שם משתמש: סיסמא:
הרשמה לאג'נדה

*עברנו דירה! בואו לבלוג החדש והנאה של קפה+טלוויזיה
חיפוש בפורום

Follow CoffeePlusTV on Twitter
המתים המהלכים, 1X03, ספר את זה לצפרדעים (ס')

המתים המהלכים, 1X03, ספר את זה לצפרדעים (ס')
פורסם לפני 2775 ימים     מאת יערה     סה"כ תגובות: 8     תגובה אחרונה לפני: 2772 ימים

היה... בסדר כזה?
הפרק עבר לי מאוד מהר, אבל מצד שני הוא הרגיש מאוד ריק מתוכן. לא היו הרבה זומבים, אבל אני מוכנה להבליג על זה פרק אחד.

אז היה הרבה פיתוח דמויות, אבל לא באמת. שום דבר מרגש מדי בין ריק לשיין, או בין ריק ללורי. כן גילינו ששיין שיקר ללורי בקשר לזה שריק מת, אבל זה משום-מה לא הפתיע אותי כל כך. והאמת היא שלא הבנתי למה לורי לקחה את זה כל-כך קשה. בעלה נשאר לבד, בביה"ח נטוש, בלי טיפול, מוקף בזומבים. זה לא כזה מטורף מצד שיין להניח שהוא מת. חוץ מזה, גם משום-מה הייתי בטוחה שהיה ביניהם רומן עוד לפני האפוקליפסה, אבל כנראה שלא.

מי עוד יצא לנו להכיר? אד מכה הנשים, שהרגיש כמו עוד דמות קצת מגוחכת ומוקצנת שבאה משום-מקום ולא ברור למה. כמה סטראוטיפים של רד-נקס הולכים להיות כאן? אה, כן. דריל, אח של מרל. הוא נראה הרבה יותר שפוי מאחיו, אז זה כבר משהו. והוא יודע לירות בחץ וקשת, מה שנראה כמו נשק שקט ואידאלי נגד זומבים.

הסוף היה מאוד מוזר. כשמוזר = לא הגיוני בעליל.
נתנו לנו להבין שמרל חתך לעצמו את היד וברח. זה אומר שהוא היה צריך להגיע אל הכלים המאוד רחוקים, מה שהוא לא הצליח לעשות עד עכשיו. נניח שהוא השתמש בחגורה כדי ליצור חוסם עורקים, אני לא חושבת שחגורה היא חוסם עורקים מספיק כדי להסביר את המחסור המוחלט בדם שהיה שם. אז הוא פשוט ניסר לעצמו את היד, כשהוא מיובש ומורעב ומוכה-שמש, ובמצב הזה הצליח לברוח ל...מקום שהאחרים לא חשבו לברוח אליו בפעם האחרונה כשהם היו שם, תקועים על הגג וחיפשו מקום לברוח אליו? מממ... אוקיי. אני גם חושבת שבמצבו הייתי מתחילה מלנסר רק את האגודל ורואה איך ממשיכים משם.
אני מקווה לפחות בשביל גלן שיצא להם לגנוב עוד כמה מכוניות.

אהבת את הפוסט? סמן לייק:
הגדרות תצוגה
הודעה מחבר שעה תאריך

מאמרי הקהילה
"הסמויה" - דיוני הפרקים
כל הדיונים שהיו לנו על פרקי "הסמויה", הסדרה הטובה ביותר בתולדות הטלוויזיה (הוכח מדעית).
26/9/2010
"מד מן" - דיוני הפרקים
כל הדיונים שהיו לנו על פרקי "מד מן", AKA "הגברים של שדרות מדיסון".
23/9/2010
"glee" - דיוני הפרקים
כל הדיונים שהיו לנו על פרקי glee.
27/10/2010
"אבודים" - דיוני הפרקים
כל הדיונים שהיו לנו על פרקי סדרת המיסתורין.
30/10/2010
"יומני הערפד" - דיוני הפרקים
כל הדיונים שהיו לנו על פרקי סדרת הערפדים.
4/11/2010
"ילדי האנרכיה" - דיוני הפרקים
כל הדיונים שהיו לנו על פרקי דרמת האופנוענים של קורט סאטר.
2/11/2010
"צ'אק" - דיוני הפרקים
כל הדיונים שהיו לנו על פרקי "צ'אק".
10/10/2010
"קומיוניטי" - דיוני הפרקים
כל הדיונים על פרקי "קומיוניטי".
11/10/2010
"דם אמיתי" - דיוני הפרקים
דיוני הפרקים של סדרת הערפדים של אלן בול.
30/9/2010
"דקסטר" - דיוני הפרקים
דיוני הפרקים שהיו לנו על פרקי "דקסטר".
9/10/2010
"שובר שורות" - דיוני הפרקים
כל הדיונים על פרקי "שובר שורות".
9/10/2010

*
המלצה לעמוד הראשי קהילת תמיכה טכנית מנהלי קהילות הסכם שימוש באתר צור קשר עבודה בעגלות Copyright ©2007-2009, אג'נדה

(0.0313)