שם משתמש: סיסמא:
הרשמה לאג'נדה

*עברנו דירה! בואו לבלוג החדש והנאה של קפה+טלוויזיה
חיפוש בפורום

Follow CoffeePlusTV on Twitter
סופסוף פרק מצויין של ילדי האנארכיה [ס]

סופסוף פרק מצויין של ילדי האנארכיה [ס]
פורסם לפני 2885 ימים     מאת חתול-רובוט     סה"כ תגובות: 5     תגובה אחרונה לפני: 2878 ימים

אירלנד מוציאה את המיטב מהסידרה הזו, ובפעם הראשונה העונה, פרק שמשתווה ברמתו לפרקים המצויינים של סוף העונה הראשונה ושל רוב העונה השנייה. סוף-כל-סוף פיתרון לשאלה המציקה למה האירים עדיין מחזיקים את אייבל; דארבי חוזר ואפילו מגלה מצפון, ועוד כלפי יהודי ניצול שואה; סלזאר מכה שלישית; המתח המיני המצמרר אך מענג בין ג'אקס וטריניטי; האיבה הלא-ברורה-עדיין בין טיג וקוזיק; המארב המשטרתי המתוכנן; התקף הזעם של ג'ימי בפאב; הירי מהמכונית; המתלמד שמשאיר את המעיל והאקדח ובורח, ועוד המון רגעים טלוויזיוניים גדולים, שהיו חסרים לי כל-כך בפרקים הקודמים של העונה. יש לי הרגשה שזה אפילו ישתפר בפרק הבא.

מה שאני אוהב במיוחד בסידרה הזו, זה שדי הרבה דמויות, שבהתחלה נראות עלובות-נפש, קטנוניות, חלשות ומפוחדות, במיוחד כשאנחנו רואים אותן ברגעי השפל הגדולים שלהן, מוצגות כעבור זמן לא רב כחזקות, מתוחכמות, ולעתים קרובות גם נדיבות כלפי אלה שפגעו בהן. לפעמים, אבל לא תמיד, הן גם חוזרות מאוחר יותר למצבן מעורר-הרחמים. אני מדבר בראש וראשונה על אנסר, אבל גם על הבוסית של טארה, על אוסוולד; על סלזאר, על דארבי, ואפילו על אופי ופייני. גם המצב ההפוך - של נפילה והידרדרות אל השפל - קורה לא מעט: קמרון; סטול [שהצליחה לחזור לגדולה]; קליי [כנ"ל] ועוד. אסור לזלזל באף-אחד, ואסור להעריך אף-אחד יתר על המידה. אני מת על זה.

אהבת את הפוסט? סמן לייק:
הגדרות תצוגה
הודעה מחבר שעה תאריך

מאמרי הקהילה
"הסמויה" - דיוני הפרקים
כל הדיונים שהיו לנו על פרקי "הסמויה", הסדרה הטובה ביותר בתולדות הטלוויזיה (הוכח מדעית).
26/9/2010
"מד מן" - דיוני הפרקים
כל הדיונים שהיו לנו על פרקי "מד מן", AKA "הגברים של שדרות מדיסון".
23/9/2010
"glee" - דיוני הפרקים
כל הדיונים שהיו לנו על פרקי glee.
27/10/2010
"אבודים" - דיוני הפרקים
כל הדיונים שהיו לנו על פרקי סדרת המיסתורין.
30/10/2010
"יומני הערפד" - דיוני הפרקים
כל הדיונים שהיו לנו על פרקי סדרת הערפדים.
4/11/2010
"ילדי האנרכיה" - דיוני הפרקים
כל הדיונים שהיו לנו על פרקי דרמת האופנוענים של קורט סאטר.
2/11/2010
"צ'אק" - דיוני הפרקים
כל הדיונים שהיו לנו על פרקי "צ'אק".
10/10/2010
"קומיוניטי" - דיוני הפרקים
כל הדיונים על פרקי "קומיוניטי".
11/10/2010
"דם אמיתי" - דיוני הפרקים
דיוני הפרקים של סדרת הערפדים של אלן בול.
30/9/2010
"דקסטר" - דיוני הפרקים
דיוני הפרקים שהיו לנו על פרקי "דקסטר".
9/10/2010
"שובר שורות" - דיוני הפרקים
כל הדיונים על פרקי "שובר שורות".
9/10/2010

*
המלצה לעמוד הראשי קהילת תמיכה טכנית מנהלי קהילות הסכם שימוש באתר צור קשר עבודה בעגלות Copyright ©2007-2009, אג'נדה

(0.0313)