שם משתמש: סיסמא:
הרשמה לאג'נדה

*עברנו דירה! בואו לבלוג החדש והנאה של קפה+טלוויזיה
חיפוש בפורום

Follow CoffeePlusTV on Twitter
The Walking Dead (ספויילר 1.04)

The Walking Dead (ספויילר 1.04)
פורסם לפני 2767 ימים     מאת miss bojarsky     סה"כ תגובות: 11     תגובה אחרונה לפני: 2766 ימים

אני מקווה שהפרק הזה הניח את דעת כל מי שהרגישו שבוע שעבר שהיה פילרי ומשעמם (לא אני). החלוקה של העלילה בין העיר לבין המחנה היתה טובה, ואפשרה להתמקד בפיתוח דמויות ובפן הפסיכולוגי מצד אחד ולספק אקשן מותח מהצד השני וזאת עד לאיחוד קווי העלילה בקיילמקס מרהיב בסוף הפרק.

הפתיע אותי שהרגו את האחות של הבלונדה. על המוות של הבעל המכה לא הנדתי עפעף כמובן, ברוך שפטרנו, אבל לא ציפיתי שיהרגו ככה דמות סימפטית. לפחות לא בשלב הזה. קודוס על חוסר הסנטימנטים.

אהבתי את הניגוד בין הפתיחה השקטה והכמעט אידילית בין שתי האחיות לבין הסוף המר והדרמטי.

אהבתי גם את ההתייחסות לקלות שבה דברים מתדרדרים לכדי אלימות כשאין חוק וסדר ואנשים צריכים לדאוג לעצמם, בניגוד לנאמנות שנוצרת בתוך הקבוצה והגילוי שכולם בעצם אנשים הגונים שרק מנסים לשרוד. אם כי, ההבדל בין ההתנהגות האלימה של חברי הקבוצה בבית האבות כלפי ריק וחבורתו לבין ההתנהגות שלהם כלפי הזקנים היה מעט מוגזם. ולא הבנתי למה ריק לא הציע להתחלק ברובים מההתחלה. זה לא יותר טוב מקרב יריות?
הדמות של השרת שהפך למנהיג מוצלחת, אני מקווה שנראה אותו שוב.

מעניין איפה מרל. לא הבנתי אם הוא גרם איכשהו להגעה של הזומבים למחנה או שזה לא קשור.

הגילוי של ג'ים, שהחלום שלו היווה ניבוי העתיד, הוא קריפי ומעולה.

אהבת את הפוסט? סמן לייק:
הגדרות תצוגה
הודעה מחבר שעה תאריך

מאמרי הקהילה
"הסמויה" - דיוני הפרקים
כל הדיונים שהיו לנו על פרקי "הסמויה", הסדרה הטובה ביותר בתולדות הטלוויזיה (הוכח מדעית).
26/9/2010
"מד מן" - דיוני הפרקים
כל הדיונים שהיו לנו על פרקי "מד מן", AKA "הגברים של שדרות מדיסון".
23/9/2010
"glee" - דיוני הפרקים
כל הדיונים שהיו לנו על פרקי glee.
27/10/2010
"אבודים" - דיוני הפרקים
כל הדיונים שהיו לנו על פרקי סדרת המיסתורין.
30/10/2010
"יומני הערפד" - דיוני הפרקים
כל הדיונים שהיו לנו על פרקי סדרת הערפדים.
4/11/2010
"ילדי האנרכיה" - דיוני הפרקים
כל הדיונים שהיו לנו על פרקי דרמת האופנוענים של קורט סאטר.
2/11/2010
"צ'אק" - דיוני הפרקים
כל הדיונים שהיו לנו על פרקי "צ'אק".
10/10/2010
"קומיוניטי" - דיוני הפרקים
כל הדיונים על פרקי "קומיוניטי".
11/10/2010
"דם אמיתי" - דיוני הפרקים
דיוני הפרקים של סדרת הערפדים של אלן בול.
30/9/2010
"דקסטר" - דיוני הפרקים
דיוני הפרקים שהיו לנו על פרקי "דקסטר".
9/10/2010
"שובר שורות" - דיוני הפרקים
כל הדיונים על פרקי "שובר שורות".
9/10/2010

*
המלצה לעמוד הראשי קהילת תמיכה טכנית מנהלי קהילות הסכם שימוש באתר צור קשר עבודה בעגלות Copyright ©2007-2009, אג'נדה

(0.0625)