שם משתמש: סיסמא:
הרשמה לאג'נדה

*עברנו דירה! בואו לבלוג החדש והנאה של קפה+טלוויזיה
חיפוש בפורום

Follow CoffeePlusTV on Twitter
מושלם למעשה (ספוילר "דקסטר" 5.03)

מושלם למעשה (ספוילר "דקסטר" 5.03)
פורסם לפני 2902 ימים     מאת yaddo     סה"כ תגובות: 22     תגובה אחרונה לפני: 2891 ימים

או, הנה הגיעה ג'וליה סטיילס. אפילו במצבה המרוט היא עדיין יפהפיה. אני שמח שלא קראתי מהו התפקיד שלה, זה בטח היה הורס לי. מה יהיה איתה הלאה? היא ראתה הכל אבל דקסטר מן הסתם לא יהרוג אותה, כך ששוב נשמע הד חזק מהעונה השנייה: לדקסטר תהיה מישהי שתדע את סודו. ומה, בסוף היא תהרוג את קווין כשם שלילה רצחה את דואקס?

ההרדמות ההדדיות של דקס ובויד פולר היו מצוינות ומפתיעות, אבל ציפיתי שהתוצאה שלאחר מכן תהיה יותר מוצלחת. בסצינות שבהן מישהו מחפש מישהו אחר, אנחנו צריכים לפחד ממי שאיננו רואים על המסך, ומאחר שרק את בויד ראינו על המסך בבית החולים ואז בבית שלו, לא היה שום דבר מותח בסצינות הארוכות האלה. לא אגיד שלא היה נחמד להתוודע שוב לפסיכופתיות של גיבורנו האהוב מעיניו של מישהו אחר, כמו למשל כשהוא הפעיל את דיסק ההעצמה העצמית של בויד, אבל אני חושב שהייתי מבכר מתח. ניחא, המתח וודאי יגיע ככל שקווין יתקדם במצוד שלו.

מה הסיפור עם האומנת? ברגע שדקסטר אמר לדב בציניות שתבדוק את השם שלה באינטרפול, נראה שברור שמשהו איתה לא בסדר. האירים האלה, רק צרות הם עושים (ע"ע "ילדי האנרכיה").

אהבת את הפוסט? סמן לייק:
הגדרות תצוגה
הודעה מחבר שעה תאריך

מאמרי הקהילה
"הסמויה" - דיוני הפרקים
כל הדיונים שהיו לנו על פרקי "הסמויה", הסדרה הטובה ביותר בתולדות הטלוויזיה (הוכח מדעית).
26/9/2010
"מד מן" - דיוני הפרקים
כל הדיונים שהיו לנו על פרקי "מד מן", AKA "הגברים של שדרות מדיסון".
23/9/2010
"glee" - דיוני הפרקים
כל הדיונים שהיו לנו על פרקי glee.
27/10/2010
"אבודים" - דיוני הפרקים
כל הדיונים שהיו לנו על פרקי סדרת המיסתורין.
30/10/2010
"יומני הערפד" - דיוני הפרקים
כל הדיונים שהיו לנו על פרקי סדרת הערפדים.
4/11/2010
"ילדי האנרכיה" - דיוני הפרקים
כל הדיונים שהיו לנו על פרקי דרמת האופנוענים של קורט סאטר.
2/11/2010
"צ'אק" - דיוני הפרקים
כל הדיונים שהיו לנו על פרקי "צ'אק".
10/10/2010
"קומיוניטי" - דיוני הפרקים
כל הדיונים על פרקי "קומיוניטי".
11/10/2010
"דם אמיתי" - דיוני הפרקים
דיוני הפרקים של סדרת הערפדים של אלן בול.
30/9/2010
"דקסטר" - דיוני הפרקים
דיוני הפרקים שהיו לנו על פרקי "דקסטר".
9/10/2010
"שובר שורות" - דיוני הפרקים
כל הדיונים על פרקי "שובר שורות".
9/10/2010

*
המלצה לעמוד הראשי קהילת תמיכה טכנית מנהלי קהילות הסכם שימוש באתר צור קשר עבודה בעגלות Copyright ©2007-2009, אג'נדה

(0.0313)