצפת. אני מקווה שהיא תחזור גם בהמשך.

ולסיום: Old White Man Says.

אהבת את הפוסט? סמן לייק:
הגדרות תצוגה
הודעה מחבר שעה תאריך

מאמרי הקהילה
"הסמויה" - דיוני הפרקים
כל הדיונים שהיו לנו על פרקי "הסמויה", הסדרה הטובה ביותר בתולדות הטלוויזיה (הוכח מדעית).
26/9/2010
"מד מן" - דיוני הפרקים
כל הדיונים שהיו לנו על פרקי "מד מן", AKA "הגברים של שדרות מדיסון".
23/9/2010
"glee" - דיוני הפרקים
כל הדיונים שהיו לנו על פרקי glee.
27/10/2010
"אבודים" - דיוני הפרקים
כל הדיונים שהיו לנו על פרקי סדרת המיסתורין.
30/10/2010
"יומני הערפד" - דיוני הפרקים
כל הדיונים שהיו לנו על פרקי סדרת הערפדים.
4/11/2010
"ילדי האנרכיה" - דיוני הפרקים
כל הדיונים שהיו לנו על פרקי דרמת האופנוענים של קורט סאטר.
2/11/2010
"צ'אק" - דיוני הפרקים
כל הדיונים שהיו לנו על פרקי "צ'אק".
10/10/2010
"קומיוניטי" - דיוני הפרקים
כל הדיונים על פרקי "קומיוניטי".
11/10/2010
"דם אמיתי" - דיוני הפרקים
דיוני הפרקים של סדרת הערפדים של אלן בול.
30/9/2010
"דקסטר" - דיוני הפרקים
דיוני הפרקים שהיו לנו על פרקי "דקסטר".
9/10/2010
"שובר שורות" - דיוני הפרקים
כל הדיונים על פרקי "שובר שורות".
9/10/2010

*
המלצה לעמוד הראשי קהילת תמיכה טכנית מנהלי קהילות הסכם שימוש באתר צור קשר עבודה בעגלות Copyright ©2007-2009, אג'נדה

(0.0160)