שם משתמש: סיסמא:
הרשמה לאג'נדה

*עברנו דירה! בואו לבלוג החדש והנאה של קפה+טלוויזיה
חיפוש בפורום

Follow CoffeePlusTV on Twitter
יומני הערפד 2X08, 2X09 (רוז וקתרינה)

יומני הערפד 2X08, 2X09 (רוז וקתרינה) Spoiler_05
פורסם לפני 2930 ימים     מאת יערה     סה"כ תגובות: 5     תגובה אחרונה לפני: 2930 ימים

זאת חתיכת תפנית שהסדרה תפסה לה. מיסטיק פולס על שלל יצוריה נהיתה פתאום חלק קטן מעולם גדול. הרבה מיתולוגיה חדשה הוצגה לצופים - בינהם הערפדים המקוריים, שבירת הקללה של הערפדים ואנשי הזאב, ההסבר לכל כפילות פטרובה למיניהן. (עדיין לא ברור לי מה העניין של הכפילות. קתרין היא כפילה של מי? זה הוסבר אי פעם בסדרה? מי המקורית ולמה היא חשובה בכלל לקללה?)
תוספת חדשה ונחמדה לסדרה - רוז, שבשבילי היא בעיקר "הי, בלה! והיא יכולה לקרוע לדיימון את הצורה!".
אני מקווה שעוד יהיו לה הזדמנויות להראות את הצד המניאקי שבה, כי בלה נחמדה היא בלה משעממת.
למדנו די הרבה על ההיסטוריה של קתרינה, דבר שהיה נחמד אבל לא עניין אותי יותר מדי. ממש לא ברור לי איך היא יכלה בזמנו לברוח מערפד כמו קלאוס. שזה מתקשר יפה לטמטום הרגעי שתוקף את האחים סאלבטור בכל פעם שהם צריכים לבצע וידוי הריגה - להרוג ערפד בלי להוריד לו את הראש? באמת? חובבני ביותר בהתחשב בעובדה שזה ערפד סופר מסוכן שמאוד רוצה להרוג את החברה שלהם וכל מי שמסביבה.
הסצינה בסוף הפרק 'רוז' בין דיימון לאלנה היתה מאוד מרגשת, גם למישהי שאין לה העדפה לזוג כזה או אחר בסדרה.
מערכת היחסים בין קרוליין לטיילר נראית מבטיחה, וגם הופכת את טיילר לדמות הרבה פחות משעממת. אני תוהה איך הדברים יתפתחו כשטיילר יצטרך להפוך לזאב בפעם הראשונה.
מערכת היחסים בין בוני לג'רמי, לעומת זאת, קצת קריפית מדי בשבילי, למרות שאני כבר מעדיפה אותה עלי פני בוני והמכשף החדש והקצת-מעצבן שהגיע לעיר. גם כל הקטע בין האבא המכשף ואלייז'ה נראה מתיש כבר מההתחלה.
מה שכן - כל הדמויות, משניות וראשיות, מצאו להן עלילה מעניינת, ואין כמעט רגע משעמם בפרק.
בינתיים נראה שהמשך העונה הולך להיות מעניין לא פחות. יאי!

אהבת את הפוסט? סמן לייק:
הגדרות תצוגה
הודעה מחבר שעה תאריך

מאמרי הקהילה
"הסמויה" - דיוני הפרקים
כל הדיונים שהיו לנו על פרקי "הסמויה", הסדרה הטובה ביותר בתולדות הטלוויזיה (הוכח מדעית).
26/9/2010
"מד מן" - דיוני הפרקים
כל הדיונים שהיו לנו על פרקי "מד מן", AKA "הגברים של שדרות מדיסון".
23/9/2010
"glee" - דיוני הפרקים
כל הדיונים שהיו לנו על פרקי glee.
27/10/2010
"אבודים" - דיוני הפרקים
כל הדיונים שהיו לנו על פרקי סדרת המיסתורין.
30/10/2010
"יומני הערפד" - דיוני הפרקים
כל הדיונים שהיו לנו על פרקי סדרת הערפדים.
4/11/2010
"ילדי האנרכיה" - דיוני הפרקים
כל הדיונים שהיו לנו על פרקי דרמת האופנוענים של קורט סאטר.
2/11/2010
"צ'אק" - דיוני הפרקים
כל הדיונים שהיו לנו על פרקי "צ'אק".
10/10/2010
"קומיוניטי" - דיוני הפרקים
כל הדיונים על פרקי "קומיוניטי".
11/10/2010
"דם אמיתי" - דיוני הפרקים
דיוני הפרקים של סדרת הערפדים של אלן בול.
30/9/2010
"דקסטר" - דיוני הפרקים
דיוני הפרקים שהיו לנו על פרקי "דקסטר".
9/10/2010
"שובר שורות" - דיוני הפרקים
כל הדיונים על פרקי "שובר שורות".
9/10/2010

*
המלצה לעמוד הראשי קהילת תמיכה טכנית מנהלי קהילות הסכם שימוש באתר צור קשר עבודה בעגלות Copyright ©2007-2009, אג'נדה

(0.0313)