שם משתמש: סיסמא:
הרשמה לאג'נדה

*עברנו דירה! בואו לבלוג החדש והנאה של קפה+טלוויזיה
חיפוש בפורום

Follow CoffeePlusTV on Twitter
צ'אק נגד ההפיכה (ספוילר "צ'אק" 4.04)

צ'אק נגד ההפיכה (ספוילר "צ'אק" 4.04)
פורסם לפני 2900 ימים     מאת yaddo     סה"כ תגובות: 4     תגובה אחרונה לפני: 2899 ימים

משהו לא טוב עובר על העונה הזו. ארבעה פרקים מתחילתה ואני פשוט לא נהנה כמו פעם. סוף העונה השלישית השאיר טעם כל כך טוב שהרביעית פשוט לא מצליחה לשחזר עד כה. המופרכות, שתמיד הייתה נר לרגליה של "צ'אק", הפכה לחזות הכל. היא והיחסים המעצבנים בין צ'אק לשרה. אלוהים אדירים, במקומה כבר מזמן הייתי מעיף אותו לכל הרוחות, כמו איזו רכיכה תלותית במיוחד הוא נדבק ומתעקש על שיחות יחסינו לאן. עוד אין לכם שנה, למען השם. אני כבר לא זוכר מה היא רואה בו.

אבל הכי חמור, אם בעבר "צ'אק" הייתה מאסטרית במקוריות ושבירת קלישאות, הרי שעכשיו הקלישאות נמצאות על כל שעל והמקוריות איננה כבר מנקודת הפתיחה, כשאת את הדדי אישוז החליפו הממי אישוז ממש על פי התור באופן מסודר ויפה. הפרק של השבוע המחיש את היעדר המקוריות יותר מכל. הרגשתי כאילו אני צופה בסדרת אייטיז שאני יודע בדיוק מה הולך לקרות בה ואיך היא תיגמר. גם הסיפור עם הרודנים הנאהבים, גם עם מורגן ואלכס, גם עם צ'אק ושרה עד לרמת השיחה בעת השינה והחיוך בסוף (אם כי אני מודה, ציפיתי שגם יפתח את העיניים). צר לי, אבל נכון לעכשיו זאת לא הסדרה שאהבתי.

אהבת את הפוסט? סמן לייק:
הגדרות תצוגה
הודעה מחבר שעה תאריך

מאמרי הקהילה
"הסמויה" - דיוני הפרקים
כל הדיונים שהיו לנו על פרקי "הסמויה", הסדרה הטובה ביותר בתולדות הטלוויזיה (הוכח מדעית).
26/9/2010
"מד מן" - דיוני הפרקים
כל הדיונים שהיו לנו על פרקי "מד מן", AKA "הגברים של שדרות מדיסון".
23/9/2010
"glee" - דיוני הפרקים
כל הדיונים שהיו לנו על פרקי glee.
27/10/2010
"אבודים" - דיוני הפרקים
כל הדיונים שהיו לנו על פרקי סדרת המיסתורין.
30/10/2010
"יומני הערפד" - דיוני הפרקים
כל הדיונים שהיו לנו על פרקי סדרת הערפדים.
4/11/2010
"ילדי האנרכיה" - דיוני הפרקים
כל הדיונים שהיו לנו על פרקי דרמת האופנוענים של קורט סאטר.
2/11/2010
"צ'אק" - דיוני הפרקים
כל הדיונים שהיו לנו על פרקי "צ'אק".
10/10/2010
"קומיוניטי" - דיוני הפרקים
כל הדיונים על פרקי "קומיוניטי".
11/10/2010
"דם אמיתי" - דיוני הפרקים
דיוני הפרקים של סדרת הערפדים של אלן בול.
30/9/2010
"דקסטר" - דיוני הפרקים
דיוני הפרקים שהיו לנו על פרקי "דקסטר".
9/10/2010
"שובר שורות" - דיוני הפרקים
כל הדיונים על פרקי "שובר שורות".
9/10/2010

*
המלצה לעמוד הראשי קהילת תמיכה טכנית מנהלי קהילות הסכם שימוש באתר צור קשר עבודה בעגלות Copyright ©2007-2009, אג'נדה

(0.0313)