שם משתמש: סיסמא:
הרשמה לאג'נדה

*עברנו דירה! בואו לבלוג החדש והנאה של קפה+טלוויזיה
חיפוש בפורום

Follow CoffeePlusTV on Twitter
Glee 2.04 - Duets (ספוילרים לעונה 2 באופן כללי)

Glee 2.04 - Duets (ספוילרים לעונה 2 באופן כללי)
פורסם לפני 3238 ימים     מאת פשוט יעל     סה"כ תגובות: 12     תגובה אחרונה לפני: 3236 ימים

או! סוף סוף פרק מהנה באמת!

אחרי שהפרק הראשון לעונה היה מבולגן הרבה יותר מדי (כמה סיפורים הם ניסו לדחוס שם? חמישה, שישה? הרבה יותר מדי) ועם שירים שהיו ברובם לא משהו בכלל - לפחות בעיניי - והפרק השני לעונה היה פרק בריטני ספירס, עם הרבה יותר מדי הפקות הפקתיות (בתירוץ שהן הזיות) ועם שירים שהיו של בריטני ספירס, שאותה אני בכלל לא סובלת, והפרק השלישי לעונה היה אמנם כבר יותר נחמד אבל בגדול הרבה יותר מדי במתכונת Very Special Episode עם הרבה סולואים מרגשים... סוף סוף אני מרגישה כאילו הסדרה מתחילה לחזור לעצמה יותר.

היו אחלה שירים (אהבתי במיוחד את הדואט של מרסדס וסנטנה, את ויקטור-ויקטוריה של קורט, ואת ההתמודדות המצוינת עם הפעם הראשונה שמייק צ'אנג [Other Asian] מבצע שיר - מתברר שעד כה הוא בכלל לא רצה לשיר, והפתרון של טינה היה מקסים ועשוי מצוין בעיניי). רובם גם בוצעו 'רגיל' אבל היתה גם הפקה אחת יותר מושקעת (אבל לא באופן מטורף יותר מדי), שזה מינון טוב בעיניי. מהעלילות לא ממש אכפת לי, אבל זו של קורט ואבא שלו היתה נחמדה, מן הסתם כי היא לא היתה הצ'יז שניסו לכפות עלינו בפרק הקודם אלא משהו הרבה יותר סביר ואנושי. ובריטני אמנם פלטה קצת פחות הברקות, אבל היא היתה ממש חמודה במסעדה בסוף הפרק.

בקיצור, היה אחלה. אני מרוצה מאוד.

אהבת את הפוסט? סמן לייק:
הגדרות תצוגה
הודעה מחבר שעה תאריך

מאמרי הקהילה
"הסמויה" - דיוני הפרקים
כל הדיונים שהיו לנו על פרקי "הסמויה", הסדרה הטובה ביותר בתולדות הטלוויזיה (הוכח מדעית).
26/9/2010
"מד מן" - דיוני הפרקים
כל הדיונים שהיו לנו על פרקי "מד מן", AKA "הגברים של שדרות מדיסון".
23/9/2010
"glee" - דיוני הפרקים
כל הדיונים שהיו לנו על פרקי glee.
27/10/2010
"אבודים" - דיוני הפרקים
כל הדיונים שהיו לנו על פרקי סדרת המיסתורין.
30/10/2010
"יומני הערפד" - דיוני הפרקים
כל הדיונים שהיו לנו על פרקי סדרת הערפדים.
4/11/2010
"ילדי האנרכיה" - דיוני הפרקים
כל הדיונים שהיו לנו על פרקי דרמת האופנוענים של קורט סאטר.
2/11/2010
"צ'אק" - דיוני הפרקים
כל הדיונים שהיו לנו על פרקי "צ'אק".
10/10/2010
"קומיוניטי" - דיוני הפרקים
כל הדיונים על פרקי "קומיוניטי".
11/10/2010
"דם אמיתי" - דיוני הפרקים
דיוני הפרקים של סדרת הערפדים של אלן בול.
30/9/2010
"דקסטר" - דיוני הפרקים
דיוני הפרקים שהיו לנו על פרקי "דקסטר".
9/10/2010
"שובר שורות" - דיוני הפרקים
כל הדיונים על פרקי "שובר שורות".
9/10/2010

*
המלצה לעמוד הראשי קהילת תמיכה טכנית מנהלי קהילות הסכם שימוש באתר צור קשר השוואת מחירים בתי מלון בחו"ל Copyright ©2007-2009, אג'נדה

(0.0313)