שם משתמש: סיסמא:
הרשמה לאג'נדה

*עברנו דירה! בואו לבלוג החדש והנאה של קפה+טלוויזיה
חיפוש בפורום

Follow CoffeePlusTV on Twitter
רע שלי (ספוילר "דקסטר" 5.01)

רע שלי (ספוילר "דקסטר" 5.01)
פורסם לפני 2766 ימים     מאת yaddo     סה"כ תגובות: 36     תגובה אחרונה לפני: 2761 ימים

כמה, כמה בולטת הזיעה של יוצרי הסדרה הזו. זה תמיד היה נכון, אבל בפרק הזה היא בלטה שבעתיים בכתיבה פשוט גרועה. הקריינות השקופה והקלישאתית מתמיד, המחווה הגמלונית ל"עמוק באדמה" בבית הלוויות, אוזני המיקי מאוס הצורמים מצרום בזמן שהוא מספר לילדים את הבשורה הרעה, ה"אני מצטער על אובדנכם". הילדים קיבלו את החדשות הרבה יותר מדי מהר, רגע אחד אסטור מול דקסטר ורגע שני היא מטיחה בו "היא מתה ולא אתה". ה"היא מתה" הזה נראה כל כך חפוז, כל כך לא אנושי, כל כך משלים. לא אמורה להיות איזו הכחשה איפשהו? הדחקה? מילא אם הסצינה הייתה נבנית טוב יותר, אבל כולה הייתה מהירה מדי והדגישה את מה שלא צריך להדגיש, כמו אוזני המיקי מאוס שעל דקסטר כסממן נוסף והו-כה-מתוחכם לניתוק הרגשי שלו. זה לא היה משעשע, סתם דיסוננסי.

מה שכן טוב: רצח של חף מפשע. בפעם הראשונה ראינו את דקסטר רוצח מישהו שאינו רוצח בעצמו, או לכל הפחות איש רע כמו באחד הפרקים בעונה הקודמת (ההוא שנרצח בטעות והתברר כסוחר נשים או משהו כזה). אמנם גם הפעם זה היה איזה בנזונה עם אישיות מלבבת שכולנו שמחנו לראות אותו מת, אבל הוא חף מפשע על כל פנים. אם נחבר את זה עם הניסיון של קווין להעמיק בנוגע לדקסטר, אולי מתוכננת בעונה הזו הישנות של מקרה דואקס מהעונה השנייה, אלא שהפעם דקסטר עצמו ילכלך את ידיו וירצח בעצמו חף מפשע נוסף. כך או כך, אני לא צופה עתיד מזהיר, או עתיד בכלל, לדמות של קווין, ועצם העובדה שבפרק הראשון לעונה אפשר להריח את זה מצערת אותי. אני מקווה להתבדות, אני מקווה שהאסטרטגיה והטקטיקה ישחקו תפקיד בעונה הזו כשדקסטר ינסה לחמוק מקווין, אבל אני לא תולה בכך תקוות. קצת מצער אותי שהוא רצח סתם אדם אקראי כחף-מפשע הראשון שלו, היה יכול להיות לזה כובד רב בהרבה אם זה היה קורה בפעם הראשונה עם מישהו שהוא מכיר.

עוד אהבתי: השיחה של דקסטר ודב שבה ביקש ממנה להיות בחיי התינוק. גם ההספד שלו לריטה היה יפה למדי.

אהבת את הפוסט? סמן לייק:
הגדרות תצוגה
הודעה מחבר שעה תאריך

מאמרי הקהילה
"הסמויה" - דיוני הפרקים
כל הדיונים שהיו לנו על פרקי "הסמויה", הסדרה הטובה ביותר בתולדות הטלוויזיה (הוכח מדעית).
26/9/2010
"מד מן" - דיוני הפרקים
כל הדיונים שהיו לנו על פרקי "מד מן", AKA "הגברים של שדרות מדיסון".
23/9/2010
"glee" - דיוני הפרקים
כל הדיונים שהיו לנו על פרקי glee.
27/10/2010
"אבודים" - דיוני הפרקים
כל הדיונים שהיו לנו על פרקי סדרת המיסתורין.
30/10/2010
"יומני הערפד" - דיוני הפרקים
כל הדיונים שהיו לנו על פרקי סדרת הערפדים.
4/11/2010
"ילדי האנרכיה" - דיוני הפרקים
כל הדיונים שהיו לנו על פרקי דרמת האופנוענים של קורט סאטר.
2/11/2010
"צ'אק" - דיוני הפרקים
כל הדיונים שהיו לנו על פרקי "צ'אק".
10/10/2010
"קומיוניטי" - דיוני הפרקים
כל הדיונים על פרקי "קומיוניטי".
11/10/2010
"דם אמיתי" - דיוני הפרקים
דיוני הפרקים של סדרת הערפדים של אלן בול.
30/9/2010
"דקסטר" - דיוני הפרקים
דיוני הפרקים שהיו לנו על פרקי "דקסטר".
9/10/2010
"שובר שורות" - דיוני הפרקים
כל הדיונים על פרקי "שובר שורות".
9/10/2010

*
המלצה לעמוד הראשי קהילת תמיכה טכנית מנהלי קהילות הסכם שימוש באתר צור קשר עבודה בעגלות Copyright ©2007-2009, אג'נדה

(0.0547)