שם משתמש: סיסמא:
הרשמה לאג'נדה

*עברנו דירה! בואו לבלוג החדש והנאה של קפה+טלוויזיה
חיפוש בפורום

Follow CoffeePlusTV on Twitter
Glee 2.06 (ספוילרים! פלוס ספוילר שירים קל ל-2.07)

Glee 2.06 (ספוילרים! פלוס ספוילר שירים קל ל-2.07)
פורסם לפני 3295 ימים     מאת פשוט יעל     סה"כ תגובות: 9     תגובה אחרונה לפני: 3292 ימים

אוי, היה חמוד נורא!!!

החבר של קורט מקסים, ולמרות שבכל קו העלילה הזה היה נופך של 'Ripped from the Headlines' (כמעין תגובה לגל ההתאבדויות שלצעירים בעקבות התעללות הומופובית בביה"ס שהיה בארה"ב לאחרונה), זה עדיין לא הרגיש בוטה מדי, בעיקר כי זה השתלב במה שראינו על מק'קינלי עד כה (אני חייבת לציין שההתעלמות הגורפת מבריונות בביה"ס הזה די מרתיחה אותי, ושכששוסטר שאל את קורט 'מה אני יכול לעשות' כמעט צעקתי למסך 'מה זאת אומרת מה, אתה מורה וראית תלמיד תוקף תלמיד אחר, תעניש אותו!' - וההצבה של ביה"ס לבנים כאלטרנטיבה עם מדיניות אפס-סובלנות לחוסר-סובלנות היתה מצוינת מהבחינה הזו). נכון, היה די צפוי שהפוטבוליסט שמתעלל בקורט בעצם עושה את זה על רקע של מאבק עם הנטייה המינית שלו-עצמו, אבל תכל'ס, זה היה מספיק צפוי שמשהו כזה יקרה כבר לאורך די הרבה זמן, כך שנראה לי שהייתי די מתאכזבת אם זה לא היה קורה בסוף.
גם הקטע עם ביסט היה חביב על אף שמאלציותו, והיא מסתמנת כדמות מעניינת בהחלט, ותחליף מצוין לקן טנקה.
והשירים? נו, לא התלהבתי במיוחד מרובם, אבל היה כיף.

ומכיוון שהפרק הזה עשה לי התקף גליקיות כבד, מייד אחריו רצתי לחפש את הקדימון לפרק הבא:

והוא נראה בסה"כ חביב ביותר, ובלי יותר מדי 'נושאיוּת', שזה טוב, כי אני מעדיפה פרקים שהם לא פרקי-נושא.
ואז הסתכלתי על השירים שידועים ממנו בערך בוויקיפדיה... והתחלתי לחשוש קצת.
(א) מאש-אפ של 'Singing in the Rain' ו-'Umbrella-ella-ella'? אויה.
(ב) מסתבר שמישהו עומד לשיר את 'Make 'em Laugh', גם הוא כמובן מ'שיר אשיר בגשם', וזו כבר אויה כפולה ומכופלת. אני לא חושבת שיש מישהו בקאסט הזה שיכול להתחרות אפילו קצת עם דונלד או'קונור. אפילו רקדן מוכשר להפליא כמו הארי שאם ג'וניור (מייק צ'אנג) - כי לא מדובר כאן רק על כשרון לריקוד אלא על כשרון לסלפסטיק, וזה משהו נדיר ומיוחד הרבה יותר (כל אחד יכול לעשות סלפסטיק, אבל מעטים האנשים שיכולים לעשות סלפסטיק היטב, וריקוד-סלפסטיק על אחת כמה וכמה). למי שלא מכיר, הנה הקטע המדובר:

ואני בהחלט חוששת שב-Glee עומדים לשחוט אותו, וזה עושה לי רע.

ורק כדי להראות שוב כמה או'קונור פשוט נפלא, הנה הוא בשיר החביב 'Moses Supposes' מאותו הסרט, ושם אפשר לראות בדיוק איך רקדן מוכשר (ג'ין קלי כמובן) זה משהו אחד, ורקדן-סלפסטיק מוכשר זה משהו אחר לגמרי:

מנוחתם עדן - שני כשרונות אדירים בתחומם.

תוקן על ידי yaddo 10/11/2010 13:18

אהבת את הפוסט? סמן לייק:
הגדרות תצוגה
הודעה מחבר שעה תאריך

מאמרי הקהילה
"הסמויה" - דיוני הפרקים
כל הדיונים שהיו לנו על פרקי "הסמויה", הסדרה הטובה ביותר בתולדות הטלוויזיה (הוכח מדעית).
26/9/2010
"מד מן" - דיוני הפרקים
כל הדיונים שהיו לנו על פרקי "מד מן", AKA "הגברים של שדרות מדיסון".
23/9/2010
"glee" - דיוני הפרקים
כל הדיונים שהיו לנו על פרקי glee.
27/10/2010
"אבודים" - דיוני הפרקים
כל הדיונים שהיו לנו על פרקי סדרת המיסתורין.
30/10/2010
"יומני הערפד" - דיוני הפרקים
כל הדיונים שהיו לנו על פרקי סדרת הערפדים.
4/11/2010
"ילדי האנרכיה" - דיוני הפרקים
כל הדיונים שהיו לנו על פרקי דרמת האופנוענים של קורט סאטר.
2/11/2010
"צ'אק" - דיוני הפרקים
כל הדיונים שהיו לנו על פרקי "צ'אק".
10/10/2010
"קומיוניטי" - דיוני הפרקים
כל הדיונים על פרקי "קומיוניטי".
11/10/2010
"דם אמיתי" - דיוני הפרקים
דיוני הפרקים של סדרת הערפדים של אלן בול.
30/9/2010
"דקסטר" - דיוני הפרקים
דיוני הפרקים שהיו לנו על פרקי "דקסטר".
9/10/2010
"שובר שורות" - דיוני הפרקים
כל הדיונים על פרקי "שובר שורות".
9/10/2010

*
המלצה לעמוד הראשי קהילת תמיכה טכנית מנהלי קהילות הסכם שימוש באתר צור קשר השוואת מחירים בתי מלון בחו"ל Copyright ©2007-2009, אג'נדה

(0.0469)