שם משתמש: סיסמא:
הרשמה לאג'נדה

*עברנו דירה! בואו לבלוג החדש והנאה של קפה+טלוויזיה
חיפוש בפורום

Follow CoffeePlusTV on Twitter
ירח רע זורח ("יומני הערפד" 2.03)

ירח רע זורח ("יומני הערפד" 2.03)
פורסם לפני 2980 ימים     מאת yaddo     אין תגובות    

בדיוק השבוע שודר בחם הפרק העשירי בעונה הראשונה, זה שבו ג'רמי מנסה להתחבר עם טיילר והלה מכה אותו בתמורה. ג'רמי שואל מה הבעיה שלו וטיילר המובך אומר שהוא לא יודע. כשהוא יוצא מהפריים אנחנו רואים את הירח המלא בוהק מאחוריו. התפעלתי מהרמז המטרים הבולט כל כך שבכל זאת הצלחתי לפספס, וזה בדיוק מה שאני אוהב בסדרה הזו. היא מצליחה לבנות בחישוב את העלילה מאחורי דמויות שממש איכפת לי מהן, או כאלה שלכל הפחות הן עגולות ומנומקות, כך שכאשר יש טוויסט אני לא רואה אותו מגיע כי אני מתרכז במשהו אחר.

קרוליין, כפי שאני מקפיד לשוב ולומר, היא הדמות האהובה עלי שם. ההתמודדות שלה עם הפיכתה לערפד הן בפרק הקודם והן הפעם היא מרתקת ונבנית באופן יפה ומאוד אנושי. ההחלטה שלה בסוף, בטוויסט בפני עצמו, לגרום למאט להתרחק ולהיפרד ממנה, הייתה צובטת. עכשיו הגיעה קת'רין לאסוף אותה כדי לעשות כיף ובטח להשחית אותה, זה בוודאי יהיה מעניין לצפייה.

במקביל אני אוהב את האופן שבו עלילת אנשי הזאב מתפתחת כאן, לאט ובסבלנות, כמו שהדוגמה הזו מהעונה הראשונה ממחישה. בניגוד ל"דם אמיתי" – שבה אמנם הערפדים יצאו מהארון אבל במקביל להם פתאום מגיחים כל היצורים העל טבעיים שניתן להעלות על הדעת, וגם כאלה שלא – פה חשיפה של יצור נעשית באופן הדרגתי ומתקבל על הדעת. עכשיו טיילר גילה על דודו, ואגב כך הוא נחשף אל הערפדים סטפן וקרוליין. אמנם סטפן אמר שהוא טיפל בו, אבל האם הוא יכול להשפיע על אנשי זאב?

אהבת את הפוסט? סמן לייק:
הגדרות תצוגה
הודעה מחבר שעה תאריך

מאמרי הקהילה
"הסמויה" - דיוני הפרקים
כל הדיונים שהיו לנו על פרקי "הסמויה", הסדרה הטובה ביותר בתולדות הטלוויזיה (הוכח מדעית).
26/9/2010
"מד מן" - דיוני הפרקים
כל הדיונים שהיו לנו על פרקי "מד מן", AKA "הגברים של שדרות מדיסון".
23/9/2010
"glee" - דיוני הפרקים
כל הדיונים שהיו לנו על פרקי glee.
27/10/2010
"אבודים" - דיוני הפרקים
כל הדיונים שהיו לנו על פרקי סדרת המיסתורין.
30/10/2010
"יומני הערפד" - דיוני הפרקים
כל הדיונים שהיו לנו על פרקי סדרת הערפדים.
4/11/2010
"ילדי האנרכיה" - דיוני הפרקים
כל הדיונים שהיו לנו על פרקי דרמת האופנוענים של קורט סאטר.
2/11/2010
"צ'אק" - דיוני הפרקים
כל הדיונים שהיו לנו על פרקי "צ'אק".
10/10/2010
"קומיוניטי" - דיוני הפרקים
כל הדיונים על פרקי "קומיוניטי".
11/10/2010
"דם אמיתי" - דיוני הפרקים
דיוני הפרקים של סדרת הערפדים של אלן בול.
30/9/2010
"דקסטר" - דיוני הפרקים
דיוני הפרקים שהיו לנו על פרקי "דקסטר".
9/10/2010
"שובר שורות" - דיוני הפרקים
כל הדיונים על פרקי "שובר שורות".
9/10/2010

*
המלצה לעמוד הראשי קהילת תמיכה טכנית מנהלי קהילות הסכם שימוש באתר צור קשר עבודה בעגלות Copyright ©2007-2009, אג'נדה

(0.0137)