שם משתמש: סיסמא:
הרשמה לאג'נדה

*עברנו דירה! בואו לבלוג החדש והנאה של קפה+טלוויזיה
חיפוש בפורום

Follow CoffeePlusTV on Twitter
דקסטר 505 - ספוילר

דקסטר 505 - ספוילר
פורסם לפני 2887 ימים     מאת רעות     סה"כ תגובות: 15     תגובה אחרונה לפני: 2884 ימים

עוד פרק טוב, שהתחיל מצמרר עם הנטיות המשפחתיות של האריסון והמשיך עם תחושה חזקה שהתסריטאים ממש (!) אוהבים את הספרים והדמויות של סטיג לרסון. שתי נקודות אופטופיקיות:

1. אני חושבת שלסדרה הזו יש נטייה לגרום לי לאהוב שחקנים שמעולם לא חיבבתי. זה התחיל עם ג'ון לית'גו, שהדמות הבכיינית שלו ב'מפגשים מהסוג האישי' גרמה לי לפספס את יכולות המשחק האדירות שלו, ועכשיו זו ג'וליה סטיילס. היא תמיד היתה בלתי נסבלת בעיניי, אבל היא באמת עושה עבודה נהדרת עם הדמות שלה בדקסטר.

2. הרבה זכרונות רעים מהילדות הותירה בי ההפעלה הזו של הילדים. כל כך הדחקתי אותה, עד שאני לא זוכרת אפילו איך קוראים לה. אני נוהגת לכנות אותה 'המצאה אכזרית שנועדה לגרום לילדים קטנים בלי שיווי משקל מדהים או אחיזה טובה לפחד ממצנחים אימתניים'. הפרק הזה הזכיר לי את כל הפעמים שבהן ניסיתי למצוא את דרכי החוצה בחושך, מוקפת באינספור סניקרס ברבי ורודות ומעט מאוד פתחי אוויר. לכן אי אפשר באמת להאשים את האריסון הקטן ששורט ילדים אחרים כדי לשרוד. it's a jungle out there. או בית הקיץ של לוציפר, תחליטו אתם.

אהבת את הפוסט? סמן לייק:
הגדרות תצוגה
הודעה מחבר שעה תאריך

מאמרי הקהילה
"הסמויה" - דיוני הפרקים
כל הדיונים שהיו לנו על פרקי "הסמויה", הסדרה הטובה ביותר בתולדות הטלוויזיה (הוכח מדעית).
26/9/2010
"מד מן" - דיוני הפרקים
כל הדיונים שהיו לנו על פרקי "מד מן", AKA "הגברים של שדרות מדיסון".
23/9/2010
"glee" - דיוני הפרקים
כל הדיונים שהיו לנו על פרקי glee.
27/10/2010
"אבודים" - דיוני הפרקים
כל הדיונים שהיו לנו על פרקי סדרת המיסתורין.
30/10/2010
"יומני הערפד" - דיוני הפרקים
כל הדיונים שהיו לנו על פרקי סדרת הערפדים.
4/11/2010
"ילדי האנרכיה" - דיוני הפרקים
כל הדיונים שהיו לנו על פרקי דרמת האופנוענים של קורט סאטר.
2/11/2010
"צ'אק" - דיוני הפרקים
כל הדיונים שהיו לנו על פרקי "צ'אק".
10/10/2010
"קומיוניטי" - דיוני הפרקים
כל הדיונים על פרקי "קומיוניטי".
11/10/2010
"דם אמיתי" - דיוני הפרקים
דיוני הפרקים של סדרת הערפדים של אלן בול.
30/9/2010
"דקסטר" - דיוני הפרקים
דיוני הפרקים שהיו לנו על פרקי "דקסטר".
9/10/2010
"שובר שורות" - דיוני הפרקים
כל הדיונים על פרקי "שובר שורות".
9/10/2010

*
המלצה לעמוד הראשי קהילת תמיכה טכנית מנהלי קהילות הסכם שימוש באתר צור קשר עבודה בעגלות Copyright ©2007-2009, אג'נדה

(0.0313)